Tymochowicz żegna się z Polską. "To był i jest obcy mi kraj, obcy mi dom"

"Rozstaję się z Polską, ale nie rozstaję się ze swoimi Przyjaciółmi, Marzeniami i Przedsięwzięciami. Nie chcę dziś wracać do negatywnych wspomnień, dlatego napiszę tylko tyle, że mimo mojej kariery i licznych sukcesów nigdy nie czułem się tutaj jak u siebie w domu" - napisał na Facebooku Piotr Tymochowicz. W ten sposób ekspert ds. kreowania wizerunku poinformował o podjęciu decyzji o emigracji.
"Moja droga i życia, i sukcesów zawodowych nie była usłana różami, spotkałem na niej wielu przyjaciół, wielu zwolenników, ale równie często wiele podłości, bezinteresownej zawiści oraz niezrozumienie i pogardę" - pisze Tymochowicz.

"Miałem wrażenie, że w każdym urzędzie jestem śmiertelnym wrogiem państwa, że optymizm i uprzejmość jest nieznanym a raczej potępianym powszechnie stanem ducha" - wspomina i dodaje, że "to był i jest obcy mu kraj, obcy dom".Post użytkownika Piotr Tymochowicz.


Specjalista zaznacza jednak we wpisie, że w Polsce znalazł "kilku wspaniałych przyjaciół, ciekawych klientów i wartościowych ludzi - także często niedocenianych". To dla nich będzie przyjeżdżał do kraju, by kontynuować wspólne przedsięwzięcia. "Życzę Wam Wszystkim, aby Polska była dla Was bardziej niż dla mnie przyjaznym miejscem, abyście znaleźli to wszystko, co dla Was najbardziej wartościowe i cenne" - kończy.

Tymochowicz to znany doradca mediowy i specjalista ds. marketingu politycznego i wizerunku. W latach 90. współpracował m.in. z Marianem Krzaklewskim, później pomagał Andrzejowi Lepperowi i Samoobronie. Doradzał też Michałowi Kamińskiemu, Stanisławowi Tymińskiemu, Januszowi Palikotowi i SLD.

Próbowaliśmy skontaktować się z Tymochowiczem, ale ma wyłączony telefon.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (481)
Tymochowicz żegna się z Polską. "To był i jest obcy mi kraj, obcy mi dom"
Zaloguj się
 • xanonymous

  0

  Niby wyjechał, wyemigrował a tu złapali go z dziecięcą pornografią która miał na swoim komputerze?

 • Ernest Lindyberg

  0

  "Miałem wrażenie, że w każdym urzędzie jestem śmiertelnym wrogiem państwa" niezależnie od sympatii politycznych i mojego zdania o zawodowych magikach od wizerunku, to również moje doświadczenie,

 • bonaventura

  0

  A niech wyp...dala !

 • anonim_ka

  0

  Cieszę się , z Twojej refleksji skutkującej ucieczką.
  Ty_ mochowicz ""To był i jest obcy mi kraj, obcy mi dom">>Nafajdałeś w tym OBCYM ci KRAJU, wszędzie gdzie płacili, taki termin jak ETYKA zawodowa nie istniał :((. Nie wiem jak w __ mochowiczowskiej spychologii takie działanie jest określane.Mnie to śmierdzi prostytucją.
  Wierzę , że zabierzesz ze sobą swoje wewnętrzne pseudo-profesjonalne paskudztwo.

 • k0szalek

  Oceniono 2 razy 0

  I ze wzajemnością Panie Tymochowicz. To co Pan wyprawiał "kreując" polityków jest mi równie obce, jak Panu moja Ojczyzna i Jej dobro.

 • h-mol

  Oceniono 3 razy 1

  Kretyn, guru jeszcze większych kretynów.

 • sarhenziel

  Oceniono 3 razy 1

  Wreszcie się poznali na szalbierzu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX