"Wczorajszy" Sienkiewicz w RMF FM? Prowadzący: "To był ciekawy poranek..." Słuchacze: "Za długo biesiadował" [WIDEO]

Odchodzący ze stanowiska minister spraw wewnętrznych był dziś rano gościem Konrada Piaseckiego w RMF FM. Zapowiedział, że nie kończy przygody z polityką. Słuchacze jednak większą uwagę przykuli do czegoś innego...
Bartłomiej Sienkiewicz zapowiedział w rozmowie, że nie zamierza rozstawać się z polityką. Piasecki zauważył, że polityk jeszcze niedawno mówił, że w polityce nie ma już przyszłości. - Wie pan co, polityka jest cudownym żywiołem, w którym czy wiatr, czy słońce, czy deszcz, czy huragan - to nie jest to, co żeglarz jest w stanie odgadnąć - odpowiedział z polotem minister spraw wewnętrznych.

"Ciekawy poranek..."

Poranna rozmowa z szefem MSW ewidentnie wywarła na Konradzie Piaseckim wrażenie. Na swoim koncie na Twitterze stwierdził, że był to ciekawy poranek. Napisał też: "Są takie rozmowy, których okoliczności kiedyś opisze się w pamiętnikach. Dzisiejsza taka była. To odpowiedź na pytania, jakie Państwo ślecie:)"

O jakie pytania chodzi? Nagranie wideo z pełną rozmową można obejrzeć w internecie. Wielu słuchaczy odniosło wrażenie, że Bartłomiej Sienkiewicz nie był w najlepszej formie. Sugerowali, że był "zmęczony" albo "za długo biesiadował".Rozmowa w studiu schodziła kilka razy na temat afery taśmowej i biesiadowania w restauracji "Sowa i Przyjaciele". Sienkiewicz zaznaczył między innymi: "Bieługa to jest dobra wódka. Dobra restauracja ma swoje prawa. Ja jestem trochę człowiekiem biesiadnym..."

Czy minister Sienkiewicz rzeczywiście podczas rozmowy w studiu radiowym był nieco "wczorajszy"? Oto cała rozmowa, oceńcie sami.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! 

Więcej o:
Komentarze (71)
"Wczorajszy" Sienkiewicz w RMF FM? Prowadzący: "To był ciekawy poranek..." Słuchacze: "Za długo biesiadował" [WIDEO]
Zaloguj się
 • elzbieta09

  0

  Ja jestem trochę człowiekiem biesiadnym..."
  _____________________
  Dobrze, że nie był szefem kontrwywiadu wojskowego... biesiadny... schlać i wszystko wyśpiewa...

 • elzbieta09

  0

  Wie pan co, polityka jest cudownym żywiołem, w którym czy wiatr, czy słońce, czy deszcz, czy huragan - to nie jest to, co żeglarz jest w stanie odgadnąć - odpowiedział z polotem minister spraw wewnętrznych.
  _________________________
  Pradziadek był znacznie lepszy w formułowaniu wypowiedzi i "filozoficznej zadumie". Konia z rzędem temu kto mi powie co pan B. Sienkiewicz miał na myśli ("co autor miał na myśli") - może ktoś odgadnie, bo zdaniem autora "myśli" "to nie to co żeglarz jest w stanie odgadnąć". A co lub kto jest w stanie odgadnąć co Pan miał na myśli, panie były ministrze?

  Takie oto miernoty stały (i stoją) na najwyższych stanowiskach państwowych. Potrafią mówić ..ch..d.. i kamieni kupa, ale mają problem ze zbudowaniem zrozumiałego zdania. Horror, panie Tusk!

 • bandziorek02

  Oceniono 3 razy -3

  Wbrew większości znajdujących się tu wypowiedzi chwalę Sienkiewicza za inteligencję i zimną krew, nie obchodzi mnie czy jest "wczorajszy" czy nie, uważam powszechną nagonkę na niego za niesprawiedliwą, przesadzoną, wręcz histeryczną, "aferę" z rzekomym tajnym zmachem na polską konstytucję za bałamutne, wyssane z palca bzdety, a Piaseckiego za pozbawioną skrupułów dziennikarską hienę, która za wszelką cenę chce dokopać już leżącemu, ale ten się całkiem zgrabnie wywija i jeszcze kąsa... Wnuku noblisty, jestem po pana stronie, ścierwojady żądne krwi budzą we mnie obrzydzenie i pogardę...

 • bandziorek02

  Oceniono 2 razy 2

  A gdzie jest mój post przesłany w godzinach nocnych?

 • helwiusz

  Oceniono 3 razy 1

  A ja uważam, ze ustępujący minister SW ma prawo być z siebie dumny. Swoim sławnym wierszykiem "... kamieni kupa" wprowadził nazwisko "Sienkiewicz" ponownie do historii polskiej literatury - tym razem w dziedzinie poezji.

 • sbuj997

  Oceniono 4 razy 2

  Jestem ciekaw czy na nagranie programu samodzielnie na tej ewidentnej filipince przyjechał autem... Co by mnie wcale nie zdziwiło... Przecież szybciej robi niż myśli...

 • niewysoka

  Oceniono 6 razy -4

  Nie widzę tu specjalnych powodów do ekscytacji. Widziałam niejednego "polityka" o wiele bardziej "zmęczonego"

 • jan.w2

  Oceniono 5 razy 1

  Sienkiewicz, tak jak wielu innych tzw. polityków to zwykłe wulgarne chamy bez honoru. Bo jak powszechnie wiadomo cham honoru nie ma. Sienkiewicz rozmawiał Belka na zlecenie mega oszusta Tuska, ale wie, że ma trzymać mordę na kłódkę. Wie jak to się skończy. Ja też wiem. Umorzeniem. Wielka mi tajemnica.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX