Biedroń nadzieją polityki? Lis: Mówicie poważnie? To śmieszne

Czy Robert Biedroń to szansa na zmianę w polskiej polityce? - To śmieszne - oburzał się w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lis, redaktor naczelny "Newsweeka". Dodał, że nie widzi dla Biedronia szans na zwycięstwo na przykład w wyborach prezydenckich.
Publicyści zastanawiali się w Poranku Radia TOK FM, czy w najbliższym czasie można liczyć na jakieś zmiany w polityce. - Mamy nowe zjawiska na scenie politycznej. Zalążkowe, ale są. Nazwisko nazywa się Biedroń - wskazywał Jacek Żakowski.

- To śmieszne - oburzył się Tomasz Lis, naczelny "Newsweeka". - Kawiarnia może pompować Biedronia jeszcze przez trzy miesiące - stwierdził. - Nie mówię, że Biedroń wygra wybory prezydenckie - bronił się Żakowski. - Nigdy nie wygra - uciął Lis.

Jaśkowiak, Kosiniak-Kamysz, Rozenek...

Jednak prowadzący nie ustępował. - Pojawiają się nowe elementy. Jaśkowiak w Poznaniu, ciekawa konstrukcja: połączenie mieszczaństwa z myśleniem alternatywnym, PO z ruchami miejskimi - wskazywał. - Władysław Kosiniak-Kamysz w PSL, Andrzej Rozenek u Palikota - dorzucił Tomasz Wołek.

- Mówicie poważnie? - pytał zrozpaczony Lis. - Tak - chórem odpowiedzieli publicyści.

Więcej o:
Komentarze (33)
Biedroń nadzieją polityki? Lis: Mówicie poważnie? To śmieszne
Zaloguj się
 • blski

  Oceniono 3 razy 3

  Mam nadzieje, ze Biedron sprawdzi sie jako prezydent Slupska i bedzie to tylko szczeblem w jego karierze.
  Niech nikogo nie mami jego mily i lagodny sposob zachowania, los nie szczedzi klopotow homoseksualistom i Biedron dobrze wie jak dawac sobie rade z problemami.

 • czysty.harry

  Oceniono 2 razy 2

  Lis to zwykła dziennikarska hiena i szmata.Sto razy wolę oglądać facjatę geja Biedronia niż śmiecia Lisa , gnidy wykańczającej swoich podwładnych.Lisie s p i e r d a l a j !

 • januszyukio

  Oceniono 6 razy 6

  sam jesteś smieszny LISIE

 • chi_neng1

  Oceniono 12 razy 8

  Nie rozumiem co tak bardzo rozsmieszylo pana Lisa ?

  I niby dlaczego nie dostrzega pan pewnych "powiewow wiosny/odrodzenia" ?

  Ja dostrzegam. Osobiscie, podoba mi sie Rozenek. I to bardzo.
  Biedron tez. Przeciez nie kawiarnia zrobila go prezydentem miasta. Uwazam ten kometarz za bardzo nietaktowny.

  Fakt, ze w Poznaniu wreszcie zniknal "dyrektor ZOO" , a pojawil sie Jaskowiak, tez budzi nadzieje.

  Mysle, ze przed wyborami wydarzy sie duzo wiecej i ciekawszych "nowosci"...
  I nie sadze, ze beda one powodem do rozbawienia.
  Moze owe dadza wreszcie nadzieje na zmiany, ktore sa tak konieczne, w polityce?

 • dziadekjam

  Oceniono 14 razy 12

  Czy Robert Biedroń to szansa na zmianę w polskiej polityce? - To śmieszne - oburzał się w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lis, redaktor naczelny "Newsweeka". Dodał, że nie widzi dla Biedronia szans na zwycięstwo na przykład w wyborach prezydenckich.
  ==============================================================
  Czyżby nadredaktor Lis nie zauważył, że Biedroń został prezydentem? A może uważa on, że jedynym sukcesem w polityce jest udany start w wyborach na prezydenta państwa?

 • clash67

  Oceniono 10 razy 6

  Gul mu skacze, bo sam miał niewiadomo jakie aspiracje, a tkwi od wielu lat w tym samym punkcie. Biedroń to pozytywny gość, chciałbym żeby sobie znalazł dziewczynę i przestał się wygłupiać.

 • antropoid

  Oceniono 18 razy 12

  Lis chyba jeszcze nie wytrzeźwiał po Sylwestrze.

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 6 razy 4

  "Biedroń nigdy nie będzie prezydentem." oj boli strasznie Tomeczka jego własna niedoszła prezydencja. Pamiętacie jak się szykował do wyborów? Aż go wyrzucili z roboty za promowanie siebie, a potem prezydentem został Lech Kaczyński. Dlatego Lisior rzyga nienawiścią do PiS. Wszyscy myślą, że on taki dziennikarz inteligent. A jemu wciąż dokucza, że Smoktunowiczowa nigdy nie będzie jako first lady w kolorowych tygodnikach. To już 10 lat minęło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX