Schetyna jednak w rządzie? Zaprzecza, ale przyznaje, że rozmawiał z Kopacz

Czy Grzegorz Schetyna dostanie tekę ministra? W TVN24 nie chciał powiedzieć, o czym dokładnie rozmawiał z Ewą Kopacz, ale przyznał, że rozmowa się odbyła. "Jeżeli będzie poważna oferta, to ją poważnie rozważę".
Stacja RMF FM doniosła dziś o tym, że Grzegorz Schetyna spotkał się wczoraj z Ewą Kopacz i będzie w składzie nowego rządu. Dziś w porannej rozmowie w TVN24 zaprzeczył informacjom o tym, że dostał propozycję objęcia stanowiska ministra. - Nie ma propozycji, nie ma tematu. Do wieczora wszystko jest w głowie pani Kopacz - mówił.

Dopytywany o to, czy jest dogadany w sprawie bycia ministrem zaznaczył, że nie otrzymał oferty, a oficjalne informacje będą dopiero jutro. - Rozmawialiśmy wczoraj, ale nic nie ma na rzeczy - powiedział.

Nie chciał mówić, jak długo trwała rozmowa, a w końcu stwierdził, że odbyła się ona przez SMS-y. - Trwało to 30 sekund - powiedział.

W PO potrzebne jest pełne zaangażowanie

Dopytany przez Bogdana Rymanowskiego o to, czy przyjąłby propozycję wejścia do rządu, gdyby taka się pojawiła, odpowiedział, że poważnie by ją rozważył. - Pomogę, jeśli pani Kopacz mnie poprosi. Mamy rok do wyborów, więc potrzebne jest pełne zaangażowanie.

Szefem MSZ kobieta?

Radio Zet nieoficjalnie dowiedziało się, że ministrem spraw wewnętrznych w rządzie Ewy Kopacz będzie kobieta. Byłby to pierwszy taki przypadek w polskiej historii. Z kolei Bartłomiej Sienkiewicz ma nie dostać żadnego stanowiska, ale będzie doradzać nowej premier w sprawach służb specjalnych i polityki wschodniej.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (33)
Schetyna jednak w rządzie? Zaprzecza, ale przyznaje, że rozmawiał z Kopacz
Zaloguj się
 • candid13

  0

  Schetyna przy Sikorskim to jednak nie ta klasa. Mam nadzieje ze jednak przyjaciel prezydenta nie zostanie szefem MSZ i bylabym jednak zdziwiona ze tak sie moze stac.

 • kalebas

  Oceniono 2 razy 2

  Nie zamierzam zostać biskupem, ale jak mnie kiedyś papież o to poprosi, to poważnie to rozważę.

 • zocha688

  Oceniono 1 raz -1

  rozdaja stolki smsem, ot wszystko na temat naszych politykow

 • 31.februarius

  Oceniono 1 raz 1

  "Radio Zet nieoficjalnie dowiedziało się, że ministrem spraw wewnętrznych w rządzie Ewy Kopacz będzie kobieta."

  Rafajaja był(a)by jak znalazł!

 • philosophe

  Oceniono 3 razy -1

  Taki intrygant i prostak Schetyna powinien na zawsze zostac wytrzebiony z zycia publicznego. Jemu tylko chodzi o panstwowe pieniadze, przywileje i mozliwosc kombinacji.

 • pyrazgzikiem

  Oceniono 2 razy -2

  Okularów mi trzeba, tytuł "smsował z Kopacz"...przeczytałem "masował z Kopacz"...i zastanawiałem się , kogo masowali.

 • ubi0

  Oceniono 3 razy -1

  Powinien ja przelecieć, to wtedy dostałby każde stanowisko. Wiem, że nie jest łatwo bzyknąć 80 kg botoksu, jednak w końcu kariera wymaga poświęceń.

 • lomas50

  Oceniono 3 razy -1

  A tego obrzezanego h...a raczej do pierdla niz do rzadu

 • leo2rys2

  Oceniono 3 razy -1

  You Tube,,Kołysanka platformerska".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX