"To nowy tusz do rzęs z Amsterdamu, a raczej z pola" - pochwaliła się na Instagramie rzeczą skradzioną ofierze katastrofy. I wywołała burzę

?To nowy tusz do rzęs z Amsterdamu, a raczej z pola. Łapiecie o co chodzi" - napisała młoda Ukrainka mieszkająca w mieście Torez, w pobliżu miejsca katastrofy malezyjskiego boeinga. Dziewczyna wywołała burzę w sieci. Część serwisów informacyjnych zastanawia się, czy wpis jest prowokacją, jednak nie brakuje doniesień o problemie ze złodziejami na miejscu tragedii.
"To nowy tusz do rzęs z Amsterdamu, a raczej z pola. Łapiecie o co chodzi" - napisała kobieta pod zdjęciem tuszu opublikowanym przez siebie na Instagramie. Co więcej, opublikowała także zdjęcie, na którym chwali się efektami po zastosowaniu kosmetyku. Zapytana przez innego użytkownika popularnego serwisu społecznościowego, skąd ma ten przedmiot, odparła, że od "znajomego rabusia".Po tych słowach w internecie zawrzało. Internauci zaczęli ostro krytykować kobietę, nazywając ją hieną. "Dobrze, że nie jesz jedzenia z samolotu, czy cokolwiek tam znalazłaś". "Chcesz, żebym wysłał ci jakieś jedzenie? A może bieliznę? Albo odchody?" - to tylko niektóre z komentarzy pod postem Ukrainki.

"Wszystko, co ukraińskie wywołuje we mnie wściekłość"

Jekaterina Parchomienko w odpowiedzi na krytykę odparła, że "jest separatystką", a ostatnie wydarzenia spowodowały, że "wszystko, co ukraińskie wywołuje u niej wściekłość". Niedługo potem konto kobiety na Instagramie zostało skasowane.

Niektóre rosyjskie i ukraińskie media twierdzą, że post młodej kobiety może być prowokacją. Jednak rzekoma kradzież tuszu to nie jedyny dowód na ograbianie zwłok ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu - informuje serwis Telegraph.co.uk.

W internecie pojawiały się także zdjęcia osób grzebiących w rozrzuconych wokół wraku bagażach. Premier Holandii nazwał je dowodami szokującego braku szacunku.

Media donosiły również o próbach użycia kart kredytowych ofiar. Rodzina pochodzącego z Wielkiej Brytanii mężczyzny, który zginął w katastrofie, poinformowała, że z powodu tych doniesień postanowiła zablokować jego konto.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (199)
"To nowy tusz do rzęs z Amsterdamu, a raczej z pola" - pochwaliła się na Instagramie rzeczą skradzioną ofierze katastrofy. I wywołała burzę
Zaloguj się
 • hamerykano

  Oceniono 3 razy 1

  @"Grzegorzu Tomski"
  ty banderowska qrwo,
  podziękuj Polsce i Polakom
  za Akcję Wisła
  dzięki której nauczyłeś się pisać po polsku
  i udawać Polaka na forum.
  Gdyby nie ta humanitarna Akcja
  twoi starzy gnili by już dawno w jakiejś studni
  utopieni przez bohaterów z upa
  albo zdechli z głodu gdzieś na kołymie
  przy kopaniu węgla.

 • hamerykano

  Oceniono 2 razy 2

  a co powiecie o naczelniku z KSMO
  który zajebał "kabacki" depozyt dolarowy?
  to też był rusek?
  ech, polaczki, polaczki...

 • andello

  Oceniono 4 razy 0

  a jak tam siem dostać do tych walizek? kursują jakieś aeroplany?

 • kotek_ninja

  Oceniono 4 razy -2

  zabawny art, ale ja mam śmieszniejszy o Lanie del ray tv.yahoo.com/news/lana-del-rey-ive-slept-lot-guys-industry-142500820.html

 • xdt

  Oceniono 7 razy 1

  GNIDA. Takich ruskich chcieli w Rosji? Powinna się już pakować i sp--ierda--lać do mateczki rosji

 • megamaciej

  Oceniono 7 razy 7

  Coś jak nasza Marysia. Dziecko świata w którym nie ponosi się konsekwencji własnych czynów, więc zaistnienie w mediach jest warte dowolnego sku*wyństwa.

 • olias

  Oceniono 6 razy 4

  niestety, życie nie jest tak ślicznie proste.
  zgoda - postępek tej młodej kobiety jest obrzydliwy i musi kojarzyć się z wyrażeniem "hiena cmentarna".
  ale ..... oceńcie sami. Co jest gorsze - rabowanie ofiar czy absolutna obojętność spasionego społeczeństwa na fakt że gdzieś tam daleko - na Ukrainie, albo w strefie Gazy, w Iraku, gdzieś w afryce mordują ludzi.
  Totalna, absolutna obojętność. Np. Holendrów.

 • uwolnijcie.loginy

  Oceniono 9 razy 1

  Naprawdę chcemy Ukrainę w Europie?

 • blue911

  Oceniono 8 razy -2

  Rasistowska Gazeto: a moze teraz o Zydach nowojorskich, ktorzy sa pietnowani w gazetach za niehigieniczne postawy podczas obrzezania niemowlat ,ktore prowadza do zakazania chorobami wenerycznymi?? To wyczytalem tu na miejscu .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX