Para polskich studentów zaginęła w Bułgarii. Wyszli z klubu i zniknęli

Dwoje Polaków - 22-letnia Joanna Stanik i 25-letni Maksymilian Marek - zniknęło tydzień temu w Bułgarii. Studenci pojechali tam na wakacje. Zaginęli po wyjściu z dyskoteki.
Pochodząca z Ciechanowa studentka Uniwersytetu Warszawskiego i student Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie spędzali wakacje Złotych Piaskach z dwójką znajomych. 6 września całą czwórką poszli na dyskotekę. Ich znajomi wrócili wcześniej do hotelu, a Joanna i Maksymilian zostali na imprezie dłużej - informuje RMF FM.

Po jakimś czasie wyszli z dyskoteki i skierowali się w stronę plaży. Ostatni raz widziano ich ok. 2 w nocy. Dokumenty, telefony i przedmioty osobiste studentów zostały w hotelu. Bułgarska policja rozpoczęła poszukiwania zaginionych dopiero po 72 godzinach.

Joanna Stanik w dniu zaginięcia prawdopodobnie miała na sobie różową koszulkę i dżinsową spódnicę. Na nogach miała czarne sandały. Ma ok. 166-170 cm wzrostu, waży ok. 70 kg. Jest blondynką o długich włosach, ma niebieskie oczy.

Maksymilian Marek był ubrany w niebieską koszulę i szare spodnie. Ma ok. 172 cm wzrostu, krótkie włosy w kolorze ciemny blond i zielone oczy. W poszukiwaniach Joanna i Maksymiliana pomaga fundacja ITAKA.

Więcej o: