Komentarze (56)
Profesor KUL skazany. Za to, że naruszył nietykalność podwładnej i nazwał ją "małpiszonem"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • deliradilera

  Oceniono 50 razy 38

  Jak to miło, że takie sprawy dzieją się na uczelni, która ma czelność mienić się katolicką. Po pierwsze powinna nazywać się ultrafundamentalistyczną katolibską uczelnią, to wtedy wszystko by było na miejscu. Wiadomo by było od samego początku kogo się tam uczy i kto jest czego uczony, bo jak do tej pory to jedna wielka ściema z pokłonami dla ojca dyrektora i w-PIS-du.

 • jaroslavhasek

  Oceniono 28 razy 26

  O kulwa.

 • Oceniono 118 razy 98

  Ciekawe jest to, że wszystko co jest związane z kościołem i jego praktykami "zieje" nienawiścią do drugiego człowieka szczególnie do takiego, który ma coś do powiedzenia i na dodatek swoje zdanie.Takich hipokrytów to tylko w kościele szukać.Obrzydliwość, bo to przecież w imię "miłości" bliżniego.

 • fakiba

  Oceniono 67 razy 61

  A pan przełożony awansował pewnie bez przeszkód i nagrody też go nie minęły , teraz przynajmniej będzie miał z czego zapłacić

 • dziadekjam

  Oceniono 34 razy 6

  Do zdarzenia miało dojść na uczelni. Profesor miał wypchnąć swoją podwładną za drzwi, uderzając ją w plecy. Miał ją także znieważyć w obecności studentów. Pani doktor twierdziła, że nigdy nie czuła się tak upokorzona. Profesor od początku twierdził, że jest niewinny.
  ==================================================================
  Jan K. ma zapłacić w sumie tysiąc złotych plus zwrot kosztów procesu.

  No to teraz pani doktor, już habilitowana, wyrokiem "niezawisłego sądu" pewnie bardziej została upokorzona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX