Komentarze (259)
Ciężarna nie żyje, jej płód - wg lekarzy - prawie bez szans. Ale podtrzymują ją sztucznie. Bo tego chce państwo. ''Groteska''
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zgryz3

  Oceniono 3 razy -3

  Za ileś pokoleń z mądrości i konieczności, a nie z głupoty źle rokujące płody będą zabijane. Bądą również zabijani wszyscy będący nadmiernym, niechcianym ciężarem dla bliskich, dla państwa. Od dawna są zabijani, ale o tym sza.

 • januszhalinasopot2

  Oceniono 9 razy 3

  Logika państwa katolickiego w XXI wieku godna średniowiecza z PALENIEM CZAROWNIC,
  MORDOWANIEM CAŁYCH NARODÓW, Pod patronatem Watykanu i Inkwizycji.

 • bog.kraw

  Oceniono 7 razy 3

  Debilizm w postępowaniu nie tylko w Irlandii ale przecież to samo jest w Polsce. Ciemnota i zacofanie przez wciskanie nosa przez kler tam gdzie nie powinni go wciskać. Niestety w tych sprawach nie możemy decydować sami bo rządzą nami zaciekli dewiaci. Pseudo katolicka katowicka miłość bliźniego.

 • zuuuraw

  Oceniono 17 razy -5

  Płód i tak umrze ? Po pierwsze nie płód, tylko rozwijające się w brzuchu matki dziecko, dokładnie takie samo jak ten tu Markiewicz, w 17-tym tygodniu od poczęcia, po drugie, skąd niby Markiewicz już wie, że to dziecko umrze ? Jasnowidz jakiś czy co ?
  To chyba normalne, ze skoro mamy do wyboru podtrzymanie szansy na urodzenie dziecka od zabicia go wybieramy to pierwsze ? Dla matki to już bez znaczenia, i tak ma to w nosie, nic już nie czuje i co najważniejsze, nie cierpi. Partner może nie chcieć trzeciego dziecka bo ma już wystarczający kłopot z dwójką, ale czy to powód do zabicie tego trzeciego ?
  Zawsze zadziwia mnie ta pewność aborcjonistów, tych Markiewiczów, Czubaszków i innego tałatajstwa, ale tylko gdy chodzi o życie innych nienarodzonych dzieci. Na szczęście (?) sami nie znaleźli się w podobnej sytuacji jeszcze będąc w brzuchach swych matek.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 13 razy 11

  Szkoda, że medycyna nie potrafi takiego płodu (i innych, np. rakich z aborcji) wszczepić jakiejś zdrowej niewyżytej katoliczce, a jeszcze lepiej jakiemuś zawziętemu katolikowi. Ci z pewnością poświęciliby swe doczesne powłoki sprawie, w którą wierzą.

 • sop3

  Oceniono 8 razy 0

  Gratuluję wyboru tematu na Boże Narodzenie!Nawet Żydzi by nie byli do tego zdolni,widać że czerscy nie mają hamulców.

 • sztucznamgla

  Oceniono 9 razy 3

  ... fundamentalisci katoliccy z forum - opanujcie się - wasz bóg słuch i czyta wasze obelgi i spowiedź nic wam nie pomoże!!!

  a jak juz macie głeboko gdzies swoja wiare i swojego boga, to zachowujcie sie ch

 • tracheotomia

  Oceniono 11 razy 5

  i jak tu potępiać turbaniarzy za tępotę samemu robiąc takie rzeczy?

 • sztucznamgla

  Oceniono 13 razy 3

  fundamentalisci katoliccy z forum - opanujcie się - wasz bóg słuch i czyta wasze obelgi i spowiedź nic wam nie pomoże!!!

  a jak juz macie głeboko gdzies swoja wiare i swojego boga, to zachowujcie sie cho przyzwoicie - a nie jak zachlane, oszalałe kmioty spod budki z piwem, rzucajace miechem na prawo i lewo

  uszanujcie prawo innych do spedzenia dni wolnych, a moze nawet i katolickich świat, bez czytania wyzwisk

 • minasz

  Oceniono 16 razy -4

  dziecko ma prawo do zycia - jest duze prawdopodobienstwo ze jakby matka mogla cos powiedziec za grrobu to by chciala zeby nie zabijac dziecka- przeciez nie ma uszkodzen plodu dziecko ma szanse na normalne zycie ja np jako ojciec chcialbym zeby sie urodzilo- nie rozumiem jak mozna to porownywac do sytuacji chazana- tam sytuacja byla zupelnie inna

 • hrac

  Oceniono 11 razy 5

  Ile matek spalono na stosach ?

 • nabbuko

  Oceniono 10 razy 0

  co za zacofanie w tej Irlandii. Nie to co u nas! U nas jest spec od takich spraw, ojciec Baszobora, raz dwa i postawiłby na nogi tą panią. Terlik z Gądeckim załatwili by resztę, bez żadnych prawników i takich tam...

 • machnik53

  Oceniono 7 razy 3

  Przecież to tylko płód, skąd więc aż taka do niego niechęć, że wyciągnęliście całą artyleryjską baterie:( "godna śmierć", "poszanowanie ciała ludzkiego", itd.)? Mali, zmanipulowani i zgorzkniali hipokryci!

 • krzyysioo

  Oceniono 8 razy 2

  Chyba nadinterpretacja "ochrony życia" i spora nadgorliwość, w zasadzie napisałbym wynaturzenie sensownych zasad (ochrona życia i zdrowia drugiego jest dobrą zasadą). Wojtyła gdy umierał to w zasadzie zakazał by go utrzymywali intensywną terapią, by pozwolili mu odejść, więc to też nie do końca tak iż to wyłącznie pochodna katolicyzmu i doktryna katolicyzmu. Tu ktoś chce być bardziej papieski niż sam papież, dla takich ludzi każda ideologia będzie dobra do skrajnej nadinterpretacji.

 • waldi_46

  Oceniono 5 razy 1

  religia to nie tylko opium dla narodów ale lek do osiągania szczytów GŁUPOTY LUDZKIEJ straszne ale prawdziwe

 • lilubia

  Oceniono 10 razy 4

  Poraża mnie ,że taka MAKABRA może się zdarzyć w Polsce. Przedsmak już mieliśmy z prof . Hazanem , Deklaracją Wiary i upośledzonym płodem. Boże chroń Polskę przed "Prawdziwymi Katolikami".

 • sbl06

  Oceniono 11 razy -3

  Odpowiedni temat na Boże Narodzenie. Podważcie zaraz jakiś chrześcijański dogmat albo opowiedzcie historie o księdzu pedofilu.

 • jusekp

  Oceniono 13 razy -1

  Ja wiem, że redakcja TYCH Świąt nie uznaje, nie obchodzi... etc.
  Macie swój "zestaw".
  Tylko - "wydajecie się" w TYM kraju, o określonych tradycjach i kulturze, a dobór paździerzowych artykułów...:)

  Brakuje jeszcze na Głównej 'arcydzieł' o:

  - dzielnych firemanach z Miami ratujących kota pani Jones, który wlazł pod łóżko i ma stres
  Bojowy Po i W Trakcie urazowy,
  - Złym Kimie Dzong 'jakimś tam' jak naciska klawisz "Enter":),
  - Putinie, który się boi,
  - Ukraińcach, którzy níkogo i niczego się nie boją,
  - Johnie Rambo XXVI, który ćwiczy do misji pt. " Rozpie_dolę IS w jedną dobę, a ruskich w trzy... godziny:),

  Proszę to natychmiast nadrobić.

  P.S. Mam dyżur w SOR-ze /WIM/ Szaserów - zapraszam dyżurnych red/gim/"aktorów":)
  Jest nas tu -dziestu.
  Odpowiedni specjalista się znajdzie - zdiagnozujemy, ustabilizujemy, dokręcímy (ew.odkręcimy) odpowiednie śrubki, powkładamy "klocki" na właściwe miejsce i... gitarra.
  Aa_a - ktoś życzy, kawa, herbata, piernik, makowiec... jak w domu:D
  Tylko dla gaz.pl.
  Last minute!

 • krypdyr

  Oceniono 11 razy 3

  To nie dziecko konusie, lecz płód. Płód staje się dzieckiem po opuszczeniu ciała matki a wasze bezczelne manipulacje słowne mają na celu wzbudzić poczucie winy u kobiet, które chcąc usunąć niezdolny do życia płód że zabijają dziecko.To obrzydliwy sposób na osiągnięcie celu jakże typowy dla waszego środowiska. Na koniec dodam, bo pewnie jesteś nieświadom, że Jezus był Żydem jego matka była Żydówką, apostołowie byli Żydami i cała ta wasza religia jest żydowska

 • Beata Długosz

  Oceniono 10 razy 6

  po trupach do celu -byleby prawo czarnych sutanników było przestrzegane

 • zbychus1

  Oceniono 22 razy 0

  Gazeto opamietaj sie .

  po pierwsze, prosze zdefiniujcie "prawie bez szans"
  po drugie, kobieta nize zyje, wiec to tylko walka o dziecko. Co w tym zlego i groteskowego ? Walka o zycie jest groteskowe ?
  po trzecie, juz nie jej plod, bo nie zyje, wiec po prostu nazwijmy go czlowiek.
  Religia nie ma tu nic do gadania, bo religia powoli zastepuje humanitaryzm, ktory juz wyrzekl sie prawa do zycia.

 • sztucznamgla

  Oceniono 14 razy 4

  widze, że na forum sporo bogobojnych i milosiernych katolikó plujacych jadem - to pewnie z okazji swiąt bozego narodzenia

  :)))))

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 3

  Drodzy katolicy, wychodzi na to, że wbrew słowom pewnego natchnionego księdza (tego u Lisa), wierzycie w boga, który jest paskudnym dziadem. Wesołych świąt życzę!

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 12 razy 4

  Wymóżdżone gnoje. Każdemu dać do wychowywania dziecko-roślinę.

 • abstrakcyjny2013

  Oceniono 43 razy 27

  u nas za chwilę zapanuje PISLAM
  Watykańscy biznesmeni w sutannach i czarnych stringach zacierają już swoje przyozdobione złotymi pierścieniami dłonie

 • znow_ja

  Oceniono 9 razy 3

  Litości.
  Nie 'śmierć kliniczna', ale 'śmierć pnia mózgu', równoznaczna ze śmiercią osobniczą. Taka osoba może być np. dawcą narządów (tzw. dawca z bijącym sercem).

  Cytując Wiki:
  Śmierć kliniczna – stan zaniku widocznych oznak życia organizmu, takich jak bicie serca, akcja oddechowa czy krążenie krwi. Od stanu śmierci biologicznej różni się nieprzerwanym występowaniem aktywności mózgu, możliwej do stwierdzenia za pomocą badania elektroencefalograficznego (EEG). W niektórych sytuacjach u pacjenta znajdującego się w stanie śmierci klinicznej mogą zostać przywrócone oznaki życia.

 • krypdyr

  Oceniono 56 razy 42

  Tak to jest, kiedy garstka krzykliwych fanatyków, finansowana przez kościół ustanawia prawa dla WSZYSTKICH obywateli, przy biernym poparciu większości katolików. Czas na refleksje przychodzi gdy okazuje się że sam stają się ofiarami bo w szkołach jest ważniejsza religia niż nauka, kiedy ksiądz ma decydujące prawo kogo za ile i gdzie pochować,gdy ksiądz gwałci dzieci i nie można znaleźć sprawiedliwości, albo w sytuacjach takich jak ta w Irlandii czy w Polsce sprawa Chazana. Niestety to jeszcze nie koniec zakusów kościoła jeśli chodzi o władzę, oni dążą do wywołania wojny domowej na wzór hiszpańskiej z lat trzydziestych ubiegłego stulecia by zamienić naszą Polskę, Polskę normalnych ludzi w katolicki Taliban.

 • malgojb

  Oceniono 12 razy -4

  Ale przecież podawali taki przypadek sprzed roku gdzie płód dożył. Więc opinia lekarzy nie wiadomo skąd wzięta.

 • frajtak

  Oceniono 38 razy 24

  Katolicyzm, który stoi u źródeł wielu praw w takich kręgach jak Polska czy Irlandia, to prymitywna religia. Śmieszy mnie, gdy Polaki cebulaki nabijaja się np. z Iranu. Tam maja świat, u nas jest podobnie. Kokat rządzi. Rydz rządzi.

 • kann2

  Oceniono 21 razy 3

  Ciężarna NIE ŻYJE, ale podtrzymują ją PRZY ŻYCIU. Nie zauważacie sprzeczności w tytule?

  Swoją drogą, tylko Gazetę Wyborczą stać na to, by umieścić taką wiadomość jako topową w dzień Bożego Narodzenia. Judziciele.

 • mark234

  Oceniono 20 razy -4

  Lewactwo w imię swoich chorych idei w XX wieku wymordowało 100mln ludzi teraz bierze się za mordowanie dzieci

 • hohenstauf

  Oceniono 13 razy -5

  Wynika z opisu, że zarówno kobieta żyje jak i żyje dziecko - to dobrze, że prawo nie pozwala zabić kobiety i zabić dziecka.
  A definicja sztucznego podtrzymywania? Jestem sztucznie podtrzymywany przy życiu od 35 lat. W tym czasie płacę podatki, pracuję z małą ilością zwolnień, ale wystarczy, że opuszczę 2 porcje sztucznie podtrzymujących mnie przy życiu tabletek, to choroba, którą mam - mnie zabije. Jeśli chcecie odłączyć tę kobietę - to dacie też prawo odebrać mi tabletki. Dlatego solidaryzuję się z tą kobietą bo sam jestem sztucznie podtrzymywany przy życiu choć zapewne jakiś ważniak uważa, że skoro nie umiem żyć bez zewnętrznych środków podtrzymujących moje funkcje życiowe - to już mam "śmierć kliniczną"

 • hohenstauf

  Oceniono 15 razy -3

  Z opisu wynika, że zarówno kobieta żyje jak i żyje dziecko - to dobrze, że prawo nie pozwala zabić kobiety i zabić dziecka.
  A definicja sztucznego podtrzymywania? Jestem sztucznie podtrzymywany przy życiu od 35 lat. W tym czasie płacę podatki, pracuję z małą ilością zwolnień, ale wystarczy, że opuszczę 2 porcje sztucznie podtrzymujących mnie przy życiu tabletek, to choroba, którą mam - mnie zabije. Jeśli chcecie odłączyć tę kobietę - to dacie też prawo odebrać mi tabletki. Dlatego solidaryzuję się z tą kobietą bo sam jestem sztucznie podtrzymywany przy życiu choć zapewne jakiś ważniak uważa, że skoro nie umiem żyć bez zewnętrznych środków podtrzymujących moje funkcje życiowe - to już mam "śmierć kliniczną"

 • Adam Danielewski

  Oceniono 14 razy 0

  "(...) zachodzące już procesy rozkładu organizmu (...)" Nie wiedziałem, że jesli bije serce człowieka, mimo że mózg jest uszkodzony, to mogą zachodzić procesy gnilne. Przy okazji- GW nie mogła sobie podarować w pierwszy dzień świąt rozpalania aborcjonistów na swoich forach?

 • krypdyr

  Oceniono 12 razy 4

  Tak to jest, kiedy garstka krzykliwych fanatycznych s..synów, finansowana przez kościół ustanawia prawa dla WSZYSTKICH obywateli, przy biernym poparciu większości katolików. Czas na refleksje przychodzi gdy okazuje się że sam stają się ofiarami bo w szkołach jest ważniejsza religia niż nauka, kiedy ksiądz ma decydujące prawo kogo za ile i gdzie pochować,gdy ksiądz gwałci dzieci i nie można znaleźć sprawiedliwości, albo w sytuacjach takich jak ta w Irlandii czy w Polsce sprawa Chazana. Niestety to jeszcze nie koniec zakusów kościoła jeśli chodzi o władzę, oni dążą do wywołania wojny domowej na wzór hiszpańskiej z lat trzydziestych ubiegłego stulecia by zamienić naszą Polskę, Polskę normalnych ludzi w katolicki Taliban.

 • baj62

  Oceniono 85 razy 55

  To nie jest chore to jest makabryczne.Nienarodzone dziecko żywi się zwłokami.Co ono powie jak się narodzi/Jeśli/, politycy to najgorsza swołocz na świecie podszyta ideologią wiary w nie istniejącego Boga.Ta Irlandia już w Polsce nie daleko, dzięki takim Kaczyńskim, Ziobrą i innymi, to dzięki klerowi i tym całym porąbanym organizacją broniącymi nie narodzone, a zapominające o żywych i głodnych.Niech wreszcie sejm się obudzi!!!!!!!!!!!!!!!!

 • plorg

  Oceniono 18 razy -2

  Hahaha ... lewacki ciemnogród żąda śmierci w imię ...
  ... no właśnie w imię czego?

 • zlosnica100

  Oceniono 37 razy -9

  A w czym problem, po co szanse na przeżycie dziecka obniżać do zera skoro jakaś szansa jest? Dziwie sie ojcu dziecka, kobieta nie żyje to chce jeszcze dziecko do trumny włożyć, dziwne..

 • marc_pl

  Oceniono 8 razy -2

  Byłem w Irlandii (okolice Cork) - Irlandczycy to bardzo mili i przyjaźni ludzie, a że mają swoje problemy to jaki naród ich nie ma.

 • cholonek

  Oceniono 18 razy -2

  "I wchodzi Irlandia z restrykcyjnym prawem aborcyjnym."
  A kiedy Blumsztajn wejdzie po słownik?

 • plorg

  Oceniono 23 razy -3

  Lewactwo walczy o prawa trupa. O prawo do szybkiego zgnicia, albo do szybkiego pokrajania na części zamienne. Bo jakby przypadkiem ten trup ocalił życie które ma w sobie, to stała by się niesłychana zbrodnia!

 • jan_sobczak1

  Oceniono 28 razy -6

  Do czasów A. Hitlera i J.Stalina ojców nowoczesnej jeuropeskiej lewicy, lewicowe bydło myśli tylko o mordowaniu i okradaniu.

 • jogar

  Oceniono 86 razy 56

  Oto co czeka nas gdy wygra PIS. Chociaż w PO są tez takie oszołomy. Przerażająca historia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX