Matki oburzone osłami kopulującymi w zoo. Radna PiS interweniuje: Dzieci oglądają, tak nie może być

Matki odwiedzające zoo na poznańskich Jeżycach są oburzone osłami kopulującymi na wybiegu. - Dzieci to oglądają, przecież tak nie może być - relacjonuje w rozmowie z portalem epoznan.pl Lidia Dudziak, miejska radna z PiS.
Do poznańskiej radnej PiS Lidii Dudziak miały zgłosić się matki zbulwersowane osłami kopulującymi tuż przy placu zabaw w Starym ZOO w dzielnicy Jeżyce. - Dzieci to oglądają, przecież tak nie może być - mówi Dudziak portalowi epoznan.pl.

Radna zaznacza, że rozmawiała już z dyrektorem ogrodu zoologicznego i długo musiała go przekonywać do wprowadzenia stosownych zmian. - Ostatecznie obiecał, że takie sytuacje się nie powtórzą - mówi.

"To jest natura"

Ewa Zbonikowska z warszawskiego zoo zaznacza, że w stolicy nie słyszała podobnych skarg, a osłów nie zamierza trzymać osobno, bo źle wpływa to na ich kondycję.

Zdaniem Zbonikowskiej problem jest wydumany. - Przecież takie rzeczy się zdarzają nie tylko w zoo. Dziecko może zobaczyć kopulujące ptaki, nie wspominając o psach na ulicy. To normalne np. w gospodarstwach na wsi. To jest natura - przekonuje. Jej zdaniem jest to też pretekst do naturalnego uświadamiania seksualnego dzieci.

Więcej o:
Komentarze (725)
Matki oburzone osłami kopulującymi w zoo. Radna PiS interweniuje: Dzieci oglądają, tak nie może być
Zaloguj się
 • hassleader

  0

  "Matki oburzone osłami kopulującymi w zoo. Radna PiS interweniuje: Dzieci oglądają, tak nie może być"
  No w końcu ten hotel poselski na Wiejskiej zamkną.

 • 0

  To normalne np. w gospodarstwach na wsi. Ale nienormalne dla wieśniaczek mieszkających w stolicy. One tego nigdy nie widziały, nie wiedzą co to jest. A ich dzieci to powstały przez niepokalane poczęcie. Już współczuję ich dzieciom :(

 • j4s4

  0

  .... będą dostawać brom do żarcia, chyba że ten już "wyparował" z wojskowych magazynów!

 • rozsadny3030

  0

  Proponuje zeby osly rozmnazaly sie in vitro . Nikt nie bedzie swiadkiem niemoralnych zajsc , niezgodnych z prawem ludzkim .

 • Renata Białowąs

  0

  Nasz kraj: Dzieci mogą oglądać strzelaninę, krew, morderstwa, przekleństwa w telewizji a nie mogą oglądać kopulujących zwierząt...

 • maradix

  Oceniono 1 raz 1

  Oto polityka prorodzinna wg PiS - nawet osły muszą mieć ślub zanim przystąpią do konsumpcji... Nikt i nic, prócz osłów z PiS-u nie ma prawa do prokreacji i poprawiania Natury czy też Dzieła Bożego na swój pisowski obraz. O tempora, o mores!

 • 0

  Popieram pania Ewe Zbonikowska, to my dorosli mamy podtekst seksualny, ale nie dzieci!
  Niech drogie mamy nie przerzucaja na dzieci swoje leki, seks, narzady plciowe, fizyczny kontakt - nie powinny byc pokazane jako "brudne" i zle, sa wyrazem milosci do ukochanej osoby, tej jedynej wybranej. Nie jest nieodpowiedni, jesli dziecko to widzi, nieodpowiednia jest reakcja doroslych!

 • wiosna1968

  Oceniono 1 raz 1

  Wieloletnie małżeństwo osiołków z poznańskiego ZOO rozdzielono przenosząc do oddzielnych zagród. Samca i samicę, którzy byli ze sobą od lat, jedli, ocierali się o siebie, i nawet - TAK! - kopulowali ze sobą!!
  KOPULOWALI ZE SOBĄ!
  Na oczach młodych Polaków i Polek!
  KOPULOWALI!!
  Na oczach Katolików!!!!
  Osioł właził na oślicę i na oczach wszystkich UPRAWIAŁ Z NIĄ SEKS!
  A ludzie na to byli zmuszeni patrzeć.
  Polacy. Katolicy. Chrześcijanie. Młodzież i dziatwa szkolna. Ba, przedszkolaki!!
  Na k o p u l a c j ę musieli patrzeć.
  Ojcowie nerwowo poprawiali poły surdutów nie wiedząc co zrobić, a spłonione matki rozpaczliwie próbowały zasłonić parasolką nieprzyzwoity widok przed zaciekawioną, niewinną dziatwą.
  K O P U L A C J A!!!!!!
  Potwornie bezecna publiczna kopulacja pary osłów wzbudziła powszechne oburzenie w zdrowej tkance naszego Narodu. Aż nadszedł dzień gdy pojawiła się nie lękająca się niczego mężna Matka Polka, która zawiadomiła odpowiednie organa i zakończono ten straszliwy proceder gorszenia maluczkich polegający na, tfu tfu!! - K O P U L A C J I !!!
  Nie będzie osioł na oczach nam kopulował i dzieci nam plugawił!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX