Komentarze (238)
Sondaż Millward Brown dla 300polityka: PO w górę, PiS w dół, Korwin-Mikke i Palikot poza Sejmem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • s0ap

  Oceniono 7 razy 3

  To nie sondaż tylko zaklinanie rzeczywistości...

 • lukki69

  Oceniono 4 razy 2

  jak dla mnie 3miliony obywateli mniej i 30% frekwencja na wyborach to totalna porażka władzy.....do tego te wszystkie "PRsztuczki" i sowiecka propaganda....słabizna...;(

 • niepiszglupot

  Oceniono 10 razy 0

  ..................................................................@kosa313tt ...............................................................
  Napisal : "Nie gorączkuj się tak chłopie. Mi i mojej rodzinie bardzo fajnie żyje się w Polsce. Może nie zarabiam wiele, ale bynajmniej nie tęsknię za czasami, kiedy puszka po Coca-Coli to było trofeum, a wizyta w McDonaldzie była ogromnym przeżyciem"
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  I TU JEST KLASYCZNY PRZYKLAD SPOSOBU ROZUMOWANIA POLSKIEGO PLEBSU.
  JAK MOZE BYC W POLSCE DOBRZE ?
  on nie wie NIC o zadluzeniu Polski, o biedzie 10mln. Polakow, on nie wie o emigracji,
  o kolejkach do lekarza, o wyprzedazy Polskiego majatku narodowego, o likwidacji polskiego przemyslu, biedze emerytow, on nie wie ze Polska jest na 212 miejscu w dzietnosci, - on NIC po prostu nie wie o zapasci ekonomicznej Kraju w ktorym zyje.
  Jesli mamy takie spoleczensto TO MOZE BYC DOBRZE ???............. NIGDY !!!

 • jerzysm42

  Oceniono 6 razy 0

  Przed wyborami na urząd prezydenta w 2010 roku sztab wyborczy faszerował Jarosława prochami, po których szalony kurdupel wydawał się normalny. Pozwoliło to mu na przejście do drugiej tury.
  Po przegranych wyborach frakcja Polskęzbawa wyeliminowała poprzedni zespół doradców.
  Hofmany, Błaszczaki, Czarneccy, Brudzińscy wytłumaczyli Jarkowi, że tylko wtedy będzie miał szansę, jeśli będzie przemawiał do moherowych przygłupów językiem nienawiści.
  Przemawia. Stąd malejące głosy poparcia. Został tylko stały elektorat, ale wyznawcy coraz szybciej powiększają grono aniołków.
  Jarosławowi Szalonemu wmawiają, że dotrwa do roku 2027 roku, ale wcześniej Hofmany i Błaszczaki uduszą go poduszką i nawet były ubek w ochronie mu nie pomoże.

 • niepiszglupot

  Oceniono 22 razy 18

  KROTKO I WEZLOWATO !!!
  Sondaze w Polsce to tylko element MANIPULACJI PLEBSEM,
  w uzupelnieniu do propagandy w polskojezycznych mediach.

 • onoma7

  Oceniono 2 razy 0

  Masz rację, Twoja ojczyzna jest w rękach cwaniaków- cwaniaka Putina i cwaniakanŁawrowa. Nasz rząd zostaw nam, Polakom, rosyjski towarzyszu

 • niepiszglupot

  Oceniono 3 razy 1

  Cenzuro odpusc sobie please!

 • niepiszglupot

  Oceniono 2 razy 2

  @kosa313tt
  ~~~~~~~~~~~~~~~~
  "Nie gorączkuj się tak chłopie. Mi i mojej rodzinie bardzo fajnie żyje się w Polsce. Może nie zarabiam wiele, ale bynajmniej nie tęsknię za czasami, kiedy puszka po Coca-Coli to było trofeum, a wizyta w McDonaldzie była ogromnym przeżyciem"
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  I TU JEST KLASYCZNY PRZYKLAD SPOSOBU ROZUMOWANIA POLSKIEGO PLEBSU.
  JAK MOZE BYC W POLSCE DOBRZE ?
  on nie wie NIC o zadluzeniu Polski, o biedzie 10mln. Polakow, on nie wie o emigracji,
  o kolejkach do lekarza, o wyprzedazy Polskiego majatku narodowego, o likwidacji polskiego przemyslu, biedze emerytow, on nie wie ze Polska jest na 212 miejscu w dzietnosci, - on NIC po prostu nie wie o zapasci ekonomicznej Kraju w ktorym zyje.
  Jesli mamy takie spoleczensto TO MOZE BYC DOBRZE ???............. NIGDY !!!

 • kochaj.forumowicza.jak.siebie

  Oceniono 3 razy 1

  34% poparcia PO x 50% frekwencji = 17% społeczeństwa.

  To beneficjenci systemu: urzędnicy, radni, politycy, ich rodziny, krewni i znajomi królika oraz prezesie i sprzedawcy i lokalne biznesy "dobrze żyjące" z administracją państwową (+ kilku pożytecznych [dla PO] idiotów, którym podoba się krawat premiera, albo uśmiech rzecznika)

  Sami umieją utrzymać się przy władzy, bo 50% społeczeństwa mówi, że przecież nie ma na kogo głosować - i ani nie kandydują ani nie głosują...

 • stary_satyr

  Oceniono 1 raz 1

  Te 12% złożone z "nie wiem" i "odmowa" (odpowiedzi) może się przekształcić w brakujący 1%, albo i więcej KNP... Poza tym, do wyborów parlamentarnych jeszcze daleko i dużo się może wydarzyć.

 • nie.jestem

  Oceniono 2 razy 0

  Przestańcie kłamać - PO i PiS nie mają 30% poparcia, tylko z 10 - podajcie ile osób odpowiedziało "nie wiem" lub "nie popieram żadnej z wymienionych band".

 • wiesscar

  Oceniono 3 razy -1

  Kaczynski musi dac slowo (parol) ze jakby mial stolek premiera z podpuszczenia Waszyngtonu i Jerozolimy nie pojdzie na Rosje tzn. nie wysle polskiego miesa armatniego na Rosje,
  bo sam to on nigdzie nie pojdzie, woza go,

 • arte89

  Oceniono 9 razy 1

  Nie głosowałem nigdy za pisem ale coraz bardziej widzę jak media pro-peowskie manipulują. Sondaż cbos przeprowadzony dokładnie w tym samym okresie wskazuje na spadek po i wzrost pis z tą samą ilością głosów, czyli po 34%. Jest to manipulacja społeczeństwem, bo oczywiste jest że jeśli większość głosuje na jakąś partię to niezdecydowani też na nią zagłosują. I o to chodzi władzy i podwładnym mediom.

 • lava71

  Oceniono 3 razy -1

  Obowiązkowo do obejrzenia:

  www.youtube.com/watch?v=KO91TI3Yz1g&list=UUrFx0KTUzpDQY2mkLWoIdyg

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 1

  Wystarczy że JKM dokona paru mniejszych lub wiekszych ekscesów o których rozpiszą się wszystkie miedia i wynik mu skoczy.

  Może się np pojawić na spotkaniu w MSZcie - w końcu jest nowy minister.

 • niepiszglupot

  Oceniono 9 razy -3

  INFORMACJA dla tych co dobrobyt utozsamiaja z puszka Coca Coli i uzywanym samochodem.
  Dług Polski wynosi już 3 BILIONY zł !!!

  Zdaniem prof. Janusza Jabłonowskiego z departamentu statystyki NBP polski dług wynosi 3 BIOLIONY złotych. Tak tak 3 BILIONY !! . Daje to więcej niż 220 % PKB. Informację można nazwać szokiem. Nikt oficjalnie jej ani nie zanegował ani nikt nie podważa wyliczeń.
  Jeżeli te dane są rzeczywiście prawdziwe to Polska jest faktycznie bankrutem. Wynikałoby z tego, że nasze najwyższe władze takie jak rząd, NBP, MF czy GUS stosowały do czasów wyborów kreatywną księgowość gdyż taki był nadrzędny interes ludzi władzy. Oznacza to także, że te same instytucje dokonują licznych manipulacji w oficjalnych statystykach.
  Ta informacja oznacza, że nasz dług publiczny zwiększył się oficjalnie w 2010 roku aż trzykrotnie. Do tej pory oficjalne dane na temat długu zostały podane w kwietniu bieżącego roku i mówiły zaledwie o 644 mld zł. Zdaniem prof. Jabłonowskiego do jawnego długu powinniśmy doliczyć dług ukryty, który według jego obliczeń sięga aż 180 proc. PKB. Wynika z tego, że całkowity dług Polski przekracza 220 procent PKB. Zadłużenie takie w relacji do PKB jest 2 razy większe niż zadłużenie Grecji !!. Polskie finanse publiczne łatwo można więc zdestabilizować. Eskalacja informacji potwierdzających informacje o długu może skutkować niekontrolowanymi ruchami na rynkach finansowych, w tym zwłaszcza na rynku walutowym.
  Gdybyśmy przyjęli za wiarygodną i potwierdzoną informację, że całkowity dług publiczny oscyluje wokół 3 bln zł, to wynika z tego, że statystyczny Polak jest zadłużony na około 80 tys. zł.
  amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350

 • krzysiekm20

  Oceniono 11 razy 3

  34% idiotów albo to sondaż na zamówienie. Nie znam nikogo kto popierałby obecnie PO po ich 7 latach nierządu, comiesięcznych zamiatanych pod dywan afer, cynizmu, bezkarności za błędy. Głosujcie dalej lemingi na Patologie Obywatelską to będzie pracować 6 razy w tygodniu po 12 godzin dziennie do 80 roku życia. Macie krótką pamięć barany i nic się nie uczycie na błędach. Obudźcie się.

 • niepiszglupot

  Oceniono 7 razy 3

  Hej, @mozart
  PO nie wygra, a jesli wygra to nie PO tylko miliony zaiwestowane przez gaszefciarzy aby utrzymac te wladze i dokonczyc totalna destrukcje Kraju nad Wisla. Przy glupocie polskiego spoleczenstwa ktore na wybory nie chodzi jest to mozliwe.

 • wiesscar

  Oceniono 1 raz -1

  23X - co wtedy ma byc w polskich miastach gdzie sa placowki dyplomatycze ukrainskie?

 • andypedy

  Oceniono 2 razy 2

  Proba Gw-na przedstawienia wzrostu sondazowego PO
  Jako efektu sukcesu Tuska jest komiczna.
  Tuz przed odejsciem do Brukselii jedynie 12% Polakow ocenialo go bardzo dobrze...
  Tusk byl ciezarem dla platformy.
  Kopacz ma ponad. 30% ocen b.dobrych. TO EFEKT NOWOCZESNEGO - NARAZIE.Jak swojsko czasu sukces paliglupa

 • stupid_writer

  Oceniono 4 razy -2

  A wszystko zalezy od moherow rydzola i lokalnych proboszczy! Te same "chciwe mordy" sluzace mamonie KK!

 • spikerone

  Oceniono 5 razy 3

  GW mowi: PO w gore ? a co na to wyborcy ? :)

 • airmaro

  Oceniono 16 razy 10

  Jak w mediach od lat pokazują te same twarze, te same "partie polityczne" to nadal mamy ten sam kociołek...

  Dopóki rządy "demokratycznie" wybrane drukują banknoty, znane twarze z tv namawiają do zadłużania się, a banki dają te pieniądze to karuzela się kręci... i się nie zatrzyma dopóki się nie rozleci!

 • krystoff2

  Oceniono 5 razy 3

  Nie od dziś wiadomo, że sondaże są narzędziem manipulacji. Tzw. zaklinanie rzeczywistości, stymulowanie myślenia tłuszczy. Cała sztuka zawsze polega na wytypowaniu reprezentatywnej grupy Polaków. Nie podniecajcie się tym. Za miesiąc będzie prawdziwy sondaż.

 • wiesscar

  Oceniono 9 razy -3

  mam nadzieje ze Jaroslawa Kaczynskiego narod polski zobaczy 23X na manifestacji antybanderowskiej pod ambasada Ukrainy w Warszawie,

  wtedy PiS poparcie skoczy o kilka punktow procentowych, srodowiska kresowe moze popra,

 • bluebob111

  Oceniono 10 razy 0

  Te wyniki rzekomych sondaży to zwyczajna manipulacja opinia publiczną. Wyborcza to propaganda elyty rządzącej...

 • olewus.1

  Oceniono 8 razy 0

  PO powinno zawrzeć koalicję z SLD....A wtedy PiS-komunie zostanie tylko skórka od banana, czyli PSL i JKM......

 • 1pirat2

  Oceniono 20 razy 2

  Coś ten PIS gwałtownie się kruszy, a tu jeszcze rok do najważniejszych wyborów.

 • pelikannet

  Oceniono 58 razy 10

  RAZ JESZCZE _ MOZE ZROZUMIESZ !
  Zawsze mowilem, ze problemem Polski nie jest zly rzad nie sa zle organy wladzy.Problemem Polski jest jest niedouczna, oglupiala, zmanipulowana przez obce media holota w ilosci ~ 45% wyborcow.
  Holota nic nie rozumie, zadawala sie byle czym, nie rozumie cos sie wokol niej dzieje, nie chodzi na wybory, potrafi jedynie narzekac.
  Holota to spoleczna wiekszosc w Polsce, ktora pozwala soba manipulowac, pozwala sie okradac i upokarzac, pozwala przez swoja biernosc aby 6.5 miliona wyborcow wybralo sitwe ktora przez 8 lat destabilizuje ich 40 milinowy Kraj, wywlaszcza ich z majatku narodowego tworzonego przez pokolenia Polakow, pozwala na wyprzedaz polskiej ziemi i likwidacje wszystkich galezi przemyslu.
  W Polsce nigdy nie bedzie dobrze, bo wiekszosc to holota ktora nie ma ani rozumu, ani wiedzy ani abmbicji. Tylko bieda i to skrajna bieda moze zbudzic holote, ale to przebudzenie moze nastapic za pozno aby cos w tym glupim – teoretycznie istniejacym kraju zmienic.
  Polska nie moze sie rownac ani z Grecja, ani z Hiszpania, nawet takie “mocarstwa” jak Wegry i Czechy sa juz poza zasiegiem w konfrontacji poziomu zycia. W Polsce nie ma byc nic polskiego, ten Kraj ginie, ten Kraj sie wyludnia – pozostanie tylko zniewolona rzesza pracujacych za grosze nieudacznikow w uslugach i zakladach dzialacych w Polsce ktore polskie nie sa.
  Kwiat polskiej wyksztalconej – przedsiebiorczej mlodziezy emigruje za chlebem pracujac za marne grosze na obczyznie. W Kraju pozostaje miernota bez perspektyw ktora jest niezdolna do jakichkolwiek dzialan w obronie swej przyszlosci. Az sie wierzyc nie chce, ze to wszystko dzieje sie w Polsce, w srodku Europy – w Kraju o 40mln. Narodzie, Kraju bogatym w zyzne ziemie i posiadajacym wszelkie surowe.

  Polski juz nie ma, „Polska istnieje tylko teoretycznie” !!! jak to powiedzial min. Sienkiewicz.
  Tak naprawde to wlasciwie jest to kawalek ziemi w Europie, gdzie wszystko co wartosciowe jest wyprzedane, gdzie zyja biedni, skolowani, zmanipulowani przez obce media ludzie.
  Ludzie bez pracy, opieki medycznej, zdluzeni kredytem hipotecznym, mlodzi Polacy sa bez perspektyw na zalozenie rodziny, wlasne mieszkanie, a maja jedynie zagwarantowana emigracje za chlebem. W Polsce nie ma byc NIC polskiego, ani przemyslu, ani opieki zdrowotnej, ani porzadnej edukacji, nie ma byc polskich bankow, ani wlasnosci, ani nawet wkrotce nie bedzie wlasnego pieniadza. Beda jedynie niskoplatni najemnicy zatrudnieni w uslugach, zadowoleni ze zarobia na lyzke zupy u swych Panow. To jest dorobek 25 lat transdergadacji Polski.
  Polska jest na 212 miejscu w swiecie w dzietnosci. Statystyczny Polak jest zadluzony na 27.500 zl.
  i to jeszcze nie koniec.

 • ewa5.0

  Oceniono 32 razy 6

  A kto powiedział,że muszą zawrzeć koalicję z PSL,mądrzejszym wyborem byłaby koalicja z SLD,bo tam i rozsądni ludzie i tacy którzy mają pojęcie o gospodarce,a za to bardzo mało lub wcale, nikomu nie potrzebnych świętych katoli!!!

 • pelikannet

  Oceniono 6 razy 0

  @byrcyn11
  "Glosujcie na male partie" - to bez sensu - tak namawia najemnik a nadzieii ze rozdrobnione glosy nie pozwola wygrac Kaczynskiemu - to jest glupi i najwny najemnik ktory nie docenia Polakow.

 • pelikannet

  Oceniono 20 razy -10

  Tylko Jaroslaw Kaczynski moze przywrocic Polske Polakom. Polske sprawiedliwa, bez korupcji, manipulacji, falszu i kolesiostwa.
  Polske gdzie mlodzi wyksztalceni Polacy nie beda wyjezdzac do mieszania betonu, bo znajda prace w Ojczyznie.
  Polske gdzie kobiety beda pracowac do 60 lat, a mezczyzni do 65 lat.
  Polske w ktorej sluzba zdrowia bedzie dostepna dla normalnych ludzi, nie tylko dla prominentow.
  Polske ktora nie bedzie bardziej zadluzana, a pieniadze beda wydawane dla dobra Polakow, a nie tylko na autostrady dla Tirow wiozacych buble do zydowskich hurtowni.
  Polske w ktorej nie bedzie dalszej wyprzedazy majatku Narodowego Polakow i likwidacji strategicznych sektorow gospodarki takich jak gornictwo, czy stocznie.
  Polske o ktorej nikt nie bedzie sie wyrazal ze jest panstwem teoretycznym.
  Rzady Platformy Oszustow zadluzyly w okresie 7 lat nasz Kraj o dalsze 500mld, do tego wzieto z Unii 400 mld., dodatkowo Polacy z emigracji przeslali 200 mld. Okradziono Polakow z Funduszy emerytalnych itd, itd . Gdzie sa te pieniadze – co z tych pieniedzy ma przecietny Polak?
  Ile w tym czasie powstalo POLSKICH zakladow pracy ???, ile stworzono miejsc pracy ???
  Nie mozna eksponowac spadku bezrobocia ktory jest tylko pochodna emigracji 2.5 mln. Polakow.
  Kazdy statystyczny Polak zostal juz zadluzony na 27.500zl – a to przeciez nie koniec, czy jest sie z czego cieszyc ?

 • przemek2707

  Oceniono 8 razy -4

  prawicowy wyborca nie może się zdecydować: KNP czy PO. Trwają tam przepływy to w jedną, to w drugą stronę. W zależności od tego, czy Kopacz wróci do fundamentów PO, czy będzie skręcać w lewo, będzie rosło lub malało KNP.

 • tatkoo1

  Oceniono 18 razy -4

  Strach widać w oczach PO , to i sondaże rosną , co za brednie . jeśli PO wygra wybory to znaczy że Polacy nie używają własnego rozumu.

 • pelikannet

  Oceniono 10 razy 0

  To ze ktos kupil samochod uzywany z Belgii czy Niemiec za 12-18 tys.zl nie swiadczy o zamoznosci. Ci ludzie tankuja za 50zl i jakos jezdza - takich jest wiekszosc.
  Jednoczesnie ci sami ludzie jedza marnie, zyja biednie, a ich dzieci ida bez sniadania do szkoly.
  W Polsce posiadanie samochodu to ciagle punkt honoru - to debilne rozumienie luksusu.

 • red.bmx

  Oceniono 36 razy 12

  Niestety,
  Radacy nie słuchają/patrzą uważnie i dalej popierają, choć już w mniejszym stopniu,
  partie prowadzącą na manowce: PIS.
  Mam nadzieję, że tendencja spadkowa utrzyma sie na dłużej.

 • byrcyn11

  Oceniono 12 razy -2

  Nie wierzcie propagandzie ! Głosujcie na małe partie ! Wasz głos nie będzie zmarnowany, a sumienie czyste !

 • franklucas

  Oceniono 13 razy -7

  Róbcie co chcecie. Ja głosować nie będę i zachęcam do bojkotu wyborów! Zaraz ktoś powie, ze to jeszcze gorzej albo idź oddaj głos nie ważny. Tak wiem narzeka i nie głosuje....a na kogo mam głosować??? Katotaliban z Kaczorem? Złodziejskie PO?? PSL żyjąca dla kolesi w agencjach rolnych? To nie moje wybory, nie moi przedstawiciele, bal przebierańców i koncert życzeń!! Nie będę głosował, rzygam wyborami i tym teatrzykiem celebrytów...tak jestem Polakiem.......BOJKOTUJ WYBORY!!!!!

 • konigin

  Oceniono 23 razy 7

  Jesli tendencja dotyczaca wyniku tego pajaca w muszce, odsypiajacego podroze do Brukseli na sali obrad PE, potwierdzi sie, to wbrew religijnym przekonaniom zawiode dziekczynne Te Deum.

 • leo2rys2

  Oceniono 9 razy 1

  Notowania obecnego rządu muszą rosnąć,bo kto jak nie PełO/ZSL(psl) dba aby Polaków było stać na wyjazd za granicę (do pracy),już wyjechało ponad dwa miliony a szykują się następni,kto zadbał aby Polak się nie nudził i postarał się o pracę (o ile jest) do 67 lat,Kto wybudował (żadna nie wykończona a nie jeden odcinek już w remoncie) najdroższe autostrady w UE przy budowie których padło setki firm budowlanych,o aferach nie wspomnę!.Podsumowując, można SUKCESÓW wymieniać bez liku jest to rząd na miarę lemingowej ,,murzyńskości i frajerstwa !.

 • bogucjusz

  Oceniono 45 razy 31

  Czy ta stara, polityczna k... , która pójdzie z każdym, PSL, zawsze musi się wślizgnąć? Ech...

 • amen-666

  Oceniono 8 razy -2

  Co jeszcze musi zrobić PO, żeby do lemingów wreszcie dotarło, iż nie jest to partia ani liberalna, ani modernizacyjna? Chyba że komuś się podoba podnoszenie podatków, gnębienie przedsiębiorców, wspieranie pasożytów, rozrost biurokracji, likwidacja powszechnej opieki zdrowotnej czy przekształcanie Polski w państwo wyznaniowe - w takim przypadku rzeczywiście warto głosować na PO.

 • jurek4491

  Oceniono 7 razy -1

  Oby tak się stało przy urnach wyborczych, prawicowy motłoch powinien zasiadać tam gdzie teraz zasiada.

 • notremak

  Oceniono 102 razy 24

  Naród mądrzeje! Pisdzielce już nie na czele, a guru absolwentów zerówek i gimbazy, czyli idiocie w muszce, spadło prawie dwukrotnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX