Kurski wyrzucony z SP. Za "szkodzenie wizerunkowi partii". Kurski: "To zemsta"

Pretekstem do wyrzucenia Jacka Kurskiego z Solidarnej Polski są - jak podaje rzecznik tej partii Patryk Jaki - "ekscesy drogowe" polityka. Kurski jest znany z brawurowej jazdy samochodem. - To sąd kapturowy. Pretekst jest kabaretowy - komentuje to Kurski.
Zdaniem Jakiego drogowe wybryki Jacka Kurskiego mocno szkodziły wizerunkowi Solidarnej Polski. Rzecznik SP dodaje, że decyzja padła na zarządzie partii. - Posłowie byli oburzeni, bo to już któryś z kolei raz - mówi nam Patryk Jaki. -Dnia, gdy odbył się zarząd pojawiła się publikacja "Faktu" o kolejnych ekscesach Kurskiego. To była już fala kulminacyjne. Przelała się czara goryczy - dodaje.

Brawurowa jazda i wykroczenia drogowe Jacka Kurskiego rzeczywiście były częstym tematem powracającym do mediów. Zaskakujące jest jednak, że dopiero teraz partia uznała, że fakt ten tak bardzo szkodzi jej wizerunkowi. Warto zauważyć, że po ostatnich wyborach do europarlamentu Kurski popadł w wyraźny konflikt z szefem partii Zbigniewem Ziobrą. Politycy ostro spierali się m.in. o zaangażowanie boksera Tomasza Adamka w kampanię wyborczą SP. Kurski mocno potępiał tę decyzję.

"To osobista zemsta Ziobry. Sąd kapturowy"

Co więcej Adamek też był autorem podobnych "ekscesów". Został złapany na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. To jednak nie przeszkadzało partii. - Różnica jest zasadnicza. W przypadku Adamka Zdarzyło się to raz. A u Kurskiego nie widać żadnej woli poprawy - mówi Jaki.

Jacek Kurski komentuje to krótko. - To osobista zemsta Zbigniewa Ziobry i sąd kapturowy - mówi w rozmowie z Gazeta.pl.

- Ziobro chciał być delfinem polskiej polityki, a okazał się leszczykiem o charyzmie trzęsącej się galarety Ziobro chciał być delfinem polskiej polityki, a okazał się leszczykiem o charyzmie trzęsącej się galarety . Któremu na dodatek co chwilę trzeba zmieniać pieluchę - dodaje Kurski.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (177)
Kurski wyrzucony z SP. Za "szkodzenie wizerunkowi partii". Kurski: "To zemsta"
Zaloguj się
 • evident

  0

  znowu wyrzucony straszne ten pisbolszewik jak szanta pomiatany

 • lob1

  0

  Jest bardzo zarozumiały,pewny siebie.Udaje Old boja.Takich parlamentarzystów nie potrzebujemy.Parlamentarzysta ma być skromny,pracowity i dbać o interesy społeczeństwa a nie rozbijać się samochodami i łamać przepisy.Wyrzucić go!!!!!

 • raster10

  0

  to się musiało tak stać. Część odejdzie w zapomnienie, a cześć podkuli fiutaski i liżąc stopy wróci do pisu bo sondaże maja dobre........

 • a.k.traper

  0

  Kurski będzie potrzebny prezesowi, gdyż tylko Hofman jest gotowy do każdej podłości ale życiowo dużo głupszy, natomiast Ziobro to trzęsiłapa a Gowin to niedojda.
  W ogólnym rozrachunku Kurski pobije na tym polu Hofmana, który przyjaciół w PiS raczej nie ma, programem rządowym PiS będzie krytyka wszystkiego co zrobił Tusk i wskazywanie czego nie zrobił, taka nieudaczna podróbka Millera po Buzku.

 • zd46

  0

  Pan smakosz Jacek Kurski zamienil pampersa Ziobry na starczo pofajdane gacie prezia Kaczynskiego!!! Wyborcy pogonmy gnojarza, pogonmy faceta, ktory dla prywatnycj zyskow zje odchody prezesa!!! Kurski, to pospolity gownozjad !!!!! Kurski powinien dostac ZAJOBLA a nie Nobla!!

 • zd46

  Oceniono 1 raz 1

  Jacek Kurski uwaza, ze jest interesujacy, ale tylko dla zboczonych kundli i nie wazne z jakiej partii. Ta kreatura uraga Darwinowi i cywilizowanemu swiatu.Jacek Kurski, Jacek Kurski? To ten walkon, prostak, nierob i cham? No to Kurski stanal do zawodow o dlugosc penisa z Hofmanem tylko Kurski, czy zostales rozliczony przez prokurature za WYCYGANIENIE od Lasow Panstwowych lesniczowki z lasem wykorzystujac swoj immunitet poselski? Czy wyjasniles swoje oszustwo !!!!! Jaro, zatrudniasz kombinatorow, no ale jaki pan taki kram !!!! PiSKur !!!Knur polityczny czyli Jacek Kurski wytarzal sie w fekaliach aby tylko moc pelzac przy smierdzacych nozkach wodza Kaczynskiego. Co za blamaz, facet bez honoru, bez rozumu, bez geby a zyje, ale tylko z ryjem w korycie. Polska, to jest jego koryto, wyborco zapamietaj tego typka. Kaczynski wola: "chodzta pacholki, ja wam dam stolki i nie brak mi tupetu bo daje je z budzetu !!!!

 • zd46

  Oceniono 1 raz 1

  Posranego pampersa Ziobry, Kurski bral jeszcze do przezucia i wycmoktania

 • zd46

  Oceniono 1 raz 1

  Kurski uwaza, ze jest interesujacy, ale tylko dla zboczonych kundli i nie wazne z jakiej partii. Ta kreatura uraga Darwinowi i cywilizowanemu swiatu.Jacek Kurski, Jacek Kurski? To ten walkon, prostak, nierob i cham? No to Kurski stanal do zawodow o dlugosc penisa z Hofmanem tylko Kurski, czy zostales rozliczony przez prokurature za WYCYGANIENIE od Lasow Panstwowych lesniczowki z lasem wykorzystujac swoj immunitet poselski? Czy wyjasniles swoje oszustwo !!!!! Jaro, zatrudniasz kombinatorow, no ale jaki pan taki kram !!!! PiSKur !!!Knur polityczny czyli Jacek Kurski wytarzal sie w fekaliach aby tylko moc pelzac przy smierdzacych nozkach wodza Kaczynskiego. Co za blamaz, facet bez honoru, bez rozumu, bez geby a zyje, ale tylko z ryjem w korycie. Polska, to jest jego koryto, wyborco zapamietaj tego typka. Kaczynski wola: "chodzta pacholki, ja wam dam stolki i nie brak mi tupetu bo daje je z budzetu !!!!

 • zd46

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz Kurski zamienil pampersa Ziobry na starczo pofajdane gacie prezia Kaczynskiego!!! Wyborcy pogonmy gnojarza, pogonmy faceta, ktory dla prywatnycj zyskow zje odchody prezesa!!! Kurski, to pospolity gownozjad !!!!! Kurski powinien dostac ZAJOBLA a nie Nobla!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX