2 tys. kobiet zgłosiło się do programu "Rolnik szuka żony"

Przygotowania do polskiej edycji programu "Rolnik szuka żony" ruszyły pełną parą. Widzowie TVP 1 poznali już pięciu panów, o których względy będą ubiegać się kobiety z całej Polski. A chętnych, by zostać żoną rolnika, nie brakuje. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, do programu zgłosiło się aż 2 tysiące pań.
Tytułowych rolników szukających żony widzowie TVP 1 poznali już w maju. To Adam z Podlasia, Grzegorz z Dolnego Śląska, Paweł z Warmii, Stanisław z Kotliny Kłodzkiej i pomorzanin Zbigniew. Teraz to oni wybierają kandydatki, które w programie będą starać się o ich względy. "Szukam naprawdę przebojowej, nietuzinkowej osoby", "Szukam kobiety, która jest inteligentna", "Chciałbym poznać dziewczynę swojego życia i żeby mnie kochała" - opowiadali o swoich oczekiwaniach uczestnicy programu.A chętnych nie brakuje. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, do udziału w programie zgłosiło się aż 2 tysiące kobiet. Uczestnicy programu zapoznali się najpierw z listami, która nadesłały panie, i na ich podstawie zdecydowali, które zaprosić na plan. Obecnie trwają spotkania z potencjalnymi kandydatkami na żony.

Jak zapewniają twórcy polskiej edycji programu, zadbano o różnorodność uczestników i miejsc, z których pochodzą. Tak by prezentując ich codzienne życie, pokazać również przemiany na polskiej wsi. Swoje edycje program miał już m.in. w USA, Australii, Niemczech i Hiszpanii.

Więcej o:
Komentarze (3)
2 tys. kobiet zgłosiło się do programu "Rolnik szuka żony"
Zaloguj się
 • baby1

  Oceniono 4 razy 0

  Kolejny szajs w TVP i za to mamy płacić abonament?

 • dziadekjam

  Oceniono 10 razy 4

  Swoje edycje program miał już m.in. w USA, Australii, Niemczech i Hiszpanii.
  ===========================================================
  Kolejny "licencyjny" program? Trzeba było chociaż role odwrócić na "Rolniczka szuka męża".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX