Palikot o wpisie Hartmana nt. "upadku kazirodczego tabu": Skandaliczna wypowiedź

- Skandaliczna wypowiedź profesora Hartmana. Jest to jego prywatna wypowiedź, z którą nic wspólnego nie mam ani ja, ani partia - powiedział na antenie TOK FM Janusz Palikot. O jaką wypowiedź chodzi? Jan Hartman na swoim blogu w portalu "Polityki" zaproponował, by rozpocząć dyskusję na temat związków kazirodczych.
"Wygląda na to, że upada najsilniejsze tabu ziemskiego globu, jakim jest zakaz kazirodztwa" - napisał Hartman na blogu i dodał, że "ostatnio poważne państwa zaczynają przyglądać się swojemu surowemu prawu" dotyczącemu właśnie kazirodztwa. "Być może piękna miłość brata i siostry jest czymś wyższym niż najwznioślejszy romans niespokrewnionych ze sobą ludzi? - zastanawiał się we wpisie.

Podkreślał jednocześnie, że nie deklaruje swojego poparcia dla idei legalizacji związków kazirodczych, jednak uważa, że "warto rozpocząć dyskusję na ten temat".

Wpis szybko z bloga zniknął, bo - jak mówi prof. Hartman w rozmowie z Gazeta.pl - "redakcja "Polityki obawiała się masowego hejtu".

"Coś musi się zmienić"

- Zarząd partii zajmie się tym albo jutro, albo w czwartek - stwierdził Janusz Palikot. Tłumaczył, że Twój Ruch pracuje nad nowym otwarciem w partii i nie może zaakceptować tego typu wypowiedzi.

Rzeczone nowe otwarcie miało rozpocząć się od wystąpienia Janusza Palikota po exposé premier Kopacz. - Profesor Hartman wylewa dziecko z kąpielą. Nie wiem, czym to się skończy, ale na pewno konsekwencje muszą być, bo jest to zupełnie nieprzemyślana i nieodpowiedzialna wypowiedź.

- Będzie musiał odszczekać? - spytał Palikota prowadzący audycję Piotr Najsztub. - To będzie wynik dyskusji. Są różne propozycje - mniej i dalej idące, ale na pewno coś się musi zmienić. Nie może być tak, że co kilka miesięcy jesteśmy zaskakiwani tego typu wpisem na blogu profesora Hartmana - stwierdził polityk.

Więcej o:
Komentarze (42)
Palikot o wpisie Hartmana nt. "upadku kazirodczego tabu": Skandaliczna wypowiedź
Zaloguj się
 • ahsowa

  Oceniono 3 razy 1

  Profesor Hartman to zwykły debil ja dziękuję za takich profesorów

 • pelikannet

  Oceniono 1 raz 1

  abelikain.blogspot.com/2012/10/odrodzenie.html

 • niepiszglupot

  Oceniono 2 razy 2

  Wspanialy Polak i wielki patriota znowu podniosl palacy problem spoleczny.

 • johniii

  Oceniono 3 razy 3

  wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Chasydzki-terapeuta-skazany-na-103-lata-wiezienia-za-wykorzystanie-12-latki,wid,15278436,wiadomosc.html?ticaid=113898

 • aghrra

  Oceniono 1 raz -1

  Czyżby szykował się wielki powrót Palikota na łono kościoła katolickiego ? Z narkomanami sodomitami i neomarksistami nie wyszło bo połowa z nich uciekła a i społeczeństwo nie dorosło do tak wzniosłych idei

 • gburiaifuria

  Oceniono 2 razy 0

  Kto wie moze juz niedlugo Janusz wrocic do redagowania "Ozonu" skoro ta wypowiedz wydaje mu sie skandaliczna!

 • limes-inferior

  Oceniono 4 razy 4

  jeszce pare takich wypowiedzi i poparcie dla palikota zejdzie ponizej promila..

 • limes-inferior

  Oceniono 4 razy 4

  pogieło typa całkowicie
  precz z nienormalnoscia!!

 • niepiszglupot

  Oceniono 13 razy 5

  Ile zlosci I wrogosci w mordzie tego podlego czlowieka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX