Wipler: Kaczyński chce, by Ziobro i Gowin przestali mu się kręcić między nogami

- Strategiczny cel Jarosława Kaczyńskiego jest prosty: żeby ani Gowin, ani Ziobro nie kandydowali w wyborach prezydenckich. To jedyna waluta, jaką oni twardo, realnie mają. Nie struktury, nie parlamentarzyści - mówił w Poranku Radia TOK FM Przemysław Wipler z KNP. - To propozycja: damy wam stołki, weźmiemy was na listy, ale zgódźcie się, że jedynym wodzem jest Jarosław Kaczyński - dodał.
Przemysław Wipler, poseł Kongresu Nowej Prawicy, komentował w Poranku Radia TOK FM nieudane, jak dotąd, zabiegi Jarosława Kaczyńskiego wokół zjednoczenia prawicowych partii pod sztandarem PiS.

"Żeby przestali szeleścić falbanami i kręcić się między nogami"

- Strategiczny cel Jarosława Kaczyńskiego jest prosty: żeby ani Gowin, ani Ziobro nie kandydowali w wyborach prezydenckich. To jedyna waluta, jaką oni twardo, realnie mają. Nie struktury, nie parlamentarzyści - podkreślał polityk.

- Pomniejszy cel to żeby przestali szeleścić falbanami i kręcić się między nogami, bo to przeszkadza w robieniu twardej polityki. Wielokrotnie politycy PiS mówili mi: trudno iść do centrum, jeśli będziemy mieli po prawej stronie Zbigniewa Ziobro mówiącego, że jest prawdziwym PiS - wskazywał Wipler.

"Korwin jest gotów nawet z kanibalami robić koalicję"

- To propozycja: damy wam stołki, weźmiemy was na listy, przytulimy, ale nie bądźcie zbyt chciwi i zgódźcie się, że jedynym wodzem jest Jarosław Kaczyński - podsumował intencje prezesa PiS gość Poranka Radia TOK FM. Czy ostatecznie dojdzie więc do zjednoczenia prawicy? - Ze względu na wybory prezydenckie to się może wydarzyć. Ale tu będzie jeszcze wiele dramatycznych zwrotów - zaznaczył Wipler.

Prowadząca audycję Dominika Wielowieyska zapytała jeszcze, czy w grę wchodzą jakieś powyborcze sojusze Kongresu Nowej Prawicy. - Janusz Korwin-Mikke powiedział, że jest gotów nawet z kanibalami robić koalicję, jeśli ci kanibale zaakceptują i będą chcieli wdrożyć nasz program - skwitował Wipler.

Więcej o:
Komentarze (15)
Wipler: Kaczyński chce, by Ziobro i Gowin przestali mu się kręcić między nogami
Zaloguj się
 • hastatrespasos

  0

  Duckczyński nie chce mieć koło siebie ani takich patałachów jak Gowin i Ziobro, ani nikogo innego z ambicjami wodzowskimi dorównującymi jego własnym aspiracjom – zdobycia dyktatorskiej władzy w Polsce. Jego strategicznym celem jest kształtowanie wyłącznie na własną modłę wszystkiego: umysłów i zapatrywań politycznych Polaków, naszego stanu majątkowego i rodzinnego, gospodarki, kultury, oczywiście szkolnictwa też. Takie szatańskie pomysły kuszą przecież zarówno Ziobrę, jak i Gowina. Natomiast większość Polaków nie chce kręcących się między nami ani Duckczyńskiego, ani jego prawicowych niby rywali, w istocie potencjalnych podpórek w jego rządzie, gdyby, co nie daj Panie B., SPISEK wygrał wybory. Swoją drogą, dlaczego red. Wielowiejska skręca coraz bardziej na prawo, dając na antenie cenionego TOK-fm głos takim pomyleńcom jak jej dzisiejsi goście. Ja wolałem nie słuchać ich bredni.

 • a_chacun_son_paradis

  0

  "Wipler: Kaczyński chce, by Ziobro i Gowin przestali mu się kręcić między nogami"

  Albo pijak albo zbok :))

 • atyczarownico

  Oceniono 4 razy 4

  A Wipler jeszcze nie w więzieniu???

 • antua43

  Oceniono 3 razy -1

  MAM DOŚĆ MAFIJNYCH RZĄDÓW PLATFORMY Z TUSKIEM I Z PRZYDUPASEM Z PSL . TO ZGRAJA AFERZYSTÓW I OSZUSTÓW CO POLSKIE I POLAKÓW MA W DU.....NIGDY WIĘCEJ TYCH ZRADOW ....

 • 1pirat2

  Oceniono 3 razy 1

  Wipler po wypiciu w swoim życiu takie ilości alkocholu, jeszcze dość dobrze ocenia Prezesa.

 • chi_neng1

  Oceniono 9 razy 7

  Wipler!

  Jak tam z drzwiami we "Wprost" ?

  I jak maja sie twoi kúmple-kryminalisci?

 • dziadekjam

  Oceniono 8 razy 6

  ." - Janusz Korwin-Mikke powiedział, że jest gotów nawet z kanibalami robić koalicję, jeśli ci kanibale zaakceptują i będą chcieli wdrożyć nasz program - skwitował Wipler"
  ================================================================
  Kanibala Wiplera nawet do swojej partii przyjął...

 • fakiba

  Oceniono 14 razy 8

  Mikke najpierw musi wejść do sejmu , a jak na razie jest na najlepszej drodze żeby wstąpić na chwil kilka do pierdla , tak samo jak Wipler , tam razem będą sobie koalicje tworzyć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX