"Wszelkie spory, także polityczne, zostawmy poza świątecznym domem". Świątecznie życzenia od pary prezydenckiej [WIDEO]

- Życzmy sobie nawzajem jak najwięcej optymizmu i wielu szczęśliwych przeżyć. Wesołych świąt - mówią Anna i Bronisław Komorowscy. W specjalnym nagraniu wideo para prezydencka składa Polakom życzenia z okazji Bożego Narodzenia.


Zostawmy politykę w święta

- Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt. Życzymy, aby upłynęły one Państwu w spokoju, radości, żeby Państwo odczuwali ciepło we wzajemnych kontaktach - podkreśliła małżonka prezydenta Anna Komorowska.

Prezydent zaznaczył, że "ciepło rodzinne w czasie świąt to także pozostawienie poza domem świątecznym wszystkich sporów, wszystkich konfliktów, tego wszystkiego, co nas dzieli w dniu codziennym". - Także tego, co dociera do rodzin polskich ze sfery politycznej. Zostawmy to poza świątecznym polskim domem - powiedział.

Żona prezydenta zaapelowała, byśmy pamiętali też o tych, którzy są samotni, chorzy, którzy sobie gorzej radzą. - Zaprośmy ich do naszych domów - przekonywała.

Wideo pojawiło się m.in. na profilu prezydenta na facebooku i na prezydenckiej stronie.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!


Prawdziwe czy sztuczne - wszystkie piękne! [WIELKA GALERIA CHOINEK]>>Więcej o:
Komentarze (79)
"Wszelkie spory, także polityczne, zostawmy poza świątecznym domem". Świątecznie życzenia od pary prezydenckiej [WIDEO]
Zaloguj się
 • plautilla

  0

  www.youtube.com/watch?v=OmtsN0xBcvY
  Robią nas w konia: Przemilczane przesłuchanie Komorowskiego i nocna próba zmiany Konstytucji #93
  W NOCY/ z 17/18.12.2014r./ wbrew woli NARODU POLSKIEGO, czyli przy braku legitymizacji NARODU - gdyż rok temu Polacy złożyli ponad 2,5 mln podpisów sprzeciwu wobec prywatyzacji lasów - bez referendum, bez konsultacji, cichaczem - SEJM chciał PODJĄĆ uchwałę o zmianie w KONSTYTUCJI RP, by dokonać SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH.
  Ledwie pięcioma głosami posłów uchroniono cały NARÓD przed wielkim nieszczęściem. Pamiętajmy o tej NOCY !
  Szczęśliwie nie udało się Żydom dostać naszych lasów i 45 % polskiej ziemi na której one rosną.
  Bogu niech będą dzięki. Chwała Opatrzności Bożej !

 • plautilla

  0

  lokator
  2 godziny temu

  Oceniono 5 razy5

  ===
  @jkredman
  >>> nie potrafisz odróżnić rządzenia [sprawowania władzy] od zarządzania [administrowania], w demokracji rządzą wybrani przez obywateli [suwerena], zarządzaniem zajmują się mianowani przez rządzących specjaliści [przynajmniej powinni to być specjaliści], <<<

  Widać w Twojej teorii głębokie naznaczenie myślą marksistowsko-feudalną.

  W demokracji wybierasz swoich przedstawicieli, żeby w Twoim imieniu ZARZĄDZALI wspólnym dobrem. Zarządza i premier i minister i dyrektor departamentu.
  Ja, gdy idę do Urny nie wybieram sobie pana i władcy, żeby mną RZĄDZIŁ, tylko realizuję demokratyczny casting na ZARZĄDCĘ.

  A ci, którzy pałętają się pod żyrandolami na różnych stołkach są święcie przekonani, w czym sam ich utwierdzasz, że ich misją jest rządzenie czyli wydawanie rozkazów.

  A tymczasem to ma być praca, a nie panoszenie się tak jak do tej pory.

  Pokaż odpowiedzi (1)

  Odpowiedz

  zuuuraw
  2 godziny temu

  Oceniono 10 razy8

  Tusk zamienił Polskę w, jak to określił jego najbliższy współpracownik, "ch**, d*** i kamieni kupę", więc nic dziwnego że nikt nie chciał wziąć tego burdelu na swoje barki. Pozostał Dyzma w spódnicy, czyli nasz Baba z Radomia.
  Najważniejsze czego dowiedziałam się z tego wagonu lukru, to to, że jako krytycznie nastawiona do dokonań tej zgrai złodziei, oszustów i krętaczy jestem "krzywdzicielką Polski" !

 • plautilla

  Oceniono 1 raz 1

  Ciesz się i świętuj "prezydencie", bo dużo zrobiłeś by szkodzić Polsce w 2014r, świetuj 50 tysięcy emerytur wysyłanych od połowy 2014r do Izraela dla katów i morderców polskich patriotów i poszkodowanych w "polskich' a nie niemieckich ani hitlerowskich obozach zagłady; ciesz się polskimi emerytami po 67.rż, ciesz się umowami śmieciowymi dla młodych; świętuj nałęczu/komorowski wypychaniem za pracą za granicę 2,5 miliona wykształconych, zdolnych/ nie licząc ich żon i dzieci/, świętuj zamach na Konstytucję RP w nocy z 17/18.12.2014r, by umożliwić wyprzedaż lasów polskich czyli 45% terytorium Polski banksterom żydowskim; ciesz się za zakulisowym antypolskim działaniem i przygotowywaniem kolonizacji polskiego narodu przez nienawidzący nas usrael, ciesz się i świętuj wraz z resztą folwarku zwierzęcego. lista jest zbyt długa by teraz ją wypisać. Chrum, chrum , świetuj, chrum

 • michnikmenda

  Oceniono 1 raz 1

  Niech se hrabiostwo na jedzenie mia żałuje , pieniądzów w Budżecie Państwa dużo , a 2% w budżecie wojny na wspieranie U SS manów i sruli zagwarantawne , więc smacznego ! Zapaśnicy sumo ważą więcej niż hrabiostwo więc nie ma se co żałować !

 • almagus

  Oceniono 2 razy 0

  Życzenia, gdzie praktyka, umyka u kleryka.

  Nie wszystko Jezus niedouczony, religijnie skończony.

  Przy świątecznym stole.
  Gdy nie ma tej biedy.
  Gdy odeszły niewole.
  Z życzeniem myślisz kiedy?

  Nie było noc wycierpię.
  Telewizor na święta.
  Jakąś wędlinę wyszarpię.
  Prezentu chcą dziecięta.

  Sianko w główce zdrady.
  Komuny, teraz biskupów.
  Z opłatkiem dobre rady.
  Zyskać pośród ich łupów.

  Rozumki świętej dzieciny.
  Religia stagnacją wsteczną.
  Po świecie szukaj rodziny.
  Polska wciąż niebezpieczną.

  Smażą kapuchę i kwas mlekowy.
  W powietrze leci jako akrylowy.
  Oto znana przemiana.
  Bożym matołom nieznana.

  Życzenia są fajne, ale nie klerykalne.

  2014-12-24 almagus
  almagus.blox.pl/html

 • olecki11

  Oceniono 3 razy 1

  niestety syty głodnemu nie wyperswaduje, on, sikorski i cała reszta tego szemranego towarzystwa żre sobie ośmiorniczki za które płacą ci, którzy na śmieciówkach zarabiają grosze

 • uzdek98

  Oceniono 10 razy 2

  a ja wam chrabio bulu serdecznie zycze: garow bigosu, litrow zubrowki a na koniec dobrej i glebokiej lewatywy...

 • leo2rys2

  Oceniono 11 razy 5

  W sumie radujcie się do BULU z umów śmieciowych , pracy do 67 lat , godnej śmieciowej emerytury oraz szansy nie doczekania jej w długich kolejkach do lekarzy !.

 • candid13

  Oceniono 7 razy -3

  pisowcy, przynajmniej na swieta zachowajcie swoja chora i paranoiczna nienawisc do kazdego kto osmieli sie myslec inaczej, chociaz obawiam sie ze macie inne instrukcje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX