Komentarze (50)
45 mln zł straty lotniska w Modlinie. SLD atakuje Struzika
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • spark5719

  Oceniono 67 razy 63

  Struzik łamie prawo odmawiając informacji na temat tej inwestycji. To nie jego prywatny folwark, a z gospodarowania funduszami publicznymi ma psi obowiązek się rozliczyć i udostępnić informację. Nie może stawiać się ponad prawem, a jeśli mu się tak wydaje, to może się mocno zdziwić. Chociaż w swojej bucie nie jest odosobniony, Dutkiewicz z Wrocławia nawet ignoruje wyroki sądowe (!) w podobnej sprawie (casus Śląska Wrocław).

 • dziadekjam

  Oceniono 88 razy 82

  Marek Miesztalski, skarbnik sejmiku i szef rady nadzorczej w spółce Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, uważa natomiast, że choć umowa z Ryanairem jest mniej korzystna niż ta sprzed zamknięcia lotniska, to nie generuje strat, a 45,5 mln zł to strata i tak mniejsza, niż planowano. Przekonuje też, że oskarżenia SLD to "cyniczne kłamstwa".
  ================================================================
  "45,5 mln zł to strata i tak mniejsza, niż planowano". Genialne! Jedni realizując inwestycję planują zyski, a tutaj planują straty. Ciekawe, czy osobiste inwestycje też tak realizują.

 • koval_w

  Oceniono 40 razy 34

  Bo to jest miś na miarę naszych możliwości!

 • dorsz_pitery

  Oceniono 24 razy 18

  mafia (prezesi spółdzielni mieszkaniowych) atakuje mafię (spółki skarbu państwa)!

  kto wygra w tym przedstawieniu? czy znowu skorzysta mafia (koltrans, ośmiornice) i mafia (skoki)?

  brojlery wstrzymały oddech.....

 • grzala5

  Oceniono 17 razy 15

  Dawać tam podziemną kolej i to już!

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 28 razy 20

  kto wreszcie zakaże dotowania linii lotnuiczych przez lotniska. Te wszytskie dopłaty jedynie demolują rynek i psują strukturę rynku lotniczego.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 131 razy 93

  TAk to jest jak na siłe buduje sie zbędne lotnisko a potem zawiera umowe z dotacjami dla innych po to aby podbierać pasażerów z innych lotnisk. Modlin to pasożytnicze lotnisko całkowicvie pozbawione sensu istnienia i symbol casłkowitego raku myślenia w kategoriach perspektywnicznych. Buraczane lotnisko w środku niczego.

 • eend

  Oceniono 83 razy 65

  Tak w praktyce wyglądają rezultaty programu forsowanego przez WSZYSTKICH możliwych burmistrzów: LOTNISKO W KAŻDEJ GMINIE !

 • uzdek98

  Oceniono 68 razy 46

  a mialo byc tak pieknie ... za to nasralek struzka i jego pierdzistolki puscily 600 tysi na ogony wolowe i siwuche w restauracjach... ale taka jest cena wiekszosci dla platfusiarow ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX