Nowy sondaż. Partia Korwin-Mikkego rośnie w siłę. Jest już na 3. miejscu

Gorzko rozczarują się ci, którzy myśleli, że skandaliczne zachowanie Janusza Korwin-Mikkego, który użył przemocy wobec Michała Boniego, sprawi, że wyborcy odwrócą się od tego kontrowersyjnego polityka. Jest wręcz przeciwnie. W najnowszym sondażu zrealizowanym przez Millward Brown dla portalu 300polityka.pl - Nowa Prawica cieszy się już poparciem 10 proc. respondentów.
Na szczytach sondażu bez większych zmian w porównaniu z poprzednim badaniem tej sondażowni. Prowadzące PiS cieszy się poparciem 33 proc. ankietowanych (+1), natomiast PO notuje 26 proc. poparcia (-1).

Czyn Janusza Korwin-Mikkego, który spoliczkował Michała Boniego, zasługuje na najwyższą pogardę, jest aktem tchórzostwa [BLOG] >>>

fot. Gazeta.pl

Na trzecie miejsce w sondażu awansowała Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego. Popiera ją już 10 proc. badanych (+2). Na dalszą pozycję spadł SLD - 8 proc. (-2).

Według sondażu Millward Brown dla 300polityka.pl - do Sejmu nie dostaliby się współrządzący ludowcy. PSL wskazało bowiem 4 proc. ankietowanych (bez zmian w stosunku do poprzedniego miesiąca). Poza parlamentem znalazłby się również Twój Ruch - 2 proc. (-2), a także Polska Razem - 2 proc. i Solidarna Polska - 1 proc.

Co ciekawe, badanie Millward Brown zostało przeprowadzone już po sejmowej debacie nad wotum nieufności wobec rządu premiera Tuska, a także wniosku o odwołanie ministra Sienkiewicza, oraz po przykrym incydencie, którego niechlubnym bohaterem stał się Janusz Korwin-Mikke.

Sondaż zrealizowany przez Millward Brown SA w dniach 10-13 lipca 2014 na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie telefonów stacjonarnych i komórkowych, wśród osób w wieku 18+. Wielkość próby N = 1000.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (1145)
Nowy sondaż. Partia Korwin-Mikkego rośnie w siłę. Jest już na 3. miejscu
Zaloguj się
 • mastawniak

  Oceniono 1 raz -1

  Warto dodać, że to Boni wyszedł z tym incydentem do mediów, a nie Korwin, który chciał to zrobić po cichu. Boni, to zawodowy skarżypyta.

 • jabberwocky-pl

  Oceniono 1 raz -1

  Pan Janusz Korwin -Mikke od lat konsekwentnie mówi to samo. I dotrzymuje danego słowa. Nowa Prawica dochodzi do władzy i tego nie da się już powstrzymać. Sytuacji politycznej w kraju nie poprawi ani PiS ani PO. Potrzebna jest trzecia siła i tylko ona ma szanse uratować to, czego nie zniszczyły wymienione partie. JKM usiłowano zamilczeć i ośmieszyć. Wytrzymał i idzie do przodu. Tak trzymać!

 • znj2

  Oceniono 1 raz -1

  Powinni wygrać wybory i rozpędzić to całe barachło,a złodziei wsadzić!

 • vincent48

  0

  Przed takim idiotą nikt się nie trzęsie,prędzej czy póżniej i tak wyląduje w wariatkowie.

 • ppw777

  Oceniono 2 razy 0

  między innymi wam mediom które piszą artykuły o Korwinie artykuły w taki sposób, że wiadomo, że rząd sra po gaciach jak nigdy, wykorzystując media do przedstawienia jego osoby w alternatywny wybrany sposób (jak za gebelsa). Ale ludzie nie są głupi, nie wszyscy swój sposób pojmowania opierają na tv. I choć nie zgadzam się z jego poglądami do końca, to za to, że się tak go boją będę go popierał. Z jednym się szczególnie zgadzam "Bić ku... i złodziei"

 • benkenobik

  0

  O! Mamy 10% K R E T Y N Ó W!!!

 • zdrufko

  Oceniono 1 raz 1

  10% debili? to raczej frustracja sposobem sprawowania rządów i zachowaniem polityków sejmowych. A nowe jak "atrakcyjne", niestety w tym przypadku to "nowe" może być bardzo niebezpieczne

 • albacor

  Oceniono 1 raz 1

  Debile popierają debila

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX