A jednak! "Zima zdążyła na święta!" - cieszy się Twitter i Instagram. Bo wreszcie spadł śnieg [ZDJĘCIA]

Ciepło i deszcz zepsuły prawie całe święta, fundując nam listopadową, burą, szarą i ponurą aurę. Ale dziś rano wielu Polaków obudziło się, wyjrzało przez okno i zobaczyło choć trochę białego puchu. Niektórzy natychmiast udokumentowali to na Twitterze i Instagramie.
"Zima zdążyła na #święta :)" - napisała Kamila. I opatrzyła wpis na Instagramie zdjęciem ośnieżonych drzew. Nie ona jedna. W całej Polsce wreszcie spadł śnieg, w jednych miejscach więcej, w innych mniej. Ale wiele osób bardzo na niego czekało - ludzie radośnie rzucili się do fotografowania najmniejszych nawet śladów białego puchu. Na Twitterze i Instagramie pojawiło się sporo zdjęć - chyba pierwszej w tym roku, choćby i krótkotrwałej, zimy.

#zima zdążyła na #święta :) #snieg #snow #widokzokna #winter #instapogodaboniewieciezesnieg

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika K (@kamila_p_s)

"Śnieg, słońce, na termometrze minus 6 stopni. Jest idealnie. #LetItSnow - napisał zadowolony Paweł, publikując na Twitterze piękny zaśnieżony pejzaż:A słynna kolarka górska Maja Włoszczowska poszła na trening na biegówkach:

Łukaszowi Brzezickiemu zazdrościmy zaś widoku z okna. Bo dziś wyglądał on tak:Dla wielu osób prawdziwe święta Bożego Narodzenia muszą być "białe". Kiedy zszarzały i zbrązowiały po jesieni świat przyoblecze się w kołdrę białego puchu, naprawdę wygląda inaczej. Nic dziwnego, że Marcin tak cieszył się na Twitterze: "Śnieg i mróz! Uratowaliśmy Boże Narodzenie".W miastach krajobraz wyglądał nieco gorzej, ale autorka tego zdjęcia i tak się ucieszyła. "Patrzcie :'') wstałam , spojrzyłam za okno i ujrzałam to OMG PADA ŚNIEG !!". Nie śmiemy tej radości psuć ani na chwilę:Także nad morzem było naprawdę ładnie. I oby piękna zima rozpieszczała nas dalej takimi widokami:

Jest pięknie ? #mielno #snieg #snow #winter #sea #christmas #christmastime

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Reczkowska (@czekoladautkane)

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!


Prawdziwe czy sztuczne - wszystkie piękne! [WIELKA GALERIA CHOINEK]>>Więcej o:
Komentarze (14)
A jednak! "Zima zdążyła na święta!" - cieszy się Twitter i Instagram. Bo wreszcie spadł śnieg [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • cromio

  Oceniono 3 razy 3

  Pieprzyć tłitera i ina sra grama. To idealne zimowe i świąteczne zajęcie dla kretynów, którzy nie potrafią żyć bez zabaweczek.

 • billyboy1943

  Oceniono 9 razy 3

  Z czego się durnie cieszycie???Z wielu wypadków drogowych,złamań nóg i rąk????Z zamarzniętych bezdomnych???Z wyrzuconej kasy na solarki i pługi???

 • calidris

  Oceniono 9 razy 9

  Zima była OK dopóki nie spadło to białe obrzydliwe

 • calidris

  Oceniono 6 razy 6

  Wziąć tę zimę, zapakować w azbest i włókno szklane i wy%$#@&*&^% daleeeko stąd

 • junkamm

  Oceniono 11 razy -1

  a naród bedzie sie cieszył gdy kopacz poda sie do dymisji z powodu kłamstw i jej przeszłosci w komunie i do jakiej parti należała co robiła komu służyła . pozatym naród musi sie dowiedziec gdzie są miliony dolarów co dali amerykanie na polskie wiezienia gdzie katowano ludzi i mordowano . kiedy naród odetchnie od tych bandytów z platformy obywatelskiej rezimu 8 letniego . tak ludzie mówią na polskich ulicach .

 • mo60

  Oceniono 19 razy 7

  Nie rozumiem tej radości. Brak zimy to niższe opłaty za ogrzewanie, mniejsze straty z powodu stosowania soli na jezdniach i chodnikach (tabor samochodowy, obuwie), niższe zużycie paliwa w pojazdach, lepsza koniunktura w gospodarce (zwłaszcza w budownictwie i drogownictwie) itd. Żeby ciężko dopłacać tylko dla ładniejszych krajobrazów?! Dla tradycji? To jakieś szaleństwo. Dzieciom się nie dziwię, ale innym?...

 • monika.libra36

  Oceniono 14 razy 6

  Spytajmy ludzi ,którzy zamarzli i są po drugiej stronie ... czy się cieszą ???

 • anty_globalista

  Oceniono 10 razy 0

  No, wreszcie czuję się jak w domu.

 • Oceniono 35 razy 21

  Kto to jest ten Twitter ? Czy to jest imię czy nazwisko? Twitter się cieszy?
  Zawsze myślałem, że "coś" może być przedmiotem, a nie podmiotem. Czy Twitter to osoba?
  Nic z tego nie rozumiem.
  A może to jest jakieś zwierzę, które przemówiło ludzkim głosem i się ucieszyło ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX