"Kaczyński traci kontrolę nad PiS. Czy ustąpi?", "Kazirodztwo jest OK" [W TYGODNIKACH]

W poniedziałkowych wydaniach tygodników m.in. "walka w PiS" i próba odpowiedzi na pytanie, czy Kaczyński ustąpi, jeśli jego partia przegra wybory parlamentarne, a także krzykliwy podtytuł "Prof. Hartman propaguje seks z rodziną". Oto okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Wprost", "W Sieci" i "Do Rzeczy".
Zobacz wszystkie okładki >>>

W najnowszym "Newsweeku" przeczytamy o "walce w PiS", do której mają się szykować następcy Jarosława Kaczyńskiego. "Czy prezes ustąpi, jeśli jego partia przegra wybory parlamentarne?" - zastanawia się gazeta. W numerze także rozmowa z Justyną Kowalczyk, która mówi, że nie żałuje, iż publicznie przyznała, że ma depresję. Więcej >>>"Wprost" zajmuje się kondycją - jak sam pisze - "upadającego salonu". Powodem do takich twierdzeń są ostatnie wydarzenia związane z głośnymi wypowiedziami Jana Hartmana dotyczącymi kazirodztwa, a także sprawa publicystki Kingi Dunin, która przy okazji awantury o pieniądze ujawniła orientację seksualną swojego dawnego przyjaciela, pisarza Ignacego Karpowicza. - To szambo wyleciało jak z wentylatora, obryzgując wszystkich - komentuje sprawę Karolina Korwin-Piotrowska. Więcej >>>"WSI handlowały bronią na Bałkanach" - twierdzi "W Sieci", pisząc, że informacje takie uzyskało wskutek przeprowadzenia dziennikarskiego śledztwa. "Krwawy biznes WSI. Szokujące ustalenia zagranicznych dziennikarzy" - takimi mocnymi słowami gazeta zapowiada swój materiał, podając, że WSI rzekomo "działały na zlecenie obcego mocarstwa". Więcej >>>"Rząd kobiet - droga do sukcesu Platformy czy do porażki feminizmu?" - zastanawia się z kolei "Do Rzeczy", pisząc o "Rzeczpospolitej babskiej". "Były premier porozstawiał w partii i urzędach państwowych gromadę oddanych sobie pań, których jedynym tytułem do obecności w polityce jest bycie kobietami" - uważa tygodnik. Więcej >>>

Komentarze (58)
"Kaczyński traci kontrolę nad PiS. Czy ustąpi?", "Kazirodztwo jest OK" [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • wj_2000

  0

  Może ktoś z katolików mi napisze skąd się wzięło dalsze potomstwo Adama i Ewy. Czy mieli córki? Czy Kain plodzil dzieci z matką? Czy ze swoimi siostrami?

 • almagus

  0

  Jak pomyślę o jego preferencjach.

  Wodza na szklanym ekranie partyjne wyuzdanie.

  Grzeszny jest każdy lud, co spisy ma grzechów.
  Taki obłudny trud, ułożony przez klechów.
  Straszny jest każdy wódz. Co tworzy te listy.
  Haki po to by zmóc. Satrapa oczywisty.
  Powojenne morale. Elew socjalistyczny.
  Wolskie albo wcale. Zakon polityczny.
  Głupi i bez zalet. Na grzech prokurator.
  Nie as, ale walet. Prawa manipulator.
  Przewlekłe nękanie. Cichcem nie ma sprawy.
  Posad wyuzdanie. Jak wódz jest łaskawy.
  Jak czyszczone lustro. Piegusa narcyza.
  Piękne wodza pusto. „Achtung”, gdy się zbliża!

  2014-10-06 almagus
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,16757416.html
  almagus.blox.pl/html

 • ducks_arse

  0

  Admin!! Już chyba wystarczająco długo nie puszczasz moich komentarzy.

 • belmondo1956

  0

  PiS ma większe szanse bez Kaczyńskiego, Hofmana, Macierewicza, Błaszczaka i Czarneckiego. Z nimi na pokładzie nigdy nie wygra. Jeszcze parę akcji typu Hartman i Fuszara i nikt na nich nie zagłosuje. Nikt przy zdrowych zmysłach, oczywiście.

 • ayouseptim

  0

  Większość polskiego społeczeństwa i nie tylko polskiego jest ogłupiona przez pogańską organizację katolicką podszywającą się pod chrześcijaństwo, w sprawie kazirodztwa i nie tylko. Związek mężczyzny i kobiety z kuzynką, kuzynem nie jest kazirodztwem.

 • kakaz39

  0

  Jeżeli nie ustąpi powinni dziada wywalić przecież osiąga wiek emerytalny !

 • pogodny100

  0

  a taki co to chlopow po rekach caluje to kto ?prezio czy pedzio.?

 • matitalolo

  0

  SKS - starość , kuźwa , starość.Wodzem pisu już dawno powinni się zająć geriatrzy.

 • zensyz

  0

  hahahaaa ale na dole pisiory wyją

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX