Zawisza obraża Rafalalę. Ta oblewa go wodą. "Męska dziwka" - krzyczy Zawisza [WIDEO]

Artur Zawisza nazywa Rafalalę "tym czymś". Ta oblewa go za to wodą. Wściekły Zawisza krzyczy: "mamy do czynienia z męską dziwką" i wychodzi ze studia. Taka scena rozegrała się na antenie programu "Tak Czy Nie".
- Przychodzę tu jako przedstawiciel normalnego świata i jestem zażenowany, że siedzę w jednym studiu z tym "czymś " - powiedział Artur Zawisza na antenie Polsat News. W reakcji na te słowa transseksualistka Rafalala oblała Zawiszę wodą. - Nie będę nazywana "tym czymś" - protestowała.- Mamy do czynienia z męską dziwką, która za 200 zł za godzinę świadczy usługi seksualne - wykrzykiwał Artur Zawisza i wściekły opuścił studio. - Zostałam zaatakowana i obrażona. Jaka jest kara za oblanie wodą, a jaka za to, że on odbiera mi całe moje człowieczeństwo? - mówiła potem Rafalala. 

Po tym incydencie prowadząca "Tak Czy Nie" Agnieszka Gozdyra napisała na Twitterze, że Artur Zawisza dobrze wiedział, że w programie wystąpi razem z Rafalalą, więc nie powinien być zaskoczony. Dziennikarka potępiła też przemoc - słowną i fizyczną.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: