Sikorski miał ultimatum, my - propozycje z innych partii. Hofman opowiada o "kulisach" afery

Adam Hofman wciąż tłumaczy się z afery madryckiej, dzieląc się nowymi rewelacjami. Przyznaje, że inne partie proponowały mu pójście na układ, i twierdzi, że cała sytuacja została stworzona przez Radosława Sikorskiego.
Adam Hofman wyjaśniał w TVP Info okoliczności towarzyszące tzw. aferze madryckiej, w wyniku której Hofman wraz z dwoma innymi posłami - Mariuszem Antonim Kamińskim oraz Adamem Rogackim - zostali usunięci z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Wcześniej tego dnia podczas pierwszej od czasu afery konferencji prasowej posłowie wyjaśniali, że ich wyjazd do Madrytu odbył się legalnie, a Kancelaria Sejmu nie straciła na nim ani złotówki."Sikorski miał ultimatum"

Hofman w programie "Dziś wieczorem" tłumaczył między innymi, że za całą sprawą stał rzekomo marszałek Sejmu Radosław Sikorski. Miał on dostać od Platformy Obywatelskiej ultimatum: albo sprawi, że partia wygra wybory, albo on będzie musiał z niej odejść z powodu "zarzutów ws. Ukrainy i afery taśmowej".

Hofman ponownie starał się też udowodnić, że cały proceder - w którym posłowie mieli pobrać kilometrówkę za wyjazd samochodem, podczas gdy polecieli tanimi liniami lotniczymi - był zgodny z przepisami i nie było w nim żadnych nieprawidłowości. - Nigdy nie poświadczałem nieprawdy - zapewniał.

Propozycje z innych partii

- W PiS zauważono, że w stosunku do nas odbył się lincz medialny - mówił Hofman, opowiadając o wyrzuceniu go z partii. Przyznał, że miał od tego czasu propozycje od innych ugrupowań politycznych. - Jest taka droga renegatów typu Michał Kamiński, którzy za plucie na Jarosława Kaczyńskiego mają natychmiast odpuszczone grzechy - stwierdził. - Były propozycje: zróbcie to, a wszystko będzie dobrze. My nie idziemy taką drogą - zapewnił poseł.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!


Inna twarz konfliktu w Donbasie [ZDJĘCIA AGENCJI REUTERA]>>Więcej o:
Komentarze (380)
Sikorski miał ultimatum, my - propozycje z innych partii. Hofman opowiada o "kulisach" afery
Zaloguj się
 • koperchytla

  0

  Tego zdrajcę i renegata Michała K. pokazują w telewizji jak mutanta w cyrku, i on dalej pluje na Kaczyńskiego. A przecież wszyscy pamiętamy, co opowiadał wcześniej.

 • block-buster

  0

  Szmata owinieta dookola Dlugiego Czlonka w Zlotym Nocniku...

 • sell987

  Oceniono 2 razy 2

  A.H. wygląda na niezłego łajdaka a teraz robi z siebie pośmiewisko opowiadając takie farmazony
  trzeba będzie po zakończeniu kadencji trochę popracować panie pośle (jeszcze)

 • e900

  Oceniono 4 razy 0

  Afera Madrycka
  Tzw. Afera podsłuchowa
  Tzw. afera Hazardowa
  Nie lepiej te dwie afery ( podsłuchową i hazardową) było nazwać tylko przykrym incydentem?

 • boguch13d

  Oceniono 4 razy 2

  Przeczytaj sobie chłopie Hofmanie "Ferdydurke" może się wreszcie czegoś naprawdę życiowego nauczysz, co nie co pojmiesz o sobie i szefie swoim. Może zapomnisz o Madrytach, przejrzysz na ślepia swoje i ujrzysz Bałwana w całej jego bałwańskiej istocie i może Bałwan przestanie bałwanić i brać na pokuszenie swoje baranie każde byle co, co mu partyjnie po prawie i sprawiedliwości podleci.

 • x4-6

  Oceniono 1 raz 1

  " - Nigdy nie poświadczałem nieprawdy - zapewniał." - z wyjątkiem poświadczenia fałszywych godzin przekroczeniea granicy poswiadczonych własnoręcznym podpisem

 • matitalolo

  Oceniono 2 razy 2

  Jeść, pić i piniędzy. Hofman to kontynuacja sztuki M. Bałuckiego " Z chłopa król"..Parapet bez zasad i honoru. Pożyteczni idioci wybierzcie go za rok jeszcze na kolejną kadencję.

 • mawohe

  Oceniono 3 razy 3

  Hofman to znany błazen polskiej polityki

 • 3toma

  Oceniono 6 razy 6

  Pie... JAK ZWYKLE. Żałosny PiSowiec

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX