Komentarze (101)
Rzeczniczka rządu Kopacz krytykuje Tuska? "Niepoważnym byłby polityk, który zakreślałby ramy czasowe przyjęcia euro"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tadjan

  Oceniono 8 razy 8

  no proszę, ale srula - bystrula ....... jeszcze bystrzejsza była zatrudniając córunię w PGE. Szybko się uczy.....

 • zal.p.l

  Oceniono 5 razy 3

  Wpuscic babsko na saolony to się zacznie. Owijanie w bawelne, niedopowiedzenia a nade wszystko kolesiostwo i obrona psiapsiółek. Zalosna baba.

 • jw1

  Oceniono 7 razy 7

  Kopacz otwiera nowy etap. Nieważne co się działo przez 7 lat, nieważne co naobiecywał Tusk. Platfomra obiecuje pracę, pieniądze i reformy ha ha ha. Aby żyło się lepiej wszystkim, a szczególnie członkom

 • zoominer

  Oceniono 10 razy 10

  Brak reform to ograbianie ciężko pracujących i zadłużanie kraju. Gdyby ciężko pracujący Polacy nie musieli utrzymywać różnej maści uprzywilejowańców jak chłopstwo które w zasadzie nie płaci podatków ani nawet ubezbieczenia zdrowotnego czy składki emerytalne albo mundurowców którzy po kilkunastu latach "pracy" przez pół wieku otrzymują tłuste emerytury, Polska jużbyłaby najbogatszym krajem świata, młodzież nie musziałaby szukać szczęścia za granicą a pacjeci w szpitalach nie musieliby latami czekać na operację. Przywileje kosztuję 100 mln zł/dzień.

 • pseudo12345

  Oceniono 2 razy 0

  Takich odpowiedzi może udzielić pierwsza panienka napotkana na ulicy. Swoją drogą pani jeszcze nie nauczyła się języka PO. Na to samo wychodzi, ale na niektórych robi inne wrażenie.

 • gj61

  Oceniono 34 razy 30

  O co ten krzyk?
  Tusk potrzebował siedmiu lat, by nie zrealizować ani jednej obietnicy wyborczej.
  Pani Premier jasno powiedziała że, wystarczy jej na to (i jeszcze więcej!!) jeden rok.
  I tak za rok dacie się znowu nabrać jak ostatnie wały. Bo co to za różnica: Kopacz, Donaldinho, Kaczor, Miller, Ku...n czy Palipies? Był piłkarski kopacz, macie Kopacz. Nihil novi.

 • tom_39

  Oceniono 7 razy 7

  Proszę zwrócić uwagę na tę bezczelność. Ta sama partia, ta sama koalicja - zobowiązania ? Przykro mi, jest teraz nowy premier i pocałujcie nas wszystkich w nos.

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 50 razy 46

  Nie ma możliwości poprawy sytuacji finansowej służby zdrowia bez likwidacji KRUS.
  Wysokość składek opłacanych przez pracowników, emerytów a przede wszystkim PRZEDSIĘBIORCÓW jest niewspółmiernie wysoka do składek na ubezpieczenie zdrowotne, jaką opłacają KRUSowcy (0,00 zł). Bowiem symboliczna składka KRUS to tylko "ubezpieczenie" społeczne. Dotacja celowa z budżetu dla NFZ z tytułu objęcia świadczeniami ubezpieczonych w KRUS nie pokrywa nawet połowy kosztów świadczeń zdrowotnych dla tej grupy. Za powiedzenie tej niewygodnej i niepasującej do oficjalnej propagandy prawdy, głośno Arłukowicz szybko pozbył się poprzedniego prezesa NFZ Agnieszki Pachciarz.
  Nakłady na opiekę zdrowotną w Polsce, stanowiące 3,8% PKB są najniższe w całej UE.

 • caro3139

  Oceniono 83 razy 81

  No i dalej rolnik na 50 hektarach będzie placił 5 razy mniejsze składki niż robotnik, szewc, stolarz czy drobny przedsiębiorca

 • ciotka_ltd

  Oceniono 11 razy -5

  Pesymistyczne PiSowskie glupki - przestancie z tym "polskim dlugiem", bo tu nie o wysokosc zadluzenia chodzi, ale o wiarygodnosc kredytowa i mozliwosc splaty. Gdybym miala bank, to bez mrugniecia okiem takiemu Kulczykowi miliard euro bym dala, ale myslalabym dlugo przed udzieleniem wam, golodupki, pozyczek w wysokosci 10,000 zlotych

 • ciotka_ltd

  Oceniono 12 razy 2

  A nie mowilam? Pomagdalenkowy "uklad" poza podzialami MA POWODY by robic w gacie z powodu rzadu Kopacz - ile to cieplych stolkow wraz z KRUS poleci, i ile kasy dla znajomkow.
  A euro? Zaiste, Polsce cholernie jego przyjecie sie "oplaca" dokladnie w tym samym momencie, gdy Polsce przyjdzie byc platnikiem brutto (pisalam juz o tym dawno, gdy Tusk wpadl na ow pomysl).

 • iremus

  Oceniono 28 razy 22

  "Niepoważnym byłby polityk, który zakreślałby ramy czasowe przyjęcia euro"
  ___________________________________________________________________________
  Niepoważny jest polityk, który zamiast mieć wizję państwa ma fantasmagorie *

  *Fantasmagoria – urojenie, złudzenie, iluzja, fantastyczność (np. fantastyczne obrazy, wizje); czasem też wymieszanie jawy i snu czy też rzeczywistego świata z fantastycznym (co może skutkować interesującym efektem pijarowym)

 • zimmel

  Oceniono 32 razy 32

  Każdy człowiek ma własne poglądy i swoje plany.Nikt nie odpowiada za innych,każdy musi o tym wiedzieć.Na powstanie KRUS, ZUS wpakował miliardy i dalej panstwo dopłaca.

 • gczern

  Oceniono 9 razy 3

  Palikotowi się wali partia, już wie że nie wejdzie do sejmu więc ma nadzieję że wróci do po ;) A co do weteranów to była manipulacja wyjątkowo prymitywna, prawdziwi weterani to uczestnicy 2ej wojny światowej a nie najemnicy wysyłani w rejony które w ogóle nie są naszą strefą interesów

 • dan1-000

  Oceniono 4 razy 4

  Fatyczna funkcja języka ...

 • zeicc

  Oceniono 98 razy 88

  Będziemy państwem rolników żyjących na koszt ludzi pracujących jak mrówki w korporacjach; firm państwowych lub dużych firm prywatnych należących do "znajomych królika"; kolejek do lekarza rodzinnego na 6 m-cy; nieistniejącej prywatnej małej działalności ( poza szarą strefą ); niedokończonych dróg; dyskontów i kościołów... Będziemy krajem absolutnie bez perspektyw dla młodych ludzi i bez nadziei dla starszych. Tak będzie za rządów PO, PiS, SLD etc, czyli generalnie popłuczyn po PZPR i Solidarności.

  Może jednak się nie spełni ten czarny scenariusz...

 • t-i-g-e-r

  Oceniono 99 razy 67

  mgr Rostowski zadłużył Polskę bardziej niż Gierek.
  Dług Gierka spłaciliśmy w 2012r.

  Długu Rostowskiego nie będzie jak spłacać przy ujemnym przyroście naturalnym, powszechnej emigracji młodych, niewolniczych pensjach.

  Rząd zajmuje się propagandą i rozdawnictwem byle tylko utrzymać poparcie.
  W propagandzie pomagają:
  -Żakowski,
  -Lis,
  i niektóre media oraz gazety.

 • c.t.k

  Oceniono 84 razy 66

  KRUS -to "mały pikuś" w porównaniu z finansowaniem przez Państwo:wypasionych,kłamliwych,cynicznych darmozjadów,w torbach po cukrze i kaszy jęczmiennej,na głowach

 • amen-666

  Oceniono 119 razy 95

  W odróżnieniu od Krula Ełropy panie przynajmniej nie ukrywają, że celem rządu PO jest okradanie uczciwych ludzi (zob. kolejna podwyżka ZUSowskiego haraczu dla samozatrudnionych) i nabijanie kabzy oszustom, złodziejom i pasożytom (większość ubezpieczonych w KRUS nie ma nic wspólnego z rolnictwem poza posiadaniem kawałka ziemi).

 • ostatki180

  Oceniono 85 razy 69

  A wszystko w 2016. Do tego czasu min Szczurek będzie jeszcze mocniej szczuł na małe firmy ZUS i Skarbówke? Bo mamy kryzys?
  PO tylko przed strajkiem ustępuje, wiec czas na strajk!
  ..................Międzywojewódzki Komitet Strajkowy Małych Firm....................
  Zapraszamy do namiotu pod Sejmem wkrótce!
  wejdź na naszą stronę już dzisiaj: MKSMF.pl
  MKSMF.pl

 • tacx

  Oceniono 115 razy 109

  Cóż... mecenasy od Kalisza dalej będom się z nie go śmiać. Wszak większość z nich porejestrowana jest w Krus. Ten kraj jest po prostu niereformowalny. Banda idiotów

 • dziadekjam

  Oceniono 171 razy 143

  Okazało się, że tych obietnic byłego premiera Tuska nie ma już w planach. - Nowym premierem jest Ewa Kopacz, ma własną wizję - ucięła rzeczniczka. I między wierszami skrytykowała poprzedniego szefa Rady Ministrów.
  ================================================================
  Nowa premier, nowe "obiecanki cacanki", a głupiemu ludkowi radość. Mylę, że "premierą" powinna być Miss Polonia. Byłoby na co popatrzeć, bo słuchać "wodzów" się nie daje.

 • mietekkowalski

  Oceniono 334 razy 298

  Ciekaw jestem, kto łyknął wczorajszy wzruszający moment "dla weterana wojennego" (niech ktoś mi wytłumaczy co to za wojna i dlaczego tam walczymy), "konflikt" Kopacz - Tusk (gawiedź chyba ma mieć wrażenie, że to nowe otwarcie), przemianę (którą to już z kolei) Palikota, przemianę (którą to już z kolei) Kaczyńskiego??? Kto to jeszcze bierze na poważnie? Wczoraj wieczorem przeczytałem, że już dawno nie było tak ciekawie w polityce i już dawno komentatorzy nie byli tak zadowoleni..... Z czego byliście zadowoleni?! Z kilkunastu obietnic, które będą kosztowały miliardy?! Kto za to zapłaci?! Nie politycy, nie komentatorzy, nie górnicy, nie rolnicy, nie urzędasy....... zapłacą UCZCIWI LUDZIE!!!

 • margo1356

  Oceniono 46 razy 42

  Ale przecież jest tak wspaniale, cudownie i w ogóle... A co będzie za 20, 30, 40 lat? Kogo to obchodzi?

 • janan2

  Oceniono 130 razy 114

  Gorączki już wszyscy dostali!Ale tylko między sobą.Nawet nie zauważyli,że niewielu z "plebsu"gooowno to wszystko obchodzi.Ciągle mieszanie w tym samym kotle.Nawet najsłodsza potrawa z tego mieszania już słodsza nie będzie.Po ucieczce ryżawego na anioła stróża w UE,wszystko zostanie to samo i tak samo.Obietnice!!!To już było przez 7 lat!KRUS!!!Nic się nie zmieni.Gdzie oni znajdą(rolnicy z Marszałkowskiej) lepszy raj podatkowy i system wyłudzeń!?Tu jest problem którego nikt nie ruszy i przyczyna wszystkiego co złe i tworzy problemy.Przywileje!!!Nawet już obiecanki nie wchodzą w rachubę.Nikt nie wierzy!Więc wypad z tymi obietnicami bez pokrycia i słodkim nieróbstwem.

 • gazetawyborcza123123

  Oceniono 37 razy 25

  no i wszystko jasne. przedstawiciel bankierow rostowski prawa reka polityki zadluzania rzadu...
  mamada mamada mamada kopacz

 • qudac

  Oceniono 173 razy 115

  Ciekawski czy naiwny ? Po co pytać ? Manna sama spadnie z nieba , a banki podsypią kredytów na spełnienie obietnic . Tusk w 7 lat zadłużył państwo na poziomie poprzednich 17-tu , obecna ma szansę podwoić zadłużenie w 5 lat po reelekcji wdzięcznego narodu za złożenie obietnic . Polska nie rządem stoi , choć nierząd wliczono do PKB , a o długi niech martwią się potomni , albo kolejni władcy Polski . Kto powiedział , że za 10 lat będą narodowe państwa w wolnym , demokratycznym , zintegrowanym euroamerykańskim świecie . Sin fronteras albo ohne Grenze i po sprawie . Więcej wizji , optymizmu i zaufania do przewodników wiernego stada optymistów , głosujących z własnej woli na bajarzy . Te bajki tak lubię ogromnie !

 • mg_40

  Oceniono 75 razy -45

  Ja jestem przeciwny likwidacji KRUS oraz wprowadzeniu podatku dochodowego dla rolników. Mam poglądy liberalne gospodarczo i uważam, że powinno się dążyć do uproszczeń w ZUS podobnych do tych z ZUS. Podatek dochodowy też jest kontrowersyjny (koszt jego policzenia i ściągnięcia po stronie firm i urzędów prawdopodobnie jest porównywalny z wpływami z tytułu tego podatku)
  Generalnie rolnictwo to jedyna gałąź gospodarki, której nie zdołała zawłaszczyć i ograbić państwowa biurokracja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX