Expose Ewy Kopacz. Oto wszystkie obietnice [21 PUNKTÓW]

Expose Ewy Kopacz trwało 45 minut. W tym czasie padło wiele obietnic. Oto 21 planów, które zamierza realizować nowa premier.
 

Więcej o:
Komentarze (175)
Expose Ewy Kopacz. Oto wszystkie obietnice [21 PUNKTÓW]
Zaloguj się
 • Marcin Monicki

  Oceniono 1 raz 1

  OBNIŻYĆ PODATEK VAT DO 18 % . TO BYŁBY GENIALNY RUCH !!!
  GOSPODARKA OD RAZU RUSZYŁABY Z KOPYTA !!!!

 • mikmas

  0

  3. pojebao
  4. pojebao. Jak tak chce to spoko, możemy walczyć za ukrainę, ale niech ona nas prowadzi
  5. skąd niby ta kasa?
  7. czyli 30% żeby zaspokoić takie punkty jak #5
  11 -> 5
  12. Jaka kur ochrona? Kolejne ładowanie ciężkiej kasy w nierentowne kopalnie?
  13 -> 11 -> 5
  14 -> 13 -> 11 -> 5
  15. mamy za mało urzędników. Zatrudnijmy ludzi kompletnie bez doświadczenia. GZ
  16 -> 14 -> i tak dalej
  17 -> ku... mać?
  18 -> 2x ku... mać?
  19 -> 3x ku... mać?
  20 -> 21 -> ... nieważne
  plx powiedzcie, że ta idiotka nie mówiła poważnie. Jakiś troll jej expose podmienił żeby się pośmiać. Dla mnie bynajmniej śmieszne to nie jest

 • Marcin Monicki

  Oceniono 5 razy 5

  KRAINA POWSZECHNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI , TYLKO KTO ZA TO ZAPŁACI ?

 • rozaliaroyal

  Oceniono 1 raz 1

  zdaje się że ta Kopacz to jakaś miernota bez własnego zdania .
  pkt. 4 --- Jaki mieli byśmy jako Polska i Polacy mieć w tym interes ?
  ( jak na razie to wsparcie kosztuje nas miliardy), kto i w jaki sposób zamierza pokryć (pokrywać) te straty ?

 • frozenshade

  Oceniono 4 razy 4

  AD 14. wystarczyło by, żeby co roku nie zmieniał się podręcznik na 'nowszą wersję'. Kiedyś podręcznik służył kilka lat, przechodził z ucznia na ucznia. I co? Źle było? Tak nam się ta wiedza szybko aktualizuje, że trzeba poprawiać tekst co roku?
  Z jednej strony to dobrze, że każde wydawnictwo może sobie wydać podręcznik szkolny, ale kryteria dopuszczania takich podręczników powinny być dużo ostrzejsze, zasady wprowadzania podręczników do szkół inne. Dziś załatwia się to tylnymi drzwiami lobbując u pana dyrektora lub poszczególnych nauczycieli. Jeśli zmienić tą zasadę np na oficjalną umowę na określony czas, np kilka lat: 'Podręcznik do matematyki, taki i taki, klasa x, wydanie takie i takie' to wydawca ma pewność, że będą używane jego podręczniki, umowa na konkretne wydanie powoduje, że przez określoną ilość lat uczniowie mogą sobie odsprzedawać podręczniki.
  --
  pgr-online.pl

 • pan_draska

  Oceniono 26 razy 26

  - 100mln na górników z Sosnowca, czyli na ok 1000 osób, to po 100 000 "na łebka"
  - 100mln na żłobki i przedszkola (wg danych GUS za rok 2012/2013 w Polsce jest coś około 1 000 000 miejsc w przedszkolach, to po 100zł na przedszkolaka

  Proponuję bunt przedszkolaków na Wiejskiej i zbiorowe rzucanie kredkami, palenie kasztanów i chóralne odśpiewanie "kółko graniaste"!

 • alqubain

  0

  "21. Prawo dla każdego: bezpłatny dostęp do porad prawych"

  A do lewych będzie płatny?

 • poiuytrewq0987

  Oceniono 14 razy 8

  Punkt 11, Podwojenie środków na żłobki i przedszkola (100 mln. zł)
  ----------------------------------
  ????????????????

  100 mln? A ile dostają katecheci rocznie? Przypomnijmy 1500 milionów zł.
  Żłobki i przedszkola - 100 mln. Katecheci w przedszkolach i szkołach - 1500 mln. zł. Coś się p. premier pop...iło czy nie wie o tym ile płaci batmanom roznoszącym smród wśród dzieci ???

 • manynah

  Oceniono 6 razy 4

  Ciekawi mnie ostatni 21 pkt - od kiedy ma niby wejść bezpłatne porady prawne dla Każdego ?? ( tu nie podała Pani Premier roku ?? )
  Zresztą Pani Premier nie skupiła sie albo zapomniała wspomnieć o Pacjentach czyli jak ulepszyć służbę zdrowia by kolejek do Lekarzy nie było jak i kolejek na zabiegi czy operacje ...
  2 punktem jakim powinnna sie zająć a nikt jeszcze tym sie nie zajął i nie zamierza ( a przydało by sie ) wzniesienie Kary śmierci dla Pedofilów , morderców ( w tym morderców zwierząt ), gwałcicieli
  3 pokazywanie publiczne ( bez cenzury ) wszystkich przestepców jak i tych co naginają prawo jak np.słynna Pani Adwokat która w metro wjechała po alkoholu, pijani kierowcy itd.
  4 Nałożenie kary pieniężnej w wysokości 5000zł za kłusownictwo w lesie jak i zaśmiecanie Lasów - od razu by sie pieniądze znalazły na ochronę środowiska i zwierząt
  5 Nałożenie Kary Pieniężnej też od 5000 zł za znecanie sie nad zwierzętami a za ich mord ŚMIERĆ tak jak i w przypadku NIEWINNYCH DZIECI !!
  6 Zmniejszenie wynagrodzeń ministrom, posłom itd wtedy znajdą sie pieniądze na EMERYTURY !!!!
  7 Zamknięcie importu węgla z innego kraju a sprzedawać Własny !! tak to po co reklamować wszelkie polskie produkty skoro zapominamy ze nasz węgiel jest lepszy !!

  Pani Premier to powinny być Pani dodatkowe i realne punkty realizacyjne a tamte dodatkowe ... Rynkiem krajowym trzeba sie zając i pomóc swojemu krajowi , co Polacy pomagają a inne Państwa mają nasz kraj w 4 ch literach ...
  A Pani przyjaciółka w dzieńdbry tvn niech nie mówi że Pani tęskni za bycie lekarzem bo tego po Pani nie widać ,Pani zapomniała jak to jest być lekarzem , jak to jest pracować na NFZ i przyjmować i ratować pacjentów ... Władza pieniądza i władza robią swoje i zapomina sie o swojej głównej idei..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX