Exposé Kopacz merytoryczne i w dobrym stylu [WASZYM ZDANIEM]

Większość z was oceniła exposé Ewy Kopacz pozytywnie - wynika z sondażu Gazeta.pl. Nie do przyjęcia wystąpienie okazało się dla jednej czwartej czytelników.
Ewa Kopacz wygłosiła wczoraj w Sejmie 45-minutowe exposé. Prezentacja programu nowego rządu przepełniona była konkretnymi obietnicami. Zobacz, ile będzie kosztowało ich spełnienie >>>

Wielu polityków i dziennikarzy było pozytywnie zaskoczonych wystąpieniem, zarówno pod względem jego treści, jak i stylu. Znalazło się jednocześnie sporo krytyków, którzy zarzucili Kopacz, że nie będzie w stanie spełnić obietnic, szczególnie tych, które są zaplanowane dopiero na kolejną kadencję rządu.

Wczoraj zapytaliśmy was w sondażu o to, jak wy oceniliście sejmowe exposé Ewy Kopacz. Łącznie do godz. 7 rano oddano 5189 głosów i większość z nich była całkowicie lub częściowo pozytywna. Dokładnie 50 proc. głosujących stwierdziło, że exposé było dobre zarówno merytorycznie, jak i pod względem stylu. Dodatkowo 11 proc. czytelników uznało, że exposé było rzeczowe, ale mogło być lepiej wygłoszone. 7 proc. stwierdziło zaś, że styl wystąpienia był na wysokim poziomie, ale miało ono braki merytoryczne.

Kolejnych 24 proc. uczestników sondażu internetowego, czyli 1232 osoby, stwierdziło z kolei, że exposé Ewy Kopacz było nie do przyjęcia pod każdym względem.

Bez konkretnego zdania na ten temat było do tej pory 426 osób, czyli 8 proc. czytelników.Więcej o:
Komentarze (32)
Exposé Kopacz merytoryczne i w dobrym stylu [WASZYM ZDANIEM]
Zaloguj się
 • benia_b

  Oceniono 2 razy -2

  To wystąpienie, to ...., .... i kamieni kupa.

 • jackie53

  Oceniono 2 razy 0

  Czyżby obecne poparcie dla PiS wynosiło jedynie 24%?

 • walther38

  Oceniono 1 raz 1

  Jest takie przysłowie:
  "obiecanki cacanki a ..."
  A i inne zapożyczone z za wschodniej granicy "Pożyjemy zobaczymy"

 • 123jna

  Oceniono 5 razy -1

  Bylo jak na Zachodzie. Jestem przyzwyczajona do wystapien madrych, szwedzkich politykow i pani premier Kopacz okazala sie byc na ich poziomie. NARESZCIE! Wierze w Polki w polityce, sa bardziej pragmatyczne niz ich mescy koledzy.

 • olecki11

  Oceniono 6 razy -2

  żydy jak zwykle zaklinają rzeczywistość ale nawet u nich na forum 99% komentarzy jednoznacznie źle ocenia tych złodziei, jakoś koślawo to pasuje do sondaży robionych na czerskiej

 • dev99999

  Oceniono 8 razy -2

  Expose w skrócie:
  Będziemy rozdawać. Rozdamy każdemu według potrzeb lub siły jego związku. Będziemy rozdawać na prawo i lewo. Na prawo trochę mniej, na lewo trochę więcej. A to wszystko w 2016 jak nas znowu wybierzcie.

 • condor

  Oceniono 8 razy 0

  Donald T. Nie takie rzeczy obiecywał, a ile z tych obietnic zrealizował ? ZERO ! Kopaczka też przeczytała wczoraj nieudolnie to co jej marketingowcy napisali i na tym się skończy. To ostatni rok rządów jej ferajny więc będą kradli na potęgę. Nie wspomniała kobiecina o nierozliczonych aferach ani o tym gdzie jest ta zielona wyspa obiecywana przez jej kumpla Donalda.

 • tylk0p0

  Oceniono 8 razy -2

  Wybiórcza ma nawet swoich internautów. Nie to co jakiś zaściankowy TVN24
  kontakt24.tvn24.pl/temat,gruszki-na-wierzbie-nie-wierze-jej-internauci-ostro-o-expose,144383,html?categoryId=496

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX