Halicki o antypisowskim plakacie: Nie jest Platformy, informacja z kosmosu. Nie mamy takich pomysłów

- Ten plakat nie jest Platformy, pojawił się gdzieś w internecie jako odpowiedź na agresywną kampanię PiS - mówił w Poranku Radia TOK FM Andrzej Halicki, pytany o ostatnią grafikę przedstawiającą rzekomych ministrów PiS jako ?przypadkowych i szalonych?. - Nie będziemy odpowiadać na tym poziomie - zaznaczył. Nie zająknął się jednak o tym, że plakat opublikowano na oficjalnym profilu PO na Facebooku.
W internecie trwa polityczna walka na plakaty przed wyborami samorządowymi. Kilka dni temu Prawo i Sprawiedliwość pokazało plakaty z twarzami Tuska, Sikorskiego, Bieńkowskiej i Sienkiewicza podpisane: "By żyło się lepiej. Władzy!". Platforma Obywatelska odpowiedziała w podobnym duchu.

Na oficjalnym profilu PO na Facebooku opublikowano grafikę przedstawiającą rzekomy skład przyszłego rządu PiS. A tam Jarosław Kaczyński, "minister zemsty narodowej", Antoni Macierewicz, "minister wojny z Rosją i Smoleńska" czy Krystyna Pawłowicz, "minister homofobii".

Post użytkownika Platforma Obywatelska.


- Będzie sequel? - dopytywał w Poranku radia TOK FM Jan Wróbel Andrzeja Halickiego, szefa mazowieckiej PO. - Ten plakat nie jest Platformy, on się pojawił gdzieś w internecie jako odpowiedź na dość agresywną i niezbyt sympatyczną kampanię PiS - stwierdził poseł. - Nie będziemy odpowiadać na tym poziomie, nie powinniśmy tego robić. Nie wiem, kto jest autorem - dodał.

- Przyjaciele Platformy - podsunął Wróbel. - No tak. Takich rzeczy w internecie ukazuje się bardzo dużo i informacja o tym, że to ma być plakat czy kampania samorządowa PO jest z kosmosu. My takich pomysłów nie mamy - zaznaczył.

Halicki nie odniósł się jednak do faktu, że grafika pojawiła się na profilu PO w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Komentarze (14)
Halicki o antypisowskim plakacie: Nie jest Platformy, informacja z kosmosu. Nie mamy takich pomysłów
Zaloguj się
 • co.ty.powiesz

  Oceniono 2 razy 0

  "Nie wiem, kto jest autorem"
  Pewien kurdupel, urzędujący na Kremlu, tez nie wiedział, co to za zielone ludki pojawiły się na Krymie. Panie Halicki, myślałem że ma Pan nieco więcej inteligencji niż ten wspomniany kurdupel...

 • atyczarownico

  Oceniono 6 razy 4

  Plakat świetny, rzeczywistość z pisdzielstwem jednak będzie jeszcze bardziej ponura i tragiczna

 • witeral

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Wróbel, pora wyrosnąć z piaskownicy i krótkich majtek i nuczyć się rozróżniać oficjalne pisowskie billboardy od grafik pojawiających się nawet "na profilu PO w mediach społecznościowych". Drobną różnicę może zauważy Pan najpierw w portfelu, a później w rozliczeniu kampanii wyborczej, Internet - niestety - coraz bardziej przypomina rynsztok, do którego wrzucane są nawet najgłupsze pomysły, a ten jest czyjąś nie najmądrzejszą odpowiedzią na idiotyczne pisowskie billboardy, czyli zgodną z zasadą "kto mieczem wojuje...". Taka jest prawda. Nie ma 'dwu prawd', prawda jest jedna, a drugą i trzecią krótko acz dosadnie opisał ks. Tischner

 • dziadekjam

  Oceniono 10 razy -4

  - Nie będziemy odpowiadać na tym poziomie - zaznaczył. Nie zająknął się jednak o tym, że plakat opublikowano na oficjalnym profilu PO na Facebooku.
  ==========================================================
  Pewnie im "zielone ludziki" to zamieściły...

 • swan_ganz

  Oceniono 15 razy -5

  Halicki? Powiedz otwartym tekstem, że strach przed utratą władzy a więc i prawdziwa potem odpowiedzialnością (a nie tylko tą "polityczną" którą sobie te załgane mordy wycieracie) za to co zrobiliście z tym krajem odebrał wam rozum...
  Ludzie na was plują, sponsorowane publicznym groszem media nie są w stanie tego już zmienić bo lansik i dansik już nie działa na wyborców... Znudziło im się po siedmiu latach i chcieliby jakichś konkretów a nie tylko wciąż plucia na kaczora...
  Tak na marginesie; po kiego kupujecie za pieniądze podatnika akcje Agory? Komu je sprzedacie i za ile jak powszechnie wiadomo, że po zmianie władzy oni zbankrutują bo już to robili tyle, ze wy tym skupem interwencyjnym powstrzymaliście ich upadek... Ja wiem, że to właśnie im zawdzięczacie swoją władzę ale bez przesady; za szastanie publicznym groszem idzie się garować... I mam nadzieję, że właśnie to was spotka..

 • 1pirat2

  Oceniono 6 razy -4

  Jedni warci drugich.

 • techman666

  Oceniono 18 razy -12

  Donald Tusk - Minister Biedy Narodowej

 • iremus

  Oceniono 9 razy -7

  Sqrwysyństwo do "n" potęgi. Miliony ludzi nie ma co do gara włożyć a takie gnoje ustanawiają sobie dotacje państwowe żeby mieć forsę na garnitury, suknie a jak coś zostanie na obrzucanie się góuwnem.
  OTAKE POLSKE WALCZYŁ WYBITNY ELEKTRYK PO ZAWODÓWCE Z IKONĄ W KLAPIE WSPIERANY PRZEZ REGANA I WATYKLAN.
  polskiepiekielko.pl/2014/08/jak-tlumi-sie-zamieszki-w-usa.html

 • jw11

  Oceniono 10 razy 6

  Kacza banda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX