Komentarze (36)
Abp Hoser chwali hasła marszu PiS, ale gani biskupów. "Marsz był upartyjniony, duchowni powinni zachować dystans"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • chi_neng1

  Oceniono 41 razy 35

  "Wyraził przy tym ubolewanie, że głos Kościoła jest coraz słabiej słyszany, m.in. wskutek bardzo wyraźnego dezawuowania Kościoła w opinii publicznej. "

  W "bambuko", panie Hoser, to grajcie miedzy soba, a nie z nami. Z nami graliscie cale wieki i wreszcie zaczynacie przegywac, o czym swiadczy wyzej cytowana pana konkluzja.

  Ciekawa jestem tylko, czy przy waszej przebieglosci i "koscielnej madrosci" jestescie swiadomi tego dzieki komu i dlaczego glos Kosciola jest coraz slabiej slyszany?

  Oczywiscie, wierze w to, ze "niby nie wiecie", bo swiadomiecie nie chcecie tego wiedziec.
  Wiec, zeby nie bylo niejasnosci to, dzieki takim jak:

  pan, caly Episkopat, Michaliki, Oka, Glodzie, Dziwisze co sprzedali Wawel, Rydzyki okradajace panstwo i zniewolonych starszych naiwnych ludzi ....
  Lista jest bez konca. Dzieki waszej hipokryzji, waszym klamstwom, zwalczaniu wsrod was tych, ktorzy byli prawdziwymi ludzmi i z prawdziwym powolaniem kaplanskim. Tych, "wykosiliscie" jednego po drugim.

  A teraz sie dziwicie ?
  Ja sie dziwie, ze jeszcze tylu w dalszym ciagu posyla swoje pociechy na wasze deprawujace nauki i jeszcze tylu chce sluchac tej waszej hipokryzji z ambon.

 • 1pirat2

  Oceniono 20 razy 10

  Abp. Hoser jak na biskupa mówi całkiem do rzeczy, a PIS-u to mi aż szkoda chcieli pozyskać o Rydzyka, pojechali do niego na urodziny RM, a on potraktowal ich per-noga, Papież zabronił iść na marsz Biskupom, a kibole nie przyszli na marsz bo oni bez masek, bardzo żle się czują.

 • tenmaksiu

  Oceniono 20 razy 14

  Banda różowych czapeczek czuje, że prezio już śmierdzi. Pedofile zaczynają się podlizywać Zdrojewskim

 • litrahalf

  Oceniono 38 razy 30

  Chłe, chłe, chłe.. Hoser przyjaciel demokracji!!!?? Dawno nie słyszałem takiego dowcipu. On taki sam przyjaciel demokracji jak Kaczyński.

 • fakiba

  Oceniono 28 razy 22

  Prezio po tej wypowiedzi Hosera wpadnie w straszną rozpacz , bo to oznacza koniec poparcia klechów dla jego sekty , będzie cieniutko

 • jaroslavhasek

  Oceniono 29 razy 21

  Wolałbym posłuchać opowieści pt. "Przygody Hosera na Czarnym Lądzie".

 • fakiba

  Oceniono 36 razy 28

  Blady strach padł na naszych Arcy i tych pomniejszych też , do Watykanu dotarła "sława" ich wyczynów i Franciszek zaczął im się przyglądać , będzie koniec bezkarności , a może i łby zaczną lecieć

 • fakiba

  Oceniono 34 razy 28

  Ta wypowiedż Hosera świadczy tylko o jednym , Franciszek zabrał się za naszych Arcy i pogonił im kota

 • mcduff

  Oceniono 22 razy 16

  taki dystans jak Rwandzie? Gdy księża pozamykali kościoły, by się przypadkiem ludzie przez rzezią nie poukrywali?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX