Komentarze (654)
Niesiołowski o kard. Dziwiszu: Jak można tak kłamać ws. in vitro?!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kuma1

  Oceniono 4 razy 4

  Kościół niech zajmie się nawracaniem biskupów i arcybiskupów na wiarę katolicką bo dzisiaj w tym jest problem a nie z in vitro. Niech zajmą się też siejącym zgorszenie w Radiu Maryja i dzielącym wiernych wspieraniem ideologii politycznej PIS nawet z trupami w tle.

 • michnikredgestapo

  Oceniono 3 razy -3

  Nie jestem katolikiem i kiedys krytykowalem kosciol katolicki, ale z kazdym rokiem widac katastrofe demograficzna w Polsce. To czego nie dokonal Hitler dokonuje obecny system, nowa eurokultura. Wojtylla mial racje o cywilazji smierci. Polska w ostatnim pietnastoleciu ma watpliwy rekord w jednej z najmniejszej ilosci dzieci na calym swiecie. Oszukujcie sie i bawcie sie tak dalej... Zegar tyka... Poczytajcie statystyki i przestaniecie byc dumni z Europy. In vitro, malzenstwa homosiow, aborcja, itd. to sa czesci jednego duzego problemu. Kiedys bylo mnej pieniedzy ale byly dzieci i pary pozostawaly ze soba cale zycie. Czy mam proste rozwiazanie? - nie mam. Czy Kosciol takie ma? - jestem sceptyczny ale Kosciol to jedna z niewielu organizacji ktora smie wskazywac na niewygodna prawde...

 • j1200

  Oceniono 5 razy 5

  karanie za edukacje seksualna? to juz nie jest gadanie o sredniowieczu, TO JEST SREDNIOWIECZE!

 • kazek1948

  Oceniono 6 razy 6

  Dziwisz kłamie!!! Dlaczego się dziwimy, cóż mądrego może powiedzieć bezdzietny chłop w kiecce.

 • vida69

  Oceniono 6 razy 2

  Ma pan u mnie duży plus,za mówienie prawdy o Polskim kościele.

 • alkana11

  Oceniono 3 razy 1

  Panie Stefanie nie możemy wykluczyć ,że pan Dziwisz ma "w terenie bachorki" ale z racji bycia Antychrystem /,oj przepraszam wymsknęło sie/ arcybiskupem,ten fakt skrupulatnie skrywa. Zresztą o jakiem moralności i dawaniu życia można mówić, kiedy tak "sukienkowi ,jak i ich sukienkowe służebnice, będą oficjalnie rodzić ? A to towarzystwo ,żecia "na friko"ani myślą brć przykład Maryi Panny/ która urodziła za pannę/i rodzic bożych dziatek ku chwale i ku radości ?Te bezdzietne środowiska ,żyją, w błogim lenistwie i poróbstwie a o dzieciach nawet mowy nie ma. I tacy mają dziwnym trafem najwięcej do powiedzenia.
  Smalone duby Dziwisz artykułuje i tyle. Zachowanie Dziwisza i kilku innych arcybiskupów"rodem z wiosek zabitych dechami" nie kryją ,że w ogóle nie uznają w Polsce rządów demokratycznych .Im sie marzy -i nie tylko im- aby Polska rządzona była wyłącznie przez kler. Dlatego Dziwisz to zakała narodu to zdrajca na rzecz Watykanu. Takich w Polsce mamy za nadto.
  ,

 • lasaron

  Oceniono 4 razy 0

  Brawo panie pośle. Dzierżawski jak i cały PiS to polski taliban katolicki. Ta religia sama w sobie jest religią średniowicza religią z własnym systemem represyjnym. Bójcie się katolicy mieć takich fałszywych pasterzy bo odium to spadnie na wasza głowy w czasie sądu ostatecznego.

 • fotozwardon

  Oceniono 1 raz 1

  Pan N. jest przez Was kadrowany na zdjęciach tak samo jak swego czasu pan Rostowski - ucinacie kawałek łysej głowy. Grunt to dobrze wypaść jak prawdziwy twardziel w pro mediach.

 • primo5

  Oceniono 2 razy 0

  Lepiej milczeć i być uważanym za głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
  Do Dziwisza.

 • politol59

  Oceniono 2 razy 2

  Racja, tylko wierzyć się nie chce, że mówi bo były czołowy aktywista partii co miała w nazwie "Ch".

 • kazimirz

  Oceniono 2 razy 0

  Gratulacje za genialne przemyslenia czlowieka POmroczanskiej Kultury i Nauki.
  Chwala Generalom!

 • w.ciemie.bity

  Oceniono 6 razy 4

  Przynajmniej raz poseł Niesiołowski rozsądnie i mądrze postąpił – ma zapewnione miejsce w niebie.

 • damtek

  Oceniono 4 razy 2

  Zaraz, zaraz - jak to było? Polska może być biedna,byle była katolicka - poseł Goryszewski.Każda wydana na kk złotówka, to najlepiej wydana złotówka - poseł Niesiołowski. Kto głosował za konkordatem? W tym roku miała być zlikwidowana Komisja Majątkowa.Cisza. Ile pieniędzy z budżetu sejm zatwierdzi dla kk? P.Kopacz włożyła do zamrażarki ratyfikację konwencji dot.przeciwdziałania przemocy w rodzinie.Wczoraj. KK szantażuje rodziców dzieci,które nie będą uczęszczać na lekcje religii, a wściekli nawiedzeni chcą penalizacji nauczania nt. seksu. Za chwilę będą walczyć o religię na maturze i całkowity zakaz aborcji.Deklaracje p.Niesiołowskiego nie są wiarygodne.Nie uwierzę mu nawet jeśli wstąpi do TR. PO ustami p.Tuska deklarowało ,że nie będzie klęczeć przed hierarchami, tymczasem wszyscy jak jeden mąż leżą krzyżem.Tylko TR może doprowadzić do zniesienia pańszczyzny.

 • razb1947

  Oceniono 4 razy -2

  Podłemu z tej nienawiści gały wyszły na wierzch jak żabie i już tak pozostaną nawet po śmierci.

 • nick4comments

  Oceniono 6 razy -6

  Jeżeli jakieś małżeństwo nie może mieć dziecka, to znaczy że taka jest wola Boga. In vitro jest wystąpieniem przeciwko tej woli, a więc pochodzi od Szatana i jako takie powinno być potępione i zakazane. Kto poddaje się takim praktykom, podpisuje pakt z demonami.

 • magtic

  Oceniono 6 razy 6

  Ludziska! coraz bardziej przychylam się do myśli aby wyciągnąć starą drukarnie mojego ojca z czasów studenckich, i tak jak mi opowiadano rozprowadzać potajemnie informacje o tym jak rząd was okrada i co robią z wami czarnuchy (nie mylić z murzynami). Tylko zaraz ... przecie wy o tym wszystkim wiecie! I nie strajkujecie? nie walczycie? to po CH.. narzekacie - dopiero jak wam każa pracować za psie pieniądze to może sie obudzicie ... ale chwila ... !? Ale z was qu... polacy!

 • Jacek Zdoliński

  Oceniono 5 razy -3

  In vitro to nie metoda leczenia niepłodności. Natomiast metodą leczenia niepłodności jest naprotechnologia, o wiele tańsza i bardziej skuteczna.

 • ragefox

  Oceniono 10 razy -4

  Niesiołowski największym histerykiem i pieniaczem naszej sceny politycznej
  On nie jest pożytecznym idiota, on jest idiota.

 • skrzacia_logika1

  Oceniono 8 razy 6

  proszę państwa idźmy dalej! co się będziemy krępować? dołóżmy na przykład jakąś chłostę za nieobecność na sumie w niedzielę, albo grzywnę. to wszystko już przecież było! ciekawostkihistoryczne.pl/2014/05/25/co-grozilo-w-dawnych-czasach-za-rozmawianie-w-kosciele/

 • toberson

  Oceniono 13 razy -5

  Niesiol znowu sie nawalil I gluPOty wygaduje!!Niesiol wracaj do Domu Wariatow z Palikotem bo cie znowu zaczna szukac!!

 • antipasti60

  Oceniono 14 razy -2

  Groteskowy typ poucza Kościół.
  Parodia wywiadu.

 • bratis29

  Oceniono 11 razy -1

  Niesiol juz traci kontakt z rzeczywistoscia, pan wyjezdza wiec moze byc kupa przy podziale mandatow

 • jur82

  Oceniono 11 razy 5

  Kardynał Dziwisz podjął arbitralną,nie uzasadnioną decyzję o pochówku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Wawelu - czym się kierował i kto o to zabiegał pozostanie pewnie tajemnicą.

 • 123t-olek

  Oceniono 11 razy 7

  Niepokalane poczecie to bylo czym? Najwiecej do powiedzenia maja ci, co nawet nie powinni myslec o takich sprawach. Amen

 • white_lake

  Oceniono 10 razy 6

  ale to miło, że ktoś OFICJALNIE ruga kościelną świętą krowę za opowiadanie bzdur i robienie wiernym wody z mózgu - za to wielki szacun

 • white_lake

  Oceniono 6 razy 4

  z tym rowerkiem to dowalił, oj Stefan, bo się popłaczę

 • szats69

  Oceniono 14 razy 12

  W końcu ktoś z koalicji rządzącej Polską reaguje na te co rusz wypowiadane brednie i bezpodstawne roszczenia kościoła od świeckiego państwa. Nie Dziwisz (ani żaden inny purpurat) będzie decydował o ustawodawstwie dotyczącym in-vitro. Ani jakimkolwiek innym.

  Trzeba im ciągle przypominać, że państwo pozostaje autonomiczne i niezależne od kościoła. Niech kościół przestrzega konkordatu.

 • bodora73

  Oceniono 10 razy 10

  Szanowny Panie Posle Niesiolowski, czy moze Pan przytoczyc przynajmniej jeden przyklad na mowienie prawdy przez kosciol katolicki? Przeciez cala ideologia kosciola katolickiego oparta jest na klamstwie, falszerstwie i obludzie. O mordach i wyludzeniach nie warto nawet wspominac. Kler katolicki to najbardziej zdegenerowana grupa zawodowa, ktora cynicznie wykorzystuje naiwnosc ludzi w tym wielu politykow. Szkoda, ze Pan tez czasem do tych naiwnych nalezy. Pana wypowiedz by wskazywala na przeblyski zdrowego rozsadku.

 • gienekkoksiak

  Oceniono 12 razy 10

  Był taki czas kiedy p. Niesiołowskiego po prostu nie lubiłem. Głównym powodem były jego radykalne poglądy na religię i kościół. Obecnie zaczynam go nawet darzyć sympatia za to , ze potrafi dostrzec błędy kościoła oraz o n ich mówić

 • wasserski

  Oceniono 11 razy 11

  jedynie KOŚCIUSZKO miał odwagę powywieszać zdrajców
  wybitnych targowiczan wieszano w czasie insurekcji (9 maja 1794 r.). Na liście znależli się min. hetmani Piotr Ożarowski, Józef Zabiełło,Szymon Marcin Kossakowski, biskupi Józef Kossakowski i Józef Ankwicz. Druga fala miała miejsce w czasie rozruchów ludności Warszawy 28 czerwca 1794 r. zostali wtedy powieszeni min Antoni Stanisław Czetwertyński-Światopełk, biskup Ignacy Massalski

 • jasmin.11

  Oceniono 13 razy 13

  KK, jego "funkcjonariusze" w sutannach, jak np. Dziwisz, Michalik, Wesołowski, Oko, Głódź...itd..itp.i ich tzw. " katolicyzm", to największe zagrożenie dla Chrześcijan... Jeżeli istnieje Szatan, to ma z nich największą pociechę..... Alleluja i od tyłu..!

 • kmwsm

  Oceniono 16 razy 16

  Biskupi zdrajcy juz byli publicznie wieszani w Warszawie na Krakowskim Przedmiesciu przez lud. Jak Watykanczycy maja sluzyc Polakom, a nie wlasnym interesom? Jak Kosciuszko chcial zniesc panszczyzne chlopom, nie zgodzila sie magnateria i... uwaga, uwaga... KK. A teraz ciemne chlopstwo pierwsze kleka i daje na tace proboszczowi hehehe

 • marekfx

  Oceniono 11 razy 9

  To pan panie pośle i panu podobni doprowadziliście do tej sytuacji włażąc KK w dupę przy każdej okazji,a często nawet bez ,chyba tylko po to żeby z wprawy nie wypaść.To załamywanie rąk uważam za obłudne .

 • Wiesław Dębski

  Oceniono 8 razy 8

  Kardynał Dziwisz,to wyjątkowa bestia.PODPADŁ mi za przywłaszczenie prywatnych notatek Jana Pawła II

 • kmwsm

  Oceniono 9 razy 9

  KK byl najwiekszym dealerem bronii w sredniowieczu. Za Martinem Lutrem papierz wyslal oddzialy specjalne, ktore mialy go wytropic i zlikwidowac.

 • marne

  Oceniono 14 razy 14

  KOSCIOL KATOLICKI lamie prawa zawarte w bibli,ustanawia wlasne prawa i obyczaje,nie ma nic wspolnego z naukami jezusa,czyli TO JEST SEKTA

 • wrobrewrobrewrobre

  Oceniono 8 razy 6

  Zerwać Konkordat i niech czarna mafia jedzie nawracać dżihadzistów a Polskę zostawi w spokoju.

 • marne

  Oceniono 8 razy 8

  POLSCY FARYZEUSZE

 • lole-k111

  Oceniono 7 razy 7

  Ludzkość stoi przed samo zniszczeniem.Ludzkość jeśli zmądrzeje ma szanse pokonać wszystkie choroby genetyczne.W przyszłości człowieka można będzie stworzyć w inkubatorze.A wówczas każde wyznawanie wiary,będzie historią.Tego obawia się czarna mafia.Wierzę,że ludzkość będzie się rozwijała i nauka pokona darmozjadów.

 • tomekk46

  Oceniono 8 razy -8

  niesiolowskiego to zamkac na miesiac w piwnicy z zarowka 100w i karmic spidem i marchewka :)

 • lukamipisze

  Oceniono 10 razy 10

  Dobrze ze Niesiołowski to przypomniał.
  Nalezy głośno o tym mówić i uczyć dzieci w szkole.
  Kazdy katolik powinien sie wstydzić tego, ze wyznaje tak plugawą wiare jaką jest katolicyzm.

  To kościół katolicki doprowadził do rozbiorów, to Pius VI zagwarantował Katarzynie wsparcie w jej marszu na Francje poświęcając Polskę.
  W Targowicy kościół pokazał swoja twarz i sprzedał nas Katarzynie.
  Największy z Polaków Kosciuszko wieszał w Warszawie psubratów biskupów.
  Poczytajcie listy Kościuszki, gdzie wypowiada sie własnie kim jest Polak sprawie jak nalzey traktować kościół katolicki
  Nikt nie wyrzadził nam wiekszych szkód jak katoliccy posłańcy wielkiej nierzadnicy watykanskiej.
  Papiestwo sprzedawało nas wielokrotnie - ostatni raz zrobił to Pius XII (to imie powinno być przeklete w narodzie Polskim)
  A jesli nadejdzie znowu okazja to ponownie nas sprzeda tak było jest i bedzie.
  Pamietajcie katolicy komu słuzycie - zdrajcom Polski którzy za pieniadze sprzedadza Was jak kupe gnoju.

  Szkoda ze ludzie nie kształcą sie i nie znają historii Polski, wtedy by wiedzieli gdzie jest prawdziwy wróg.

  ps nie utożsamiajcie koscioła z wiara! Wiara to piękna rzecz, ale ona znowu nie ma nic wspólnego z kosciołem.

 • kocurimysza

  Oceniono 6 razy 6

  Czarni sa taka sama Za..za jak w sredniowieczu ( CZARNA OSPA) .!!

 • nostalgiczna.emigrantka

  Oceniono 4 razy 4

  Mam nadzieje ze ten wasz Niesiolowski do komunii nie chodzi, bo jeszcze mu w oplatku cos podsuna.

 • nostalgiczna.emigrantka

  Oceniono 9 razy 9

  In vitro wedlug kosciola be? To jakie inne rozwiazanie proponuja? Niepokalane poczecie? Od ostatniego zakonczonego sukcesem juz uplynelo jakies 2014 lat, to moze ta metoda nie jest najlepsza. A w ogole to dlaczego kosciol sie wpier. dziela do ginekologii? Kiedy jeszcze chodzilam do kosciola, nigdy mi sie nie zdarzylo slyszec ginekologa/poloznika wyglaszac kazanie, albo rozdawac oplatki przy oltarzu...

 • jasmin.11

  Oceniono 9 razy 9

  W 100% zgadzam się z panem Niesiołowskim..!!!

 • toshiro32

  Oceniono 12 razy 12

  Nie -Dziwisz nie kłamie. On jest p oprostu strasznie ograniczony i głupi.On faktycznie tak mysli.

 • bzyk_origo

  Oceniono 7 razy 7

  Purpuraci tego wstecznego katotalibskiego kosciola skoncza tak jak w swoim czasie targowiczanie - zawisna na latarniach. Historia ma zwyczaj sie powtarzac i tak oto wyglada ewangelizacja w duchu nieswietego jp2....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX