Komentarze (371)
Sienkiewicz: Kaczyński już wie, że nawet wygrana za rok nie da mu władzy. Dlatego będzie coraz bardziej brutalny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • majkowa

  Oceniono 6 razy 4

  Niedługo wrzesień i nareszcie będzie wyjaśnienie afery podsłuchowej. Jeszcze tylko 10 miesięcy. Poczekamy.

 • voodeen

  Oceniono 4 razy 0

  coś cicho o moni olejnik. hormony się ustabilizowały?

 • voodeen

  Oceniono 5 razy 5

  a najzabawniejsze jest to, że poszedł płakać do lewaków z krytyki politycznej.

 • 26maj

  Oceniono 5 razy 3

  "Sienkiewicz stwierdza także, że aby wprowadzić pozytywne zmiany w Polsce, potrzebna jest większa troska o kraj ze strony obywateli"
  najpierw się okrada obywateli a później pyta "pomożecie".

 • gabrielr

  Oceniono 6 razy 0

  Może to skomentuje Sienkiewicz?
  Rządzący wyraźnie boją się kandydatury Andrzeja Dudy
  "Młody, dobrze wykształcony, wyjątkowo dobry mówca, posługujący się piękną polszczyzną Duda, to zupełne przeciwieństwo obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego."

 • skazuk

  Oceniono 6 razy 2

  Trudno sie nie zgodzić z P.Sienkiewiczem ale wierzę że społeczeństwo nie bedzie samodestrukcyjne a reszta jest w ręku Boga.

 • szwesta

  Oceniono 7 razy -1

  Kpiny. Media w tym kraju. Mega obiektywne WSI24 z ktorego do Tvp i tvp info przeszlo jakis czas temu kilkoro dziennikarzy: pani osica, siekielseki, tadla... I teraz w publicznej tvp robia rownie mega obiektywna telewizje , jak wczesnie we WSi 24 robili. To jest demokracja i lad medialny! III RP pluralistyczna.

 • szwesta

  Oceniono 7 razy -3

  Glosy tu, glosy tam..Dla PIS kazdy glos jes niezwykle wazny! Na wage zlota. W Polsce nie podzialu na rzadzacych i opozycje, na partie. Scena polityczna dzieli wg podzialu z 89 roku, gdzie komuchy i agenci zawlaszyli panstwo, oszukujac narod bajeczka o okraglym stole. Okraglostolowa ekipa z 89 roku: postkomuchy SLD, ZSL-PSL i solidaruchy grubej krechy, ich autorytety i media, panicznie boja sie tylko jednego, zeby PIS nie rzadzil samodzielnie. Zeby PiS nie mial 40 procent. A w takiej sytuacji kazdy glos dla PiS jest najwazniejszy. Dlatego rzadzaca sitwa od lat toleruje wyborczy bajzel, bredzac ze nieprawidlowosci byly ale wplywu nie mialy. To im zawsze zapewni razem wiekszosc i blokowanie PiS. I o to tylko chodzi. Albo PO ciut wiecej, albo PSL, SLD lub Palikot. Mowil o tym na tasmach prawdy minister MSW, ze PiS dochodzi do 40 procent poparcia. W Polsce nie ma podzialu na partie. Sa okraglostolowcy i ich 25 lat III RP oraz Kaczynski.

 • szwesta

  Oceniono 5 razy -3

  Ewa Stankiewicz o wyborach:wpolityce.pl/polityka/225020-ciesze-sie-ze-jestescie-normalni-ja-uwazam-ze-juz-trzeba-krzyczec-polemika-z-joanna-lichocka

 • sonix24

  Oceniono 4 razy -2

  "Sienkiewicz stwierdza także, że aby wprowadzić pozytywne zmiany w Polsce, potrzebna jest większa troska o kraj ze strony obywateli. - To państwo nie działa w społecznej pustce, nie można wymagać od państwa jakiejś wyjątkowej siły, jeśli większość obywateli jest wobec niego doskonale obojętna. Albo wobec państwa prezentuje postawę agresywnej ignorancji - mówi."
  No tym akapitem to gościu udowodniłeś że normalny to ty nie jesteś. Siedzi łajza u władzy a winę za wszystko zrzuca na społeczeństwo! Już widać że sami nie wiecie na czym wam doopa jeździ! To się nazywa niebywała arogancja władzy. Czyli ludzie wybierają rządzących a potem sami muszą uzdrawiać państwo, bo tym co zostali wybrani się nie chce. Oni wolą rozbijać się po restauracjach! Nadejdzie czas zapłaty...

 • voodeen

  Oceniono 4 razy -2

  lemingu - już teraz zarezerwuj bilet w jedną stronę na listopad 2015. Skoro nawet ex-minister twierdzi, że pis wygra, to potem może być za późno.

 • voodeen

  Oceniono 4 razy -2

  jak powiedział pra-pra-dziadek:
  "kończ waść wstydu oszczędź"...

  (z tą różnicą, że "Waść" nie licuje z pra-pra-wnukiem)

 • majek-1348

  Oceniono 2 razy 0

  2.12.2014
  Patrząc na obecną scenę polityczną w kraju można wyciągnąć wniosek, że PIS nigdy nie wypadnie ze sceny politycznej, bo do tego PO nie dopuści.
  Paradoksalna symbioza PIS/PO jest gwarantem powodzenia politycznego w kraju dla Platformy Obywatelskiej. majek

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 8 razy -2

  Sienkiewicz, czyli Elyta POlactwa się odezwała.

 • 100stanislaw

  Oceniono 4 razy -2

  JAK WIDAĆ Z PONIŻSZEGO :) .. Ten tak zwany " polski suweren " :(.. TO ZACIETRZEWIONE WZAJEMNIE ZAGRYZAJĄCE SIĘ BYDŁO :(.. A starsi bracia w " wierze " :( . Z TEGO BARDZO SIĘ CIESZĄ :) !!!!!!!!!

 • norton2

  Oceniono 5 razy 1

  Ale w SMOLEŃSKU by na pewno wygrał by wybory. Byłby jedynym kandydatem!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ciotka_ltd

  Oceniono 8 razy -4

  @kapralzbrujev

  Zamkniesz Kaczynskiego, to znajdzie sie Kaczynski inny, bo takie jest zapotrzebowanie spoleczne. Pewnie nawet od dziadka lepszy...
  Czy ty, komuszku gluboko wierujaszczy w kult jednostki, naprawde myslisz, ze gdyby Hitlera z mamra nie wypuscili, to inny Hitler by sie w weimarowskich Niemczech nie znalazl?
  Jesli tak, to glupi i naiwny jestes.:-)

 • kapralzbrujev

  Oceniono 7 razy 1

  Księżycowy złodziej i notoryczny talib YarKacz PolskęZbaw jest osobnikiem chorym psychicznie. Powinien być - na koszt podatników - dożywotnio skutecznie izolowany w Tworkach. Razem z Alikiem, obłąkanym Macierewiczem i niejakim Ziobrą.

 • macborys

  Oceniono 6 razy -2

  jak tam sie maja podsluchy, jak dowody osobiste?

 • ciotka_ltd

  Oceniono 8 razy -2

  Jak widze, pelno na tym forum zupelnie nowych nickow, wyraznie zachwyconych ta pusta wypowiedzia Sienkiewicza, jakby im za to zaplacil. Coz, czlek nieglupi, moze i to zrobil, by go gniew ludu wraz z reszta zlodziei ze swiecznika nie zmiotl.
  I tylko szkoda, ze biedny Karp ze wstydu za Bartka Sienkiewicza w grobie sie przewraca, bo 30, ba - jeszcze 20 lat temu - byl z niego przeciez taki porzadny chlopak.
  Coz, wladza demoralizuje i Sienkiewicz jest tego najlepszym przykladem. Ch...j , dupa i kamieni kupa.;-)

 • 2jan5

  Oceniono 4 razy 0

  Kaczyński doskonale wie,że nie ma szans na rządzenie.Prowadzona polityka odnosi się tylko do radykalnego elektoratu a po drugie brak kadry która mogłaby objąć funkcje rządowe.Podstawowym celem jest zachowanie możliwie wysokich notowań jako opozycja a to daje wygodne życie.

 • emcza

  Oceniono 9 razy 5

  Panie Sienkiewicz. Nie rozumiem. Wymaga pan troski o państwo ze strony zwykłych obywateli? Ja się troszczę o państwo. Płacę podatki, znajduję pracę mimo marazmu na rynku, z moich przychodów jest odprowadzana składka na ZUS i zdrowotna. A pan jeszcze chce aby "troszczyć" się więcej o państwo? No bez przesady. Przeprowadzać was za rękę przez ulicę nie będę.

 • adam-aga

  Oceniono 10 razy -4

  Klasyk od dzieła ch..., d...i kamieni kupa. Teoretyczne i praktycznie okazał się nieudacznikiem ale dla GW jest autorytetem.

 • babilon63

  Oceniono 3 razy 1

  Dużo w tym prawdziwej prawdy chociaż i trochę niezrozumiałej dla wszystkich filozofii ale jedno najważniejsze, że Kaczyński z całym tym PISem dobierze się nam do tyłka tak jak PPR po zjednoczeniu z PPS i przekształceniu PSL w ZSL, ale się narobi?

 • pwiejacz

  Oceniono 4 razy 2

  Problem nie tylko jest z Kaczyńskim. Ogólnie - oceniam - zapanował obecnie "Czas pogardy", t.j. pogardy władzy wobec obywatela. Objawiającej się na przykład finiszowaniem uciążliwych remontów tuz przed wyborami że niby człowiek ma docenić władze i zagłosować na nie. A zaraz potem znowu rozkopują gorzej niż było. Albo sprawy służby zdrowia. Albo teraz te afery z podróżami Hoffmana, Sikorskiego... Czemu się dziwić że zwykli ludzie nie są skorzy do aktywności? Wszak jedyne o co chodzi to żeby władza przypisała sobie pozytywne skutki tej aktywności. W dodatku ten aktywny będzie przez władze kopany jako potencjalny konkurent do rządów. Ludzie mają tego dość i gotowi popierać Kaczyńskiego który aktualnie piętnuje te nieprawidłowości. Ale gdyby doszedł do władzy to byłoby tak samo. Wystarczy przypomnieć sobie jak żyło się w IV RP i jak większość ludzi odetchnęła z ulgą gdy IV RP odeszła do opozycji.

 • zigzaur

  Oceniono 6 razy -2

  Zaraz ktoś napisze, że minister jest podobny do Himmlera, tylko włosy podstrzyc.

 • wujtommy102

  Oceniono 25 razy 19

  Zbliża się 60-ta miesięcznica,która będzie ostatnią obchodzoną uroczyście przez sztab PIS. Ten chwyt marketingowy już się mocno zużył i nawet najwierniejsi pretorianie Wodza są tym znudzeni i nie dadzą się zagonić na kolejną miesięcznicę ,prędzej wysadza z siodła prezesa.Co dalej , w co się bawić,w co się bawić Panie Wielki Strategu?

 • gregra

  Oceniono 14 razy 2

  zaiste trzeba mieć tupet, aby próbować zabierać głos Panie Ministrze:)))
  pytanie do czego bedziecie Wy zdolni aby władze zachować - to mnie przeraża....

 • philosophe

  Oceniono 10 razy -2

  Widac, ze Sienkiewicz chce stac sie guru zdemoralizowanego i zdezorientowanego polactwa.

 • gruzek

  Oceniono 10 razy 2

  Jednak bliźniacy powinni zawsze przebywać razem a szczególnie podczas lotów samolotem.

 • tymoteusz121

  Oceniono 15 razy 5

  Kaczyński to nieudacznik,wichrzyciel,kłamca i wróg POLSKI ! Jednak tu nie trzeba dyskutować tylko tego chłopka oddać pod sąd za wszystkie manipulacje i oszczerstwa wobec ludzi i rządu

 • jabbaryt

  Oceniono 21 razy 1

  Rozkradliście i zadłuzyliście ten kraj a nam każecie się o niego troszczyć?
  Troszczę się o kraj i dlatego wołam: PO won za Don.

 • uutek

  Oceniono 53 razy 43

  Senkiewicz mówi proste i dla wielu niewygodne prawdy - państwo jest tylko tak dobre jak dobrzy są jego obywatele. Warto zacząć od siebie, potem zainteresowćsię jak dziala gmina. Bez tego żadne państwo, nie tylkio Polska nie jest w satanie dobrze działać. Wielu lkudzi nawet nie wie jakie zdania wykonuje gmina, jakie powiat a jakie samorząd województwa i jaki miejsce w tym systemie ma wojewoda. Może warto aby ludzie się trochę tym zainteresowali bo od wprowadzenia samorządu w 1990 r. minęło już trochęczasu.

 • mima1

  Oceniono 6 razy 0

  Jeszcze jeden autorytet...

 • prawdziwy_leon_zawodowiec

  Oceniono 12 razy -2

  A wy szechterowcy/pejsate kutwy z koszernej jak zwykle wstydu nie macie.
  Taki śmieć jak Sienkiewicz ma czelność się jeszcze wypowiadać na jakikolwiek temat?! Od kiedy szmaty pejsate rządzą tym nieszczęsnym krajem staczamy się w głęboką dziurę pełną śmierdzącego gówna.
  Mam nadzieję, że w końcu przyjdzie czas jak normalni ludzie skopią wam te tłuste i sprzedajne dupska!

 • oloros11

  Oceniono 5 razy 1

  Panie Sienkiewicz jak się będziecie tak starać to nawet rzeczy niemożliwe staną się realne
  co do Państwa - Res Publica - to ono jest albo postrzegane jak instrument represyjny albo obojętne
  to jest państwo gdzie od zawsze dobrze miał albo Kościół i Partie wszelakie
  'tzw Dobro Wspólne nie istniało - Polacy nic Razem zrobić nie moga - bo juz po 1 minucie mamy 100 partii i wychodzi Biskup który mówi - Tak ma Byc bo Ja tu mam Patent na Prawde !
  Partiom wszelakim i Kościołowi niezaleznie od okoliczności wioodlo sie dobrze - natomiast juz z Państwem nie koniecznie - Okresowe - i wcale ni e powiedziano ostatniego słowa
  teraz zanika właśnie w nieco innych powiedzial bym brukselskich okolicznościach - ale to jest ciagle to samo
  a tam gdzie powinna sie tworzyc propaństwowa postawa - w Szkole - co się dzieje
  znowu mieszaj patriotyzm ktory jest tylko uczuciem / miloscia miejsca urodzenia/z rożnymi IZMAMi z ideologiami - i żeby tylko to - wypatrosza mózg dzieci - i wloza tam swoje ideologie które niekoniecznie sa propaństwowe
  a to jest prosty test - zapytajcie katolika - co jest dla niego ważniejsze - Państwo czy Wiara - i Kościół
  bo polityka już ni e pytajcie co jest ważniejsze Dobro jego Partii czy Państwa - bo bez zmrużenia oka skłamie
  no i jak tu Panie Sienkiewicz mieć Państwo =- w Polsce niemożliwe po prostu - chyba ze następna dyktatura , totalitaryzm , wojna i kamasze te warianty wiele razy przerabiane i zakończone jeszcze większa klęska!!!
  Państwo to jest umowa społeczna wielu ludzi o rożnych orientacjach w kazdej materii które spaja Konstytucja i Prawo - to są podstawowe rzeczy = a co z nimi w Polsce robią - wszyscy od kościoła, sędziów,dziennikarzy, partii - co robią a wycierają sobie nimi otwory - bezustannie - to proszę nie liczyć ze Państwo coś będzie dla ludzi znaczyło
  ma Pan Bydgoszcz - gdzie szedl Pan do rasistow - dzisiaj ida po tych którzy próbowali walczyć z nimi - i kto idzie - Państwo - Pana Państwo i Pana Prokuratura

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 24 razy 2

  Szczyt bezczelnosci: Sienkiewicz, ten od "ch**a, d**y i kamieni kupy" dziwi sie, ze " większość obywateli jest wobec niego [panstwa] doskonale obojętna". Ten DARMOZJAD, ktory sam je lupil je ile sie dalo. Wiekszosc obywateli ma przede wszystkim dosc aferzystow i zlodziei, obzerajacych sie i (niby) podrozujacych na ich koszt.

 • modek11

  Oceniono 21 razy 1

  Aktywiści działają na forum od rana, jak widzę - każdy komentarz w którym otwarcie stwierdza się, jaki z Sienkiewicza hipokryta od razu jest minusowany do bólu.

 • dickers

  Oceniono 10 razy -2

  Sienkiewicz!!! Co???? Wronki!!!!

 • almagus

  Oceniono 6 razy -4

  Czyżby? Bolszewicki zombi?

  Nareczek paszoł na wajnu i oby prapał w PiS du du.

  Patrzy pazerny Nareczek na lustereczko,
  a lustereczkiem jest naszej szkatułki wieczko!
  Do tej szkatułki szły nasze wszelkie podatki,
  duma z bratem jak brać na swoje dostatki.
  Aby przed Bogiem nie byli bandą złodziei,
  spełniają fanaberie byle kaznodziei.
  Jak myślisz Jacku mogę już otworzyć wieczko
  i patrzy, a tu Leppiejek pod owsem i sieczką,
  słyszy, ja tu jezde za niewinną owieczkę,
  a beło tyle tego, więc zrobilim sieczkę.
  Co za obraza, taki warchoła obrazek,
  ty lustereczko jesteś jako „łżezarazek”,
  tyś „łże_l_e_s_i_a_k_i_e_m” co mój prawy układ kala,
  bierze to puzdereczko i w PiSdu rozwala.

  Du, du, du, chodyła ja pa wadu
  Du, du, du, a w wadu kaczor w PiSdu.
  Du, du , du, oj durnyj pip jeho chrystił;
  du du, du i sztany na jeho spustił!

  Nareczek wprowadza nam odnowę moralną,
  czyli siedem wojenek przez służbę karalną.
  Do rady wsadził swoich, obiecał zagładę,
  pewnie nam telewizję zamieni w tyradę.
  Po co nam dobre prawo dla sprawiedliwości,
  trybunał nie trzyma się socjalistyczności.
  Ryzykowny dla państwa jest jakiś samorząd,
  a służba cywilna toć pijaki i nierząd.
  Wolne łżemedia nie chwalą, choć osiągnięć brak.
  Jak coś pochwalą to w becik, pozycja na wznak.
  Te lumpenliberały tak bronią seks szopy,
  jak szturm na banki chcemy robić my i chłopy.
  Kto kościół nie wspiera tak, no - bez ostentacji,
  ten się sam wyklucza i nie może mieć racji.

  Du,du, du i paszoł on na wajnu,
  Du,du, du, paszoł i prapał w PiSdu.
  Du, du , du, oj durnyj pip jeho chrystił
  du du, du i sztany na jeho spustił!

  Władzy nie zdobędziecie lumpenliberały
  wrzeszczy do nas z trybuny Napoleonek mały.
  On taką srogą zimę sprowadził na Ruskie,
  my we święconej wodzie zatopimy Polskie!
  Jak dwa metry świętości przybędzie bez mała,
  to my mowa, a reszta będzie bulgotała!
  He he, he rechot poślaków biegnie pół sali,
  jak fajnie będzie, Tuski będą bulgotali.
  Nawet czarny obrazek we łbach im nie stanie,
  że ich objęło już to mętne bulgotanie.

  Du, du, du, chodyła ja pa wadu
  Du, du, du, a w wadu rydzol PiSsu.
  Du, du , du, oj durnyj pip jeho chrystił
  du du, du i sztany na jeho spustił;!

  Wyszedło po Nareczku takie Acuś Kuski,
  zabulgotało jak czinownik białoruski!
  Nada wam Polaczki te naszu konstitucju.
  Nada wam Polaczki, nu cara restitucju.
  Wam nada dat ruki w wierch za samodierżawie,
  Pa to dali wadzu, pasadili tiebia w ławie.
  Jest u was takaja antykacza Targowica,
  tolko nie ana, nielzia brat tuskawica.

  Du, du, du nie chaczu rydzomoheroinu,
  Du, du, du, eta rydzomoheroina w PiSdu.
  Du, du , du, oj umnyj pip mienia chrystił
  du du, du ja sztany na jeho spustił!

  Nie pajdiom za cara i czierezwyczajku!

  almagus 20.04.2006

 • ciotka_ltd

  Oceniono 18 razy -2

  Bartek, gdybysmy sie ze starych dobrych czasow nie znali, to moze bym uwierzyla w twoj spin, udawany brak ninteligencji i brak wyczucia nastrojow spolecznych i trendow historii.
  Ale poniewaz sie znamy, to - coz - powiem bez ogrodek, ze sie, stary byku, "elytom" z Magdalenki zaprzedales, i ze samemu goraco ci sie kolo dupy robi, gdy pomyslisz, jak potezny moze byc ten polski gniew i bunt, gdy jaszcze i Cameron z Merkel (ratujac wlasne status quo) polskim masom ostatnia nadzieje w stalej czy czasowej emigracji odbiora, a do tego coraz blizej. I to przy calkowitym milczeniu unijnej marionetki Tuska...
  Taaa... Strasz Kaczynskim (tez niby Magdalenka, ale kto przeciw wam...), doloz nawet "zielone ludziki" i...gowno z tej manipulacji wyjdzie, bo Polak akcent wschodni i w nausznikach odrozni.:-)
  Oj, Bartek, jak nisko trzeba upasc, by ponownie slyszac "Chodzcie z nami!" stac tam, gdzie istotnie innego 13 grudnia stalo ZOMO...
  Wasza arogancja, polscy "udacznicy", zasluguje na obywatelska kare i sam wiesz, ze na wszelki spin juz dzisiaj za pozno, ze tylko...ZOMO wam pozostalo.

 • runn-er

  Oceniono 14 razy 2

  Ale Whishas tańszy niż ośmiorniczki, państwo zaoszczędzi.

 • archol

  Oceniono 2 razy 0

  youtu.be/VrbdMTZSRds

 • rash-omon

  Oceniono 31 razy 3

  Co powiedział zagryzając ośmiorniczką i popijając dobrą wódką. Musiał coś zjeść bo szykował się w drogę . W długą drogę po skinów w Białymstoku .

 • badziewiak66

  Oceniono 16 razy -4

  Cały czas trwamy w przekonaniu że jak Kaczyński dojdzie do władzy to zaraz rosyjskie czołgi wjadą do Polski. Otóż nie wjadą, a Kaczyński nikomu wojny wypowiadać nie będzie. Jeśli doszło w Smoleńsku do zamachu to został on zaplanowany i dopracowany tu w Polsce. Co z tego że podawano pilotom być może błędne koordynaty z wieży lotniska, kiedy do tragedii by nie doszło jeśli w samolocie nie było by bomb. Kaczyński jedyne co zrobi to doprowadzi do klarownego i transparentnego śledztwa, więcej nie osiągnie. Dla kogo to śledztwo jest groźne , dla Rosjan ? Żebyście się nie zdziwili kiedy okaże się że Rosjanie będą lepiej współpracować z Kaczyńskim niż z Tuskiem. PO i PSL nieustannie budują swój sukces wybiorczy na strachu. Kłopotek bez przerwy powtarza że PiS nigdy nie wygra wyborów w taki sposób by mógł samodzielnie rządzić. Tę tezę powtarzają wszyscy politycy PO i PSL jak mantrę, teraz Sienkiewicz. Moskwie zależy na ciszy w sprawie Smoleńska. Dla nich co było i nie jest nie pisze się w rejestr. Mają wolne polityczne ręce i niczego już nie muszą. Rząd PO i PSL pasuje także zachodniej Europie. Afrykański rynek pracy w Polsce , tani młodzi , wykształceni i energiczni emigranci budują przyszłość zachodu, 90% polskiej gospodarki w obcych rękach. Trzy w jednym. Do tego znakomite interesy. Na samym Pedilinio PO i PSL oraz ich partnerzy do "robienia lodów" z Włoch wyciągnęli 250 mln złotych. Przeczytajcie uważnie, 250 mln złotych ! To "złoty strzał" który zbudował przyszłość nie jednej rodziny z PSL i PO. Takich interesów zrobiono tysiące i tego się boi rząd PO i PSL, tego że to wszystko wypłynie niczym gorąca lawa. Ja się na takie warunki nie zgadzam. Nie wierzę w te strachy , bo widzę że za pomocą tych strachów rabowany jest majątek narodowy. Doszło do sytuacji kiedy partie rządzące sięgnęły po bandyckie metody manipulowania wynikami wyborów. To świadczy o tym jak głęboko zabrnęły w ciemne interesy i powiązania. Sam bym zagłosował na PO i PSL gdybym widział rozumnych ludzi, odpowiedzialnych za państwo i przyszłe pokolenia Polaków, gdybym widział dobrego, oszczędnego gospodarza, a nie aferzystów. To co zobaczyłem przez ostatnie siedem lat rządów PO i PSL skłania mnie do wniosku , że ten tandem u steru to bardzo zły interes dla Polski, dużo gorszy niż PiS, bo nie tylko wszystko wyprzedano, na wszystkim ciąży cień korupcji i nepotyzmu ale podzielono społeczeństwo. Polska musi się wydobyć i z traumy smoleńskiej i ze szponów pospolitych złodziei i cwaniaków. Trzeba zakopać podziały. Rządy PiS to było by przełamanie, szansa na odbudowę wzajemnego zaufania i współpracy, bo ten rząd daje szansę na rzetelne zakończenie sprawy smoleńskiej i oczyszczenie przestrzeni publicznej. Kaczyński musi dać nam gwarancje że zadba o Polskę , a nie o swoje urazy i emocje. Może to zrobić przez odpowiedni dobór ludzi dających rękojmię najwyższych standardów moralnych, ludzi poważnych i oddanych sprawie Polski. Wybierajmy tych którzy zdolni są Polskę zmienić na lepszą, a nie tych którzy podobają się Moskwie i Berlinowi.

 • koperchytla

  Oceniono 11 razy -1

  Panie Sienkiewicz, to dlaczego tak bardzo się go boisz?

 • gr_ub_y

  Oceniono 17 razy -1

  Sienkiewicz, jeśli jeszcze nie siedzisz, to i tak będziesz siedział.

  Zniknie ci ten pyszałkowaty uśmieszek z pyska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX