Komentarze (769)
Dariusz Michalczewski: Mówią, że są katolikami i dlatego dyskryminują gejów? To obłudni, zacofani pseudokatolicy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bezportek

  Oceniono 6 razy 2

  Dwaj kochający się mężczyźni, ba nawet dwa miliony kochających się mężczyzn w niczym nikomu nie przeszkadza. Ale wmawianie ludziom, że zboczenie uprzywilejowuje pederastów do narzucania swoich zabobonów innym - to typowa, lewacka ściema.
  Komuna długie lata woziła się na proletariacie, póki jej nie zrzucił do rynsztoka. Teraz wehikułem mają być zboczeńcy - zaczęło się od lesbijek i gejów, doszło pół klawiatury (LGBTQWERTY....) i nadal rośnie.
  Lewactwo, w tym towarzysz bokser, ma gdzieś interes pederastów czy transwestytów, jedynym celem jest, jak zawsze u lewaków, uczepienie się żywiciela przez niezdolne do samodzielnej egzystencji pasożyty. Niedługi już czas, kiedy geje pognają to durne menelstwo won, żeby nie szkodziło im tak, jak niegdyś zaszkodziło robotnikom i chłopom.
  Podpowiem - hałas i wrzask w wykonaniu towarzysza boksera może jakiś czas podniecać niektóre biedronie czy rafalale. ale na dłuższą metę, uprawianie dewiacji wymaga choć odrobiny prywatności - zapytajcie pedofila Polańskiego.

 • mariusz8113

  Oceniono 5 razy -1

  Czy wsadzanie wacka drugiemu facetowi w odbyt można nazwać miłością , to jest najzwyklejsze zboczenie

 • pyrazgzikiem

  Oceniono 3 razy 1

  Oj , to teraz pogoni Pana Michalczewskiego ten grubasek z zapadniętą klatką piersiową i okrągłymi pleckami, jak mu tam, o! Terlikowski! Oczywiście pisemnie, z bezpiecznej odległości :)

 • bzychnur

  Oceniono 8 razy -2

  Bzychnur: Nikt nie twoerdzi ze mezczyzna nie moze kochac mezczyzny.
  Ustalmy raz na zawsze: mezczyzna moze kochac: kobiete, mezczyzne, siebie, dziecko,
  psa, kota, kwiatka, swoje hobby oraz co mu sie tylko zywnie spodoba....
  Zaden normalny katolik tego nie kwestionuje. Natomiast mezczyzna nie zawwiera malzenstwa z: mezczyzna, soba, dzieckiem, psem, kotem, kwiatka, swoim hobby oraz z czym mu sie tylko zywnie spodoba.... Mezczyzna zawiera malzensto z kobieta. Dlaczego? Z definicji: bo malzenstwo to zwiazek dwojga ludzi odmiennych plci. Czym jest zwiazek mezczyzny z mezczyzna? Nie wiem, w kazdym razie nie malzenstwem. Moze wybrykiem natury, moze czymstam innym ale nie malzenstwem. Michalczewski po skonczeniu kariery zawodowej zabral sie z zapalem do nauczania katolicyzmu. Prawdziwy katotolik jeden.
  Ktora to jego "zona", z ktora sie aktualnie buja?

 • mario.wario

  Oceniono 5 razy 1

  Jednak Michalczewski powinien być SOJUSZNIKIEM, bo już sam nie wiem co o tym myśleć ;)

 • rosswatowski

  Oceniono 6 razy -2

  jak to sojuszniczką??? - panie, w podstawówce tego uczą, rodzaj męski, rodzaj żeński i rodzaj nijaki!!! --- czyli tłumaczę: mężczyzna - sojusznik, kobieta - sojuszniczka, ono (dziecko) - sojusznik

 • kubissimo

  Oceniono 5 razy 3

  Szacunek!
  Oraz <3 za "anonimowe bałwanki" :)))

 • margot452

  Oceniono 8 razy 6

  Panie Dariuszu, wielki szacunek dla Pana, oby ludzi o takich poglądach było jak najwięcej!

 • droth45

  Oceniono 7 razy 5

  SZACUN

 • aghrra

  Oceniono 21 razy -11

  Za dużo ciosów w głowę ?!

 • exlo

  Oceniono 16 razy -12

  Ludzie homoseksualiści są chorzy psychicznie jest to udowodnione przez psychiatrów. To nie jest normalne , oni myślą inaczej. Nie obrażam homoseksualistów , ludzi z innymi zaburzeniami psychicznymi , ludzi niepełnosprawnych fizycznie . Lecz nie ukrywam chwalenie się tym że ktoś jest homo jest chore , bo to tak jak by ktoś chwalił się np zespołem Downa.

 • immun

  Oceniono 12 razy -8

  Czo Ta Michalczewska ? o.O

 • zielona-galazka

  Oceniono 11 razy -7

  Jestem katolikiem i nie zgadzam sie aby osoby homoseksualne byly dyskryminowane. Nie zgadzam sie rowniez na malzenstwa osob homoseksualnych gdyz jest to kpina z rodziny.

 • starzec63

  Oceniono 10 razy 4

  Panie Dariuszu aby Polacy stali się tolerancyjni należy katechetów wywalić ze szkół. To kościół i jego katecheci sieją najgorsze zamieszanie w młodych umysłach. To oni w XVI i XVII wieku "przetworzyli ludzi politycznie trzeźwych i nieźle zdyscyplinowanych w stado pomylonych warchołów. Zbiorowość, która ceniła swobodę myśli i sumień, szybko wyrzekła się tolerancji. Popadła w fanatyzm. Obie przemiany były fatalne. I w obu punkt wyjścia stanowiły fakty dokonywane w samych ośrodkach władzy. Ten państwowy katastrofalnie osłabł, znalazł się po prostu w zaniku. Z ośrodkiem władzy kościelnej było wręcz przeciwnie".
  Nawet papież Franciszek to przyznał mówiąc "Należałoby najpierw wyzwolić ludzkość od religii, aby następnie budować pokój; monoteizm, wiara w jednego Boga, miałaby być despotyzmem, przyczyną nietolerancji, ponieważ ze swej natury chciałaby narzucić siebie wszystkim, uzurpując sobie, że jest jedyną prawdą - stwierdził papież Franciszek.
  - To fakt - przyznał - że w historii monoteizm posłużył za pretekst do nietolerancji i przemocy. To prawda, że religia może ulec chorobie i w ten sposób przeciwstawić się swojej najgłębszej naturze, kiedy człowiek myśli, że musi sam we własne ręce wziąć sprawę Boga, czyniąc w ten sposób z Boga swoją własność prywatną".

 • 3honorcia

  Oceniono 12 razy -8

  panie dariuszu pan bog powiedzial a z powodu homosexualistow zginela sodoma I gomora

 • lehoo

  Oceniono 18 razy 14

  Panie Darku ! Tym prostym gestem kupił Pan mnie sobie bez reszty.
  Pozdrawiam serdecznie:
  stary heteryk lehoo :-)

 • enedue3

  Oceniono 17 razy -13

  Pan D. Michalczewski przestał logicznie myśleć lub został zaszantażowany. Tutaj baca by powiedział, panocku dudków brak, to chłopok różnego łajna się chyta.

  A ja powiem, że chce zaistnieć, brakuje jemu telewizyjnego "szoł". Nie ma go w telewizji, nie idą interesy. Wśród bokserów, w środowisku sportowców jest skończony.

 • nieparafianin

  Oceniono 6 razy 2

  Stwórca odmieńców zesłał aby sprawdzić czy są przestrzegane zasady zawarte w
  naukach Jego Syna. Wygląda na to, że katolicyzm w Polsce to przedsionek sił
  piekielnych z naczelnym kierownictwem episkopatu polskiego!

 • Dagmara J

  Oceniono 7 razy 5

  Poznanie ludzi innych niż my sami pomaga w zrozumieniu, że inne nie znaczy złe, ale w Polsce ludzie są niezadowoleni z życia tak bardzo, że boją się inności, bo jeszcze przyjdzie taki Inny i mu zabierze (prace, dom, życie...), a to tak nie działa...
  PS. Piszę pracę magisterską o związkach partnerskich, bardzo proszę o pomoc poprzez wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety moje-ankiety.pl/respond-66565.html

 • Jarosław Stala

  Oceniono 12 razy 8

  Wreszcie czytam komentarz mądrego człowieka.Podziwiam i życzę dużo odwagi w tym co robisz. Pozdrawiam serdecznie. Tak trzymaj .Wielki mam do Ciebie szacunek.

 • cucurucu

  Oceniono 10 razy -8

  Cos mi tu polityka smierdzi panie Michalczewski...wybory blisko, trzeba polasic sie do wyborcow, prawda? Nawet jesli mysli inaczej powiedziec mozna przeciez co chca uslyszec, a jak-to nie boli a ile zyskac mozna. Zaklamane bydle z pana, panie bokser.

 • heliheli

  Oceniono 9 razy 7

  Panie Michalczewski - szacunek !! nigdy nie byłem Pana fanem , bo nie mogłem zapomniec pewnych wydarzeń z początku Pana niemieckiej kariery , Ale teraz kłaniam sie Panu nisko z pełnym szacunem .

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 3

  Seks to podstawowy problem Kościoła Katolickiego. Kler nie może przeboleć, że skoro sam sobie odmówił największej życiowej przyjemności, SENSU ŻYCIA (sic!), inni mogą tę przyjemność mieć. No i pies ich wszystkich drapał (wszyscy diabli też). Bo życie, natura czasem płata figle. Nic nie poradzisz. Np. pies mego znajomego na wsi ma kolegę psa na drugim jej końcu. Pieski bardzo się lubią, wzajemnie się odwiedzają, zgodnie się bawią i chędożą na zmianę aż furczy. Czy mają one świadomość LGTB, ktoś im takie zachowania zaszczepił? We wsi jest ze sto psów, ale to jedyny taki przypadek. Doprawdy zastanawiające. Szatan, niechybnie szatan...

 • jolamarcin26

  Oceniono 4 razy 4

  Brawo Panie Darku, zawsze wiedziałam że jest Pan super gościem , ale teraz to jestem pod wrażeniem . Popieram w 100%. Szacunek.

 • betaka82

  Oceniono 6 razy 6

  Strasznie się ciesze że tacy ludzie jak pan tzn. z tak dużym autorytetem mówią o tym bo może coś się zmieni. Ja gdy dowiedziałam się że mój brat jest gejem płakałam ale nie dla tego że nim jest tylko dlatego że bałam się i wciąż się boje że jacyś idio.... przepraszam za wyrażenie ale tak o tego typu ludziach myślę zrobią mu z tego powodu krzywdę

 • erpe

  Oceniono 3 razy 1

  Prawy prosty i KO! Zaskoczenie. A potem wielkie brawa na stojąco!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 5 razy 3

  Panie Dariuszu! Czy pan słyszy ten chór: "Tu jest wolska, tu jest wolska..."? Bo ja niestety tak.

 • petrucchio

  Oceniono 9 razy 7

  Tygrys ma jaja. Brawo!

 • panspawacz3

  Oceniono 12 razy -8

  Panie Darku,chyba za wiele "strzałów" na łeb Pan przyjąłeś.... Akurat osobiście Pana nie znam,ale Pański brat,Tomasz był moim przełożonym w "Port Service" w Gdańsku,w którym pracowałem,gdy odbywałem karę więzienia.
  I to był normalny chłopak...i gardził pedalstwemcw...ostwem,i innym skruwysyństwem...
  I o Panu,Panie Dariuszu,zawsze wyrażał się w samych superlatywach....

  Ale skąd miał wiedzieć,że Pan się stoczysz...
  Bo z tą wypowiedzią to Pan... A właściwie "pan"... do rynsztoka wpadłeś....
  Bez szacunku.
  -Artur Prokop

 • jpsi

  Oceniono 4 razy 0

  Szkoda, ze takie oglady wywoluja 'burze' w Polsce.

 • lotczik-kosmonawt

  Oceniono 17 razy -9

  Przypomnij sobie ty ,,miszczu świata" jak twoja ,,wspaniała publika" w Hamburgu, ci twoi ,,wspaniali ludzie" z Sankt Pauli wykrzyczeli Auslander Auslander - do ciebie, na twoim meczu na ,,twojej" hali. A ty się owijałeś niemiecką flagą i wrzeszczałeś żeś Niemiec. Buraczany Polaku z przypadku i z musu - bo Niemcy cię wykopali.

 • moratar

  Oceniono 12 razy -6

  Powoływanie się na papieża i wypaczanie jego słów jest chore.
  Kocham papieża, ale to nie oznacza że chce z nim uprawiać seks.

 • waldemarian

  Oceniono 9 razy -5

  nietolerancją jest gadanie głupot ,mówiąc że to prawda. ja też kocham mężczyznę mojego tatę choć jestem synem i nie ma to nic z pedalstwem ! - czyli grzechem śmiertelnym !

 • sgd1981

  Oceniono 8 razy 6

  byl tam gdzie jest normalnie tam gdzie najpierw jest czlowiek zazdroszcze mu tego

 • worddesign

  Oceniono 9 razy 7

  panie Darku SZACUN

 • felicjan.dulski

  Oceniono 10 razy -4

  A tak dla świadomości ogólnej: w Niemczech "Tiger" uchodził za skończonego głąba. Oczywiście w mediach i świadomości tłuszczy. Śmieszył jego niemiecki, śmieszyło to że łatwo dawał się podpuszczać i wyprowadzać z równowagi. A jednak! Orkiestra proszę "Eye of the tiger"!

 • Wiesław Dębski

  Oceniono 12 razy -8

  Nie dziwię się,że Michalczewski opowiada takie brednie.Tyle lat tłukli go po głowie.

 • feminus

  Oceniono 5 razy 1

  Jeszcze w nawiązaniu do filmu 'Pride', o którym pisałam wcześniej. Przed jego seansem kilku piłkarzy Arsenalu też wystąpiło w popierającej LGBT reklamówce. Nie było Szczęsnego...Ale i tak ta drużyna ma moje serce, tak jak i Michalczewski - dopinguję dożywotnio! ;-)
  Takie akcje wiele dla nas znaczą. Ogromne dzięki! :-)

 • mireczekb

  Oceniono 12 razy -2

  A podobają się panu wyuzdane manifestacje homoseksualistów na ulicach ? Niech sobie żyją jak chcą, może się jeszcze wyleczą, ale dlaczego nachalnie propagują ten sposób na życie ?

 • art_102

  Oceniono 16 razy 12

  Nie wszyscy zdaja sobie sprawę, że wyznanie Michalczewskiego ma wielką wagę nie tylko dlatego, ze głośno przeciwstawia się homofobii, ale przede wszystkim, że mówi to sportowiec, a to środowisko jest wyjątkowo trudne, często niedouczone (przepraszam, ale taka jest prawda, a nawet skończenie zaocznie rehabilitacji z nikogo nagle omnibusa nie zrobi), zdominowane przez "prawdziwych facetów", Jego postawa, tym bardziej boksera, to kij w mrowisko. Szacun ma za to, i mam nadzieję, że pociągnie za sobą innych, chociazby młodych, dla których może być przykładem i autorytetem.
  Jedna uwaga, nie należy nauki tolerancji ograniczać do homoseksualistów, należy uczyć szacunku do wszelkiej inności: kalectwa, otyłości, starości - tak, tak, kiedyś senior, to był najważniejszy głos w domu, teraz traktuje się go jak niekumatego niedojdę; - czy kolegi fajtłapy, co nie umie w piłke grać, ale za to zna się na motylach, a taki to ma w gronie rówieśników zazwyczaj przechlapane...

 • fimellon

  Oceniono 10 razy 2

  Nie po raz pierwszy mi Pan zaimponował, Panie Darku! Wyrazy sympatii i uznania :)

 • antykomorek

  Oceniono 10 razy -4

  Myślę ze większość czytelników gw to dewianci. Ameryki żeś nie odkrył

 • franz1914

  Oceniono 8 razy -2

  Oczywiście, że mężczyzna może kochać innego mężczyznę , ba, wielu facetów. Jak kocham mojego przyjaciela, dwóch kuzynów , ale z nimi nie sypiam i nie mam do nich pociągu seksualnego.

 • gogowislago

  Oceniono 5 razy -5

  Na pytanie : kto powiedział? odpowiadam: Nikt. Ten kto by tak powiedział, byłby też nikim.

 • diabelski.izraelita

  Oceniono 2 razy 0

  a co mnie obchodzi kto z kim i jak się bzyka?? zarówno Ci tolerancyjni jak i nie to jacyś podglądacze i zboczeńcy.

 • balmar

  Oceniono 11 razy -3

  Całkiem Ci bokserku mózg sprali .Myślałem że masz jaja a Ty zwykła baba jesteś .

 • bloxyx

  Oceniono 8 razy 2

  Panie Darku - kapelusz z głowy przed Panem. Zmieniam o Panu zdanie o 180 stopni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX