Śpi czy słucha? Korwin-Mikke sfotografowany w dziwnej pozie w PE. Zdjęcie poszło w Twittera...

Odchylona w tył głowa, wygodna poza, zamknięte oczy i... słuchawki z tłumaczeniem przemówienia na uszach. Janusz Korwin-Mikke najwyraźniej przegrał ze zmęczeniem na posiedzeniu Parlamentu Europejskiego. Austriacki europoseł Zielonych zrobił mu zdjęcie i umieścił je na Twitterze.
"Anty-europejski, pro-śpiący: skrajnie prawicowy polski europoseł Korwin-Mikke śpi podczas przemówienia włoskiej minister Federiki Guidi" - napisał pod zdjęciem Janusza Korwin-Mikkego europoseł Zielonych Michel Reimon. I umieścił je na Twitterze.Kpiny z Korwin-Mikkego na Twitterze

Polscy internauci i dziennikarze podchwycili temat. "Człowiek nocami niszczy Unię, to musi potem odespać" - kpił Wojciech Szacki z Polityki. "Zaczyna się obciach" - dodał Michał Tracz z TVN24. "Prawdziwy lider nigdy nie śpi. On ładuje akumulatory" - napisał Agaton Koziński z "Polski The Times".

Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy Janusz Korwin-Mikke spał w najlepsze po trudach pracy w europarlamencie, czy też jedynie ułożył się wygodnie, aby lepiej skoncentrować się na przemówieniu minister Federiki Guidi.

Nad czym debatowano w sali, gdzie był szef KNP?

O czym mogła mówić minister ds. rozwoju gospodarczego Włoch? W budynku Jozsefa Antalla obradowała Komisja ds. Przemysłu, Badań i Energii. Tematy? Wspólny rynek komunikacji elektronicznej, odnowienie mandatu szefa ENISA (unijnej agencji ds. sieci i bezpieczeństwa informacji) Udo Hemlbrechta i... właśnie dyskusja z włoską minister (Włochy sprawują obecnie prezydencję UE).

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (570)
Śpi czy słucha? Korwin-Mikke sfotografowany w dziwnej pozie w PE. Zdjęcie poszło w Twittera...
Zaloguj się
 • kptaubrey

  0

  Khal, który nie umie usiedzieć w siodle, nie jest Khalem. Dziadzio musi odejść dla dobra partii.

 • arcziemonde

  Oceniono 1 raz -1

  A CO ROBI EUROPOSEL AUSTRYIACKI?! Zamiast sluchac robi fotki, swietnie. To taki przyklad baby ktora przychodzi do koscioła tylko po to by patrzec jak inni się ubierają cz zachowują zeby potem ich obgadywac... Czemu poprostu go nie obudził tylko sie spier%^la?

 • polakonly

  Oceniono 1 raz 1

  Czego chcecie od niego?! Przecież on już swój cel osiągnął i teraz może mieć wszystko w d....bo i tak przez 5 lat będą mu wypłacali 7 tys. euro miesięcznie. Chłop się w czasie kampanii napracował to teraz ma prawo się dobrze wyspać. Jego poprzednicy-radykałowie robili to samo.

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 1 raz 1

  Z tej pozy
  Jasno wynika,
  Że śpi, jak na kopalni,
  Obsługant przenośnika.

 • pajak_tez_krzyzak

  Oceniono 2 razy 2

  Ciężko pracuje nad rozwaleniem Unii od środka- najnowszy sposób to takie nadęcie się, że po eksplozji wszystko szlag trafi.

 • kujwdubie

  Oceniono 2 razy 2

  a na końcu:
  www.youtube.com/watch?v=zZXqZsT-8eU

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 2 razy 2

  debile wybrali tego debila

 • Grand Granada

  0

  Podszedł poważnie do sprawy i stwierdził trzeba się wyspać bo póżniej mam ważniejsze sprawy od paplaniny która nie będzie nigdzie uwzględniona tylko zaliczona na poczet keszeni euro posłów...

 • Grand Granada

  Oceniono 2 razy -2

  Może ktoś dodał do szklaneczki zamulacza lub do śniadanka . W takich sytuacjach różnie bywa jak komuś zależy na pośmiewisku. Liczy się analiza zdarzenia nie wyciągajmy pochopnych wniosków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX