Komentarze (106)
Ekspert: Nie można liczyć na przejaw ludzkich uczuć u islamistów. Brytyjski zakładnik pewnie też zginie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • szmaciarewicz

  Oceniono 1 raz 1

  Powinno się zacząć systematycznie likwidować ich struktury systematycznymi uderzeniami z powietrza przy współpracy z Kurdami i jazydami. Szkolenie i zaopatrzenie w broń, w tym przeciwpancerną.

 • moorsoldaten

  Oceniono 13 razy -9

  Czym się różni pilot amerykańskiego bombowca zabijającego wielu przypadkowych cywilów od bojownika podrzynającego gardło konkretnemu Amerykaninowi ? Ci złapani niby - dziennikarze to tak naprawdę amerykańscy szpiedzy których tam pełno i przeciwnicy doskonale o tym wiedzą.

 • rav1286

  Oceniono 12 razy 10

  ten świat mnie poprostu zatrważa ...tam codzinnie w bestialski sposób ginie kilkanaście osób, a świat się modli i debatuje nad życiem 1 czy dwóch osób

 • mar.rod81

  Oceniono 1 raz 1

  W Oslo takze.

 • mutiner

  Oceniono 9 razy 1

  Dobry islamista to 3 dni martwy islamista w rowie wypełnionym świńskim gównem.

 • fodo-modo

  Oceniono 31 razy 29

  Dlaczego do cholery te dzikusy zamiast dzidą i łukiem, czyli największym osiągnięciem ich cywilizacji, posługują się nowoczesną bronią?

 • badziewiak66

  Oceniono 12 razy -6

  Przejaw czego ? Żona Amera Mayera Rotschilda i matka ich pięciu synów Guttle Schnapper powiedziała : gdyby moi synowie tak nie kochali wojen to by ich nigdy nie było. Koła finansowe szykują nową rzeź światu. Powstał NEW DEVELOPMENT BANK który konkurować będzie z Bankiem Światowym, MFW i BIS. To oznacza upadek systemu finansowego zbudowanego na długu w dotychczasowej postaci. Nowy system wyprze obecny, odstawi na boczny tor tych którzy do tej pory byli Bogami. Obecni Bogowie osiągnęli niezmierzone bogactwo i są bliscy kontrolowania wszystkich na Ziemi. Mają już technologię ATM, czipy radiowe RFID , a teraz pozyskali najgroźniejszą broń przeciwko człowiekowi - KInesisKL02 i KinesisKL03 - mikrokontrolery dzięki którym mikro drony będą Was śledzić, podsłuchiwać, mordować , eliminować, wstrzykiwać choroby. Już za chwilę będziecie żyli z takimi pasażerami w organizmie którzy wam przepiłują tętnicę jeśli będziecie niegrzeczni. W przyrodzie większy drapieżnik eliminuje ze swojego terytorium mniejszego drapieżnika. Wcześniej dochodzi jednak do walki.

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy -9

  Ekspert: Nie można liczyć na przejaw ludzkich uczuć u islamistów.
  ===================================================
  Tych "czułości" sami często od "siewców demokracji" doświadczyli.

 • che.guevara

  Oceniono 11 razy -3

  A u Anglosasów i ich pachołków można? Guantanamo, eksterminacja ludności Palestyny czy Iraku. To Anglosascy bandyci cofając Irak do średniowiecza i dokonując morza zbrodni, obudzili u tamtejszej ludności najgorsze instynkty.

 • bialyrasizm

  Oceniono 4 razy 0

  Nie zapominajmy, że jest to wina żydokomuny i lewaków. Islamiści dzięki nim są w Europie pod specjalną ochroną, każda krytyka wobec muzułmanina kończy się oskarżeniem o rasizm, dyskryminację, faszyzm i 100 innych rzeczy.
  Należy na Bliski Wschód oddelegować Stowarzyszenie Nigdy Więcej i Fundację Klamra. Oni zawodowo zajmują się walką z dyskryminacją, pasują tam jak ulał. W Polsce tylko biorą dotacje i pierdzą w stołki.
  bialyrasizm.pl/

 • aibo

  Oceniono 22 razy 20

  "Poza tym nagranie ma bulwersować społeczeństwa zachodnie i pośrednio wpływać na zachodnie rządy, aby te nie angażowały się w działania przeciwko Państwu Islamskiemu." - myślenie że jak się ich pozostawi samym sobie to nie rusza dalej jest skrajną naiwnością. gdy się tylko okopią w jednym miejscu ruszą na podbój reszty świata

 • janu5

  Oceniono 14 razy 4

  Otóż jeżeli chciwość jest ludzkim uczuciem to islamiści ludzkie uczucia mają. Za poprzedniego dziennikarza chcieli 100mln $ od rządu USA. Rząd USA nie pertraktuje z terrorystami, tłumacząc to mozliwa eskalacją porwań dla okupu. Z kolei za 100mln$ mogliby zorganizować desant 200 marines dla uwolnienia porwanych. 200 komandosów + wsparcie z powietrza jest wstanie spacyfikować dowolny oddział terrorystów przetrzymujących zakładników. Tego tez nie robią. Widocznie podkręcanie atmosfery nienawiści podnosi morale amerykańskich chłopców walczących zdala od swojego kraju.

 • gregoson

  Oceniono 6 razy -4

  Jeżeli zamieszczane w polskojęzycznych mediach informacje o tych islamistach są tak samo wiarygodne jak to co wypisuje się o separatystach z Noworosji, udziale regularnej armii w walkach w Donieckiej i Ługańskiej Republikach Ludowych oraz to co było podawane na temat broni masowego rażenie w Iraku i Syrii to możecie sobie między bajki włożyć te brednie.

 • apache73

  Oceniono 129 razy 111

  Cytat z internetu "Tuż przed I Wojną Światową, siły amerykańskie na Filipinach padały ofiarą ataków ze strony muzułmańskich ekstremistów. Generał Jack „Black Jack” Pershing wpadł na iście szatański pomysł zwalczania terroryzmu - na jego rozkaz 50 złapanych terrorystów przyprowadzono na plac celem rozstrzelania. Jednak cóż znaczy śmierć dla mudżahedina? Jako święty męczennik trafi do raju, a tam wiadomo - balangi i dziewice. Należało więc ukarać przeciwnika czymś gorszym niż śmierć... Na oczach skazańców zarżnięto dwie świnie (według muzułmanów zwierzęta te są nieczyste i należy unikać jakiegokolwiek kontaktu z nimi, gdyż grozi to wiecznym potępieniem), a następnie w ich krwi umoczono naboje, które potem trafiły do karabinów. Ciała 49 rozstrzelanych w ten sposób terrorystów wrzucono do dołów i przykryto świńskimi bebechami. Na wszelki wypadek wszystko obficie polano świńską krwią. 50. skazańca puszczono wolno, by opowiedział kumplom, co widział. Przez następne 42 lata na świecie nie zanotowano żadnego przypadku aktu terrorystycznego."

 • Oceniono 15 razy 13

  Uważajcie co piszecie w komentarzach, bo pajace z pewnego teatrzyku tylko czekają by pobiec do prokuratury z donosikiem.

 • caius1

  Oceniono 33 razy 29

  "Poza tym nagranie ma bulwersować społeczeństwa zachodnie i pośrednio wpływać na zachodnie rządy, aby te nie angażowały się w działania przeciwko Państwu Islamskiemu."

  Jeżeli tak to strzał kulą w płot. Po każdym takim nagraniu na pewno przybywa ludzi, którzy temu zamaskowanemu rzeźnikowi osobiście chcieliby nad nim "wydziwiać" i traktowali nawleczenie jego na pal zamoczony w solance jako karę zbyt łagodną. Oczywiście, osobiście nie pójdą na wojenkę ale w pełni zaaprobują to, że chłopcy z US Air Force opróżnią parę cystern napalmu dziennie na wyznawców Allaha - nieważne winni czy niewinni. Islamiści nie mają (na razie) takiej siły jak Rosja, żeby mogli faktycznie światu zagrozić globalnym konfliktem o niepewnym wyniku. Dlatego ich okrucieństwo spowoduje w najlepszym razie przedłużenie funkcjonowania w Guantanamo a może nawet po cichu Obama dogada się z Putlerem w sprawie utworzenia jakichś centrów detencji na Syberii. Funkcjonariusze rosyjscy są skuteczniejsi w pozyskiwaniu cennych informacji od zatrzymanych i na pewno nie ma takiego dżihadysty-sadysty, który długo oprze się perswazji.

  NiePiS

 • duffie

  Oceniono 59 razy 53

  Wojna z Islamistami to jedyna wojna na jaką bym poszedł.

 • vida69

  Oceniono 29 razy 17

  To fanatyzm religijny cechuje brak uczuć ludzkich,a nie sam Islam czy inna religia.Zresztą fanatyzm piłkarski,też cechuje się brakiem uczuć ludzkich,szczególnie do wrogich klubów.

 • curtis_lemay

  Oceniono 18 razy 16

  bomb them to the stone age

 • alexij1911

  Oceniono 33 razy 27

  Dlaczego w krajach muzulmanskich nie wychodzi demokracja.... bo to tak jakby 75 lat temu probowac wprowadzic demokrakcje w Niemczech zostawiajac panujacy Nazizm.
  Problemem jest Islam... ciekawe ile ludzi jeszcze musi byc zabitych aby politycy zrozumieli ze Islam jest jak Faszyzm. dazy do wojny jak mam byc o pokoj !

 • iremus

  Oceniono 27 razy -9

  Zanim odmóżdżeni terroryści zza wielkiej kałuży nie manipulowali pokojem w obrębie morza Śródziemnego grupa psychopatów religijnych liczyła sobie kilkadziesiąt-kilkaset fanatyków. Po finansowaniu przez CIA można stwierdzić że nie jest to już grupa ale miliony fanatyków religijnych bez żadnych zahamowań ludobójczych.Sytuacja uległa po działaniach najpierw dabliu busza a później o'Bamy. Ich działania można wytłumaczyć chęcią zarobienia olbrzymich pieniędzy ze sprzedaży broni i zagarnięcia pól naftowych.

 • szadrach7

  Oceniono 49 razy 45

  Tak prawdopodobnie jak w Kalifacie, jeśli nie gorzej mógł wyglądać podbój islamski w VII i VIII wieku kiedy to zniszczono chrześcijańskie i niechrześcijańskie królestwa Bliskiego Wschodu i Afryki.

 • bogucjusz

  Oceniono 80 razy 58

  Za 30 lat tak będzie wyglądała Europa. Obecnie wskaźnik dzietności u białych ludzi na naszym kontynencie to ok 1,4. Do podtrzymania ciągłości populacji potrzeba 2,1. Ten sam wskaźnik wśród ludności muzułmańskiej - grubo ponad 3. Obecnie najpopularniejsze imię, nadawane noworodkom w Londynie to Muhammad.

 • lukki69

  Oceniono 13 razy -7

  Fajnie że media uznają samozwańcze państwo terrorystyczne nazywając je państwem islamskim,nawet z dużej litery..;) Katolikom by się to nie udało...;) Śląsk teżmusi się samozwańczo ogłosić autonomią a wyborcza to uzna:)))))))))))))))

 • mielis

  Oceniono 13 razy -11

  Pismaki też walczą. Za kasę sponsora wypaczają rzeczywistość i sieją nienawiść zamiast miłości i pojednania. Stąd ta pokazówka. Zwykłego przeciwnika kropną w łeb i zakopią gdzieś pod płotem nie zadając sobie fatyki na jakieś ceregiele.

 • niezyczliwypisiorom

  Oceniono 18 razy -6

  z "brytyjskich "rzeczy bardziej interesują mnie zasiłki dla Polaków mieszkających na wyspach

 • blski

  Oceniono 18 razy -10

  Zamiast rozwazac jak zdegenerowani sa dżihadyści, nalezy sie zastanowic co mozna zrobic, zeby zapobiec przyszlym tragediom. Oczywiscie podstawa ich zachowania jest religia i wiemy, ze kazda religia ma w swej historii zachowania o ktorych woleliby zapomniec. Klopot w tym, ze tego nie jestesmy w stanie zmienic. Jest w interesie przywodcow tych ludzi utrzymywanie konfliktu miedzy nimi i reszta swiata, tak wiec zadna eskalacja niczego nie rozwiaze, nie uda sie tez ich wszystkich wymordowac, po prostu nie te czasy ,jak tez sa zbyt liczni.
  Pozostaje jedynie dojscie do jakiegos porozumienia, klopot w tym przypadku jest w tym, ze jest to organizacja bardzo luzna niemajaca struktury, tak wiec porozumienie z obecnym przywodctwem nie gwarantuje, ze natychmiast pojawia sie nowi ktorzy nie zechca tej umowy respektowac. Moim zdaniem jedynym wyjsciem jest pozostawienie tej czesci swiata samej sobie dopoki nie rozwiaza swych problemow miedzy soba. Jezeli chca sie nawzajem wymordowac, to robili to pewnie od wiekow i jakos przezyli. Klopot w tym, ze teraz mamy obcy na tych terenach Izrael ktorego Zachod nie chce pozostawic na pastwe losu, no i plywaja oni na ropie naftowej.

 • antua43

  Oceniono 30 razy 22

  Tu nie ma co komentować zło się pogłębia na tym grzesznym świecie.

 • turpin

  Oceniono 54 razy 42

  Nienawiść, ksenofobia, zacietrzewnie, fanatyzm religijny, okrucieństwo, nieuzasadniona agresja, tunelowe postrzeganie rzeczywistości.

  Ależ to wszystko jak najbardziej _ludzkie_ uczucia!

 • Oceniono 17 razy -15

  "(...) Nie zawsze o tych ludziach się dowiadujemy, są to osoby działające na różnym szczeblu - nie tylko dziennikarze, ale też pracownicy organizacji humanitarnych, o których losie wiedzą tylko ich rodziny. (...)".

  Zadne inne ORGANIZACJE nie przyszly Panu do glowy doktorze Balcerowicz?

 • szczurzec1

  Oceniono 155 razy 119

  Ooo, jakie to dziwne - można dodawać komentarze! Pod tekstem o zamordowaniu amerykańskiego dziennikarza - już nie. Pod tekstem o napadzie Cyganów na orszak weselny - też nie. A tu - tak. A CO BĘDZIE JAK JAKIŚ POLSKI FASZYSTA OBRAZI ISLAMISTÓW????? Trzeba będzie kalifatowi wypłacać odszkodowanie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX