Komentarze (210)
"Uchodźcy są w szoku. Opowiadają o niewyobrażalnym okrucieństwie dżihadystów" [WYWIAD]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nrozsklov

  Oceniono 11 razy -3

  w porownaniu z niemieckimi katami na polskiej ziemi i polskimi kapos to jest pikus

  chca spie...c na socjal do niemiec, wiec trzeba wymyslic bajeczki

 • gienekkoksiak

  Oceniono 10 razy 6

  Islamskich barbarzyńców należy traktować tak samo jak oni swoje ofiary. Otępione religijnym bełkotem umysły nie zrozumieją "zachodniej" mowy o poszanowaniu wolności religijnej, godności, prawie do życia. Ich trzeba wytępić co do sztuki, dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Dżihadyści, jak ich poprawność polityczna nakazuję nazywać, to już nie istoty ludzkie , a zwierzęta obleczone w ludzkie ciało. Chwasty należy wyrwać.
  Z roku na rok w Europie przybywa islamskich barbarzyńców. Nie asymilują się, korzystają z dobrodziejstw tej jakże znienawidzonej przez nich cywilizacji zachodu. Umocnią się, zapoznają ze środowiskiem i uderza w otwarta wojnę. To tylko kwestia czasu , kiedy bodziemy zmuszeni bronić się na własnym terenie przed nimi. Dzisiaj możemy zapobiec, za kilka lat będzie za późno.

 • facio60

  Oceniono 16 razy 12

  Ja myślę, że te wszystkie organizacje ujadające na rządy państw europejskich, jakoby w Europie łamane są prawa ludności cygańskiej, muzułmanów itp. itd, powinny w ramach douczenia się zostać przymusowo wysłane w rejon tego konfliktu.
  Miałyby w ten sposób nieprzeciętne możliwości wykazania swojej dobroczynności i zapoznania się co to znaczy przemoc. Mogliby przy okazji, jak ocaleją, zabrać pod swoje skrzydła uchodźców.

 • pilek99

  Oceniono 1 raz 1

  www.opendoors.pl/ tutaj na bieżąco można śledzić prześladowania i jezeli ktoś chce to może dołączyć się do pomocy

 • Kara Biber

  Oceniono 7 razy 3

  Tylko dla osób z mocnymi nerwami i żołądkiem, zdjęcia z wyczynów :
  www.catholic.org/news/international/middle_east/story.php?id=56339
  Zastanawia mnie miedzy innymi, gdzie jest Polski kościół katolicki w tym wszystkim? w sensie w kraju wtyka nos gdzie sie da, jest ultra agresywny i robią wielki bajzel o obronie życia itp.
  Ale jeszcze nie słyszałem żeby sie wypowiedzieli nigdzie na ten temat, i oświadczyli o konieczności obrony społeczności chrześcijańskich przed ludobójstwem.
  Do prawdy zadziwiające, tęcza i homo i przeszkadzają ale nic poza tym.

 • blue-sky-0

  Oceniono 15 razy 11

  dzisiaj przejrzałem historię artykułów na GW na temat Syrii, Iraku, ISIS, i można siędowiedzieć o trzech (!) ścięciach: o tym że dziecko trzyma dwie głowy, i dzisiaj o Amerykańskim dziennikarzu.
  tymczasem tam rzeź dzieje się MASOWO
  zachónie reaguje. mozę dlatego, że boi sięRosji - ewenementu, wyjatku po któym każdy będzie mógłwejsć do innego państwa zaprowadzićw nim porządek. poza tym chyba zacxhó wstydzi sięwziać udział w wojnie, de facto religijnej, bo przecież zachód - i Wy też niestety drodzy czytelnicy GW macie w poważaniu głębokim religię i tak stawaćw obronie prześladowanych na tle religijnym to trochę głupio.
  tak mi przyszło do głowy.
  ALe wygląda na to że konfrontacja się zbliza: ablo nie masz jaj i będziesz pacyfistą, elbegietowcem, lewakiem ateistąwojującym, albo staniesz w obronie korzeni chrześcijańskich Euopy (trzeba będzie sieprzyznać), albo wogóle nas nie będzie bo nas powybijają.

  Tamci prowazą eksterminacjęmasową a Co na to niemieckie MSZ?
  trzeba STANOWCZO wysłąć... pomoc humanitarną...

  owszem , pomoc potrzebna ale siłowe powstrzymanie rzezi - to co? zachód chce ich uprzejmie porisić o powstrzymanie się, a oni się posłuchają?
  bardzo drastyczne zdjęcia pokazał portal
  forumdlazycia.wordpress.com/2014/08/16/holokaust-chrzescijan-to-sie-dzieje-naprawde-artykul-przeznaczony-tylko-dla-ludzi-doroslych-18-lat/

 • blondyn-3

  Oceniono 4 razy 0

  boja sie bo sie cakaja z tymi zwierzetami, wustraczy paru takich wylapac nadziec na pal to juz sie tak nie beda panoszyc

 • dig_up_her_bones

  Oceniono 10 razy 2

  "Uchodźcy są w szoku. Opowiadają o niewyobrażalnym okrucieństwie dżihadystów (UKRIANCÓW)"

  To prawie tak jak na Wołyniu w 1943.

 • boshary

  Oceniono 2 razy 2

  Wyjście jest jedno, przywalić z góry, precyzyjnie i po ptokach.

 • enochnuckythompson

  Oceniono 12 razy 6

  Dzihadysci,separatysci tudzież naziści. Cóż za piękne eufemizmy na musliowy,Rosjan i niemcoe

 • tolek398

  Oceniono 6 razy 4

  Jak nigdy wypatruje ciężkiej zimy.
  Rura nam wszystkim zmięknie ( i w przenośni i dosłownie..hehe)
  Tym bardziej, że "Ukraińce" już wzięli z góry kasę od Ruskich za tranzyt.

  Na marginesie, nawet gdyby wschód Ukrainy spacyfikowało NATO, to pomniejsze walki partyzanckie mogą tam trwać latami!!!
  Przecież już chyba każdy leming zorientował się, że żadne Julcie, Jaceniuki, Turczynowy nie mają tam czego szukać.
  Ukraina na łasce Putina:)
  I tak ten młody kraj trzeba będzie podzielić, bo człowiek radziecki ze wschodu i ten krzyczący pod pomnikiem Bandery na zachodzie to praktycznie dwa różne narody.
  Scenariusz bałkański i drugie Kosowo???

 • dig_up_her_bones

  Oceniono 8 razy 2

  A do Polski sprowadzamy tych Czeczenów. Muslimskie ścierwo jest przez nas utrzymywane i tylko patrzeć kiedy będą obcinać głowy Polakom.

 • Andrzej Kowal

  Oceniono 48 razy 38

  Gdzie teraz w komentarzach są ci użalający się nad Palestyńczykami gnębionymi przez Żydów? Gdzie zwolennicy "wolnej" Syrii czy Iraku? W takich krajach jedynie twarda ręka i dyktatura zdaje egzamin. Wypuściliśmy z klatki wściekłego psa z brodą i w turbanie i jeszcze naszemu poprawnie politycznemu i nienormalnie tolerancyjnemu światu się tym odbije.

 • hanwag

  Oceniono 5 razy 3

  A co tam Panie redaktorze w Ferguson ?????

 • wolo71

  Oceniono 33 razy 27

  Polacy dalej narzekajcie jak wam złe w Polsce....

 • d3mariusz

  Oceniono 35 razy 5

  To co się tam dzieje to jest zasługa USraela. Zrujnowali kraj, wprowadzili chaos i zamienili ten kraj w morze bezprawia. Poprzednio był tam reżim ale był porządek. Zrobili z Iraku drugi Afganistan. Żydzi mordują całe Palestyńskie rodziny,łącznie z dziećmi ale senat USA ani ich prezydent nawet się o tym nie zająknął. I to są właśnie podwójne standarty. Rosja to agresor i ciemiężca ale Izrael i USA tak samo. Z tym że USA morduje i bombarduje Syrię w imię wolności.

 • marcinpies

  Oceniono 37 razy 35

  Zupełnie różniące się państwa zawarły kiedyś koalicje przeciw faszyzmowi i jako tako sobie z nim poradziły. Tak samo powinno stać się teraz wobec islamskiego fundamentalizmu - zbrodniarzy nie można traktować inaczej.

 • waldorfstatler

  Oceniono 48 razy 34

  religia to paliwo dla wszelkiej maści psychopatów

 • Mariusz Balcerek

  Oceniono 3 razy -1

  O Państwie Islamskim ... i całym Bliskim Wschodzie poczytacie Państwo na alahalala.blog.pl/. Arabia Saudyjska oczami Polaka. Pozdrawiam! :)

 • 123szklarnia

  Oceniono 110 razy 86

  Ależ ta propaganda jest prymitywna, dużo bardziej niż za komuny.Dżihadyści jeszcze niedawno byli bojownikami o wolność i demokrację, walczącymi z reżimem Assada.To USA ich szkoliła w Turcji i Jordanii, za pieniądze z Kataru i Arabii Saudyjskiej.Broń kupowano dla dżihadystów w Libii, po upadku Kaddafiego, aby nie dostała się w ręce Alkaidy.Dżihadyści od początku byli okrutni, obcinali głowy,wyłupywali oczy,ćwiartowali żywcem,wyrywali serca i je zjadali itd.Dlaczego okrutne mordowanie Syryjczyków było dobre, a teraz to samo w Iraku jest złe?Czemu byli "bojownicy" stali się terrorystami?PRzecież zło powinno być zawsze złem,a dobro dobrem.USA ma schizofrenię i cierpi na rozdwojenie jaźni.Chory kraj, chorych ludzi, szczególnie obserwując Ferguson.

 • supertlumacz

  Oceniono 21 razy -3

  Ukraińcy podobnie w Odessie
  thepolishreview.co.uk/index.php/nie-lubie-poniedzialkow/976-masakra-w-odessie-czyli-jak-banderowcy-pielegnuja-tradycje.html

 • e.olsen

  Oceniono 18 razy 4

  Śmierć psom wątpiącym, że Islam to religia pokoju!!!

 • arius9

  Oceniono 115 razy 93

  Gratuluje USA i sojusznikom sukcesow w tworzeniu demokratycznego Iraku.
  Pewnie juz wiecie, dlaczego Saddam traktowal ten szajs islamski gazem bojowym.

 • hrabia_wronski

  Oceniono 25 razy 21

  Niech na całym świecie wojna,
  byle polska wieś zaciszna,
  byle polska wieś spokojna.
  Postać: Dziennikarz
  Opis: do Czepca.
  Źródło: akt I, scena 1
  St .Wyspianski - "Wesele"

 • hamerykano2

  Oceniono 73 razy 61

  "nasi" dżihadyści nie będą tacy okrutni,
  bo wybudowali sobie w Warszawie ośrodek
  krzewienia kultury dżihadowskiej. :-))))

 • fakie

  Oceniono 23 razy 21

  Ciekawa zmiana w świecie zachodnim - do tej pory wszyscy się modlili ęeby irackie wojsko uciekało z pola walki - teraz jest na odwrót :)

 • ideefiks

  Oceniono 489 razy 353

  Zadziwia mnie konsekwencja, z jaką dziennikarze za wszelką cenę unikają nazywania rzeczy po imieniu.

  To nie są żadni "dżihadyści", tylko wyznawcy religii, która się nazywa ISLAM. na stronie głownej portalu wybiórczego cały czas wisi tytuł "Okrutna egzekucja. Dżihadyści zabili amerykańskiego dziennikarza".

  To wyznawcy islamu obcinają głowy "niewiernym psom", a nie żadni "dżihadyści".

  Czy ktoś zna jakiegoś islamskiego duchownego, który protestowałby kategorycznie przeciw obrzynaniu przez wyznawców islamu głów "niewiernym psom"?

  kiedy wreszcie zaczniecie nazywać wyznawców islamu mordujących ludzi wyznawcami islamu mordującymi ludzi, a nie "dżihadystami"?

  czy wy jesteście opłacani przez immamów, aby nie psuć wizerunku tej zbrodniczej religii, której głównym prorokiem jest pedofil lubujący się w seksie z kilkuletnimi dziewczynkami?

  jeszcze raz: skrzywieni przez religię zwaną islamem psychopaci, wyznawcy islamu, obcinają głowy ludziom, których uważają za swoich wrogów. zapamiętajmy to, zanim się obudzimy w kalifacie nad wisłą...

 • nazywam.sie.major.bien

  Oceniono 220 razy 192

  Cóż, jednak i Saddam, i Asad trzymali to tałatajstwo za pysk. Ale teraz to mają amerykańską "demokrację". Żal ludzi.

 • tolek398

  Oceniono 65 razy 23

  Bush podpalił Świat, Obama dokończył......
  Myślicie że ten Wasza idol- laureat pokojowej nagrody Nobla tak troszczy się o jazydów, czy chrześcijan? :)
  Nie, ma ich w nosie, tylko sam trzęsie portkami, żeby nie stracić kontroli nad Bagdadem.
  Ot, cała tajemnica "wiary":)

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 31 razy 9

  jeszcze do niedawna uzbrajani przez USA zeby dokopac Asadowi z Syrii.USA to kraj tredowatych,kto sie z nimi zada staje sie tredowatym.

 • poiuytrewq0987

  Oceniono 72 razy -2

  Polscy katolibowie, czy widzicie już do czego prowadzi katolicki fundamentalizm? Zaczyna się od wprowadzenia JEDYNEJ SŁUSZNEJ RELIGII, wieszania symbolu zwłok (to są zwłoki) i obrazków byłego papieża, a kończy masakrą niewinnych ludzi, którzy chcą normalnie żyć. Pora zdjąć krzyże w instytucjach państwowych, WYprowadzić "religię" ze szkół, odciąć kościół katolicki od polskiego budżetu. Póki nie jest ZA PÓŹNO.

 • Doraso23

  Oceniono 118 razy 90

  Tylko cyklon b. Na islamski ekstremizm jest jedno rozwiązanie. Nie można zwierząt traktować jak ludzi (mowa o skrajnym islamie) . Tych osobników sienie zmieni - mało tego oni werbują wpływają na mniej radykalnych islamistów - dzihadystów przybywa - i co ważne w Europie również.

 • dig_up_her_bones

  Oceniono 28 razy -12

  Ciekawe czy Obambo śpi spokojnie za Irak,Syrię i Ukrainę?Cholerny morderca.

 • villiers

  Oceniono 36 razy -8

  >>>"Uchodźcy są w szoku. Opowiadają o niewyobrażalnym okrucieństwie dżihadystów"<<<
  Okrucieństwo ??? Boś nie widział "Ukraińskich Wianuszków " Przybijać do drzew małe dzieci , to jest okrucieństwo . A mimo to my kochamy swych dżihadystów.

 • januszpopkorniarz

  Oceniono 45 razy -3

  dlaczego publikujecie te oszczerstwa? powszechnie wiadomo, ze islam jest religia pokoju a za wszelkie zlo na swiecie odpowiada chrzescijanstwo, z KK na czele.

 • iremus

  Oceniono 21 razy 3

  Tu cenzor. Nastąpił błąd krytyczny. Nieprzyjazne komentarze nie będą publikowane.

 • iremus

  Oceniono 49 razy -19

  Informacja z 5 sierpnia br ....Około 730 tys. osób opuściło w tym roku Ukrainę z powodu walk na wschodzie tego kraju i znalazło się w Rosji - poinformował przedstawiciel Urzędu Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) Vincent Cochetel. ....
  wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,UNHCR-ok-730-tys-osob-ucieklo-w-tym-roku-z-Ukrainy-do-Rosji,wid,16798606,wiadomosc.html?ticaid=1134c4
  Uciekli przed demokracją, którą im niosą banderowcy z Kijowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX