16-letnia Monika zaginęła 7 października. Policja prosi o pomoc [ZDJĘCIE]

Monika Karlikowska wyszła z domu 7 października 2014 roku i do tej pory nie wróciła. Dziewczyna nie nawiązała także żadnego kontaktu z najbliższą rodziną ani ze znajomymi. Policja prosi o kontakt każdą osobę, która mogła widzieć zaginioną lub posiada informacje na temat jej miejsca pobytu.
Dziewczyna 7 października 2014 roku ok. godziny 7.30 wyszła z domu w Piasecznie. Miała dojechać do szkoły w Warszawie. Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, wzrostu około 165 cm. Ma długie proste włosy w kolorze blond, nosi okulary - oprawki koloru czarnego w kształcie prostokąta. Cechą charakterystyczną u zaginionej jest tatuaż na prawym przedramieniu - napis w języku hiszpańskim "szalone życie".

W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, dżinsowe spodnie niebieskiego koloru i buty trampki, na których namalowane były różowe kwiatki.Monika wyszła z domu 7 października. Fot. KSP

Do tej pory zaginiona nie nawiązała żadnego kontaktu z najbliższą rodziną ani ze znajomymi. O pomoc w odnalezieniu Moniki Karlikowskiej prosimy każdą osobę, która od 7 października 2014 roku mogła ją widzieć. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionej policja prosi o kontakt z komendą w Piasecznie pod numerami telefonów: (0 22) 60 45 213 i (0 22) 60 45 227 z prowadzącym sprawę policjantem z Wydziału Prewencji KPP w Piasecznie. Można też dzwonić pod numer 997 oraz 112 na terenie całego kraju.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!
Lubisz aplikację Gazeta.pl LIVE? Zagłosuj na nas!