Były aniołek Kaczyńskiego "rzuca wyzwanie": Najlepsza whisky dla każdego, kto podpali tęczę

Tęcza na pl. Zbawiciela w Warszawie przestała być symbolem "homo-terroru". Od wczoraj to symbol komunizmu. Przynajmniej tak twierdzi jedna z byłych aniołków Kaczyńskiego - Magdalena Żuraw. Była kandydatka PiS w wyborach z 2011 roku na Twitterze oferuje whisky wandalom, którzy (po raz kolejny już) podpalą tęczę.
Kolejna próba spalenia tęczy sprowokowała byłą kandydatkę na posłankę z ramienia PiS w wyborach z 2011 roku do "rzucenia wyzwania" wszystkim, których razi czy wręcz oburza warszawska tęcza. Żuraw napisała na Twitterze, że postawi najlepszą whisky każdemu, kto podpali komunistyczną (już nie gejowską) tęczę na placu Zbawiciela.To zmiana. Do tej pory na celowniku Magdaleny Żuraw byli geje, czyli "homosie", inaczej mówiąc ludzie "paplający babskie bzdury", "chorzy na bycie gejami".

Wpis Żuraw sprowokował innych użytkowników Twittera do komentarzy. Wzięto pod uwagę zarówno cenę alkoholu jak i samo nawoływanie przez byłą kandydatkę PiS na posła do przestępstwa:

Przy okazji wpisu byłego aniołka, warto przypomnieć jej jeszcze jedną złotą myśl. Tym razem o kobietach. "Miejscem kobiety jest dom. Dobra literatura, poezja (pisana przez mężczyznę), ukochane dziecko. Tam może się rozwijać, tam realizować i stamtąd zmieniać świat."

Choć tęcza na pl. Zbawiciela ma krótką historię, powstała zaledwie przed dwoma laty, to instalacja była już kilka razy podpalana, a jej konsekwentna odbudowa była oprotestowywana przez środowiska prawicowe.

Ostatni raz miał miejsce wczoraj rano. Policja zatrzymała dwóch pijanych mężczyzn podejrzewanych o podpalenie instalacji. Ogień zauważył strażnik miejski na kamerze monitoringu. Wstępnie zarzewie pożaru gasili pracownicy z pobliskich kawiarni. Na miejsce wezwano też straż pożarną, która dogasiła pożar. Spłonęło kilka metrów instalacji.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (292)
Były aniołek Kaczyńskiego "rzuca wyzwanie": Najlepsza whisky dla każdego, kto podpali tęczę
Zaloguj się
 • filipjeden

  0

  Oj durnaś ty panieko durna, że aż mi cię żal! A wiesz ty co powiedział Bóg o tęczy do Noego,, po potopie? Oczywiści nie wiesz, bo mosz ino pustaki pod sufitem !!!!!!!!!!

 • bumerang-3

  Oceniono 1 raz 1

  Ojtam ojtam... chłopa babie trzeba i tyle...

 • politol59

  Oceniono 1 raz 1

  Chore to PISie plemię.

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 2 razy 2

  Całkiem piękna kobieta,
  Lecz zamiary płoche.
  Czy ci ona nie jest
  Aby chora trochę ?

 • pablobodek

  Oceniono 1 raz 1

  Prokuraturo!
  Moim zdaniem powinniście podjąć działania.
  Już Rydzyk Tadeusz nawoływał do przeciwstawieniu się porządkowi prawnemu Polski.
  Wnioskuję o działanie.

 • brasilien

  Oceniono 1 raz 1

  idiotka, no comments

 • xeroxxx

  Oceniono 1 raz 1

  Piotr Beniuszys @piotr_beniuszys
  Ponadto uprzejmie informuję panią @MagdalenaZuraw, że najlepszą szkocką whisky jest The Macallan 64 Old Lalique za ok. 460.000 dolarów.
  Czyli swietna oferta - niekarany osobnik, ktory podpali tecze, moze liczyc na grzywne, zasadzone pokrycie strat - w sumie powiedzmy, ze 20 000 pln jesli pozar sie nie rozniesie. Macallan - 1,439,010 pln - 20 000 pln. Jeden milion czterysta dwadziescia (okolo) tysiecy do przodu i zmazanie winy u dobrego adwokata 20 000. Wyprocesowanie od pani Zuraw tytulu wykonawczego jeszcze 20 000 maks. Co Pani Zuraw posiada w swoim majatku???
  Tylko trzeba zainwestowac na poczatek i zabezpieczyc sie na majatku pani Zuraw - jesli posiada.

 • evergreen111

  Oceniono 1 raz 1

  Czy mogę zaproponować coś podobnego? Na przykład dobrą whisky dla tego, kto ogoli na łyso tę durną kobiecinę?

  I po drugie: ta baba modli się do Boga-Komucha (i PEDAŁA!), bo to przecież JEJ Bóg stworzył tęczę! Hej, kobiecino, jak to jest modlić się do Komucha i Pedała w jednej osobie? A co na twój proboszcz? Tez uważa Boga za komucha i pedała? BO TY TAK!

 • mypetroniusz-ak-25

  0

  Stawiam skrzynkę whisky temu kto tego aniołka od mini prezesika porządnie przeleci,stać mnie na to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX