Ambasador Danii po wywiadzie prezesa dla "Wprost": Doceniam wszystkie uwagi. Ale słowa o pedofilii? Zdziwiłem się

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Wprost" stwierdził, że Polska powinna wzorować się na Danii, jednak nie w sprawach obyczajowych. Przykład Danii jest bowiem "odrażający". "Tam się w gruncie rzeczy legalizuje pedofilię" - stwierdził. Duński ambasador odpowiada prezesowi PiS: "Pedofilia nie jest dozwolona, ani akceptowana".
"Chcemy przebudować Polskę, znieść system klientystyczny, doprowadzić do lepszego kształtu rynku, choć zdajemy sobie sprawę, że prędko drugiej Danii nie zrobimy" - mówił w wywiadzie dla "Wprost" Jarosław Kaczyński. Na pytanie dziennikarki, czy przykład Danii nie jest dla PiS zbyt ryzykowny obyczajowo, prezes odparł: "Nie mówię o sprawach obyczajowych. On nie jest ryzykownym, tylko odrażający, tam się w gruncie rzeczy legalizuje pedofilię".

"Jeżeli jest Pan zainteresowany informacjami na temat Danii..."

Kilka dni po ukazaniu się "Wprost" z wywiadem list do Kaczyńskiego wystosował ambasador Danii w Polsce Steen Hommel.

"Doceniam wszystkie pozytywne uwagi dotyczące Danii i pragnę za nie podziękować. Jednak Pański komentarz dotyczący pedofilii w Danii (...) wzbudził olbrzymie zdziwienie. Pedofilia nie jest dozwolona w duńskim systemie prawnym, ani też nie jest akceptowana w duńskim społeczeństwie" - czytamy na stronach "Wprost", którego redakcja otrzymała kopię listu.

"Interesuje mnie, na czym opierał się Pan, formułując to obciążające stwierdzenie i mam nadzieję jak najszybciej otrzymać od Pana wyjaśnienie tej kwestii" - apeluje Hommel i dodaje: "Jeżeli jest Pan zainteresowany informacjami na temat Danii, proszę o kontakt z Ambasadą".

Więcej o:
Komentarze (39)
Ambasador Danii po wywiadzie prezesa dla "Wprost": Doceniam wszystkie uwagi. Ale słowa o pedofilii? Zdziwiłem się
Zaloguj się
 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  Ambasador duński płatnym agentem Kopaczki, Komorucha i Tuska ! Wzywam Prawdziwych Polaków do demonstracji pod ambasadą Królestwa Danii !!

 • jan.58

  0

  Kaczyński to "nieudacznik:!!!

 • kozjur

  0

  Czy te wszystkie jego przydupasy są też tak zamulone?To się w głowie nie mieści by ten karzeł miał tak ogromny wpływ na nich.

 • lehoo

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo uprzejmy Pan ambasador dla tego gnoja, bardzo.

 • deryl01

  Oceniono 1 raz 1

  J.K. jestes najwiekszym zboczencem na tej planecie. Dymasz wszystkie moherowy i nie omijasz moherow. A jesxcze do tego wspozyjesx ze swoim kotem.

 • deryl01

  Oceniono 1 raz 1

  Jarislaw Kaczynski jest 200% zoofilem i mu z tym dobrze.

 • lehoo

  Oceniono 5 razy 5

  Ekscesy Kaczyńskiego odbieram jak zachowanie małpy w zoologu: podskakuje, wrzeszczy, pluje, czasem kałem zza krat rzuca. Tyle, że kraty nie pozwalają na nic więcej.

 • kozjur

  Oceniono 7 razy 5

  Czy naprawdę nie ma paragrafu na tego pokurcza?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX