"Kominek" zapowiada likwidację swoich blogów. "Umieram... Ale zmartwychwstanę"

Mówią o nim, że jest "królem blogerów" - co sam przytacza na jednym ze swoich blogów. Znana internetowa osobowość "Kominek" ogłasza rychły koniec swej działalności. "Umieram..." - pisze. Zapowiada jednak swoje zmartwychwstanie.
Tomek Tomczyk piszący pod pseudonimem "Kominek" to jeden z najbardziej wpływowych, znanych i najlepiej zarabiających polskich blogerów. Czytelników umie przyciągnąć głównie bezkompromisowością swoich wpisów. Prowadzi popularne blogi - Kominek.in i Kominek.es.

"Umieram!"

Teraz jednak stałych czytelników blogera czeka nie lada zaskoczenie. "Kominek" zapowiada likwidację swoich blogów. "Stary, nieaktualizowany od dwóch lat, choć ciągle czynny blog Kominek TV zostanie bezpowrotnie zamknięty w najbliższych 3 tygodniach. (...) Młodziutkie, ale też od jakiegoś czasu nieaktualizowane forum Blogway IT zostało już bezpowrotnie zamknięte. Najstarszy i najpopularniejszy mój blog Kominek IN kończy działalność i zostanie bezpowrotnie zamknięty 31 grudnia o 23.58. Najukochańszy blog Kominek ES kończy działalność i zostanie bezpowrotnie zamknięty 31 grudnia o 23.59" - pisze na swoim blogu.

"Właściwie to mogłem napisać to w jednym wielkim skrócie: umieram! Wszystko, co ma jakikolwiek związek z Kominkiem zostanie zlikwidowane, łącznie z kontami pocztowymi. W serwisach społecznościowych (np. Instagram) zostanie tylko zmieniona nazwa, nie będę zakładał nowych kont" - czytamy w dalszej części wpisu.

"Zmiany są dobre"

"Kominek" nie odejdzie jednak na długo. Zamierza "zmartwychwstać", zakładając zupełnie nowy blog w innym formacie i pod zupełnie innym pseudonimem, którym będzie się posługiwał w swoim życiu zawodowym, a którego jeszcze nie zdradza.

"Nie jest łatwo zmieniać coś, co funkcjonuje doskonale. Oba blogi notowały grubo ponad sto tysięcy czytelników miesięcznie (...), ale zmiany są dobre" - podsumowuje "Kominek".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (14)
"Kominek" zapowiada likwidację swoich blogów. "Umieram... Ale zmartwychwstanę"
Zaloguj się
 • harry.gata

  Oceniono 1 raz 1

  Zajebiście znany bloger którego nie znam i nie zamierzam poznać.

 • dzikimietek

  Oceniono 5 razy 5

  fajnie ze nie wiem kim jestes i tak to juz zostawie....

 • 45rtg

  Oceniono 11 razy 11

  Wzruszające. Tylko co to za facet właściwie? Znam gościa wyłącznie z okazjonalnych artykułów o tym jaki to znany bloger.

 • Oceniono 9 razy 7

  Skoro taka TUZA najlepiej zarabiająca w Polsce, 100 tys czytelnikow miesięcznie ja, szaraczek, bez jednego grosza zarobkow na moim blogu mam srednio 40 tys miesięcznie. Kiedy Onet dzialał w starym systemie do 2012 r mialam 3 miliony wizyt w 3 lata i średnią 150 komentarzy do kazdego wpisu, Do promowanych notek przez Onet po 300-400 komentarzy. Dziwne ze nikt mnie nie zauwazyl choc bylam w rankingu ONET w pierwszej 3 blogerow politycznych przez 3 lata,... Ale nic to. I tak jestem dumna z siebie. Bez szowinizmu

 • compagno

  Oceniono 11 razy 11

  Straszne.... zastanawiam się właśnie nad likwidacją mojego konta na Fejsie, posiadanego od 2007. Napiszecie o tym? :)

 • danuel

  Oceniono 8 razy 6

  Z twarzy podobny zupełnie do nikogo. Czemu ten człowiek ma kogokolwiek interesować?

 • katolik_polski1

  Oceniono 9 razy 3

  Nie interesuje sie raczej zasciankowoscia i plotami o jakiejs Dodzie ,
  jego blogu nigdy nie czytalem .
  Interesuje mnie swiatowa polityka ,majaca tez swoje odbicie
  w biednej Polsce .
  Takich blogerow na swiecie zrobilo sie miliony .
  Skromny on nie jest uzurpujac sobie prawo "krola" .
  "Krola polskich blogerow" moze bym mu przytaknal ???

 • donaldwielki1

  Oceniono 13 razy -5

  jeszcze poczekajmy na "fuckyubę"... potem możemy dyskutować... jak "rzyć" cytujac klasyka hamsterx-a
  ps. hamsterx wiem o Twoich intencjach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX