Palikot o Korwin-Mikkem: Hitler zaczynał od policzkowania

Nie milkną echa skandalicznego zachowania Janusza Korwin-Mikkego, który wczoraj spoliczkował Michała Boniego podczas spotkania w pałacyku MSZ. Janusz Palikot przypomina, że w ten sposób działalność na niwie publicznej zaczynali najgorsi w historii tyrani.
Polityk Twojego Ruchu z całą pewnością ma na myśli podobne traktowanie przemocy jako narzędzia walki politycznej. Sam w słowach postanowił nie przebierać zamieszczając bardzo mocny i emocjonalny wpis:

Przypomnijmy, do skandalicznego zachowania lidera Nowej Prawicy doszło wczoraj. Podczas oficjalnego spotkania polskich europosłów w pałacyku MSZ na Foksal w Warszawie - Korwin-Mikke spoliczkował Michała Boniego z Platformy. Poszło o słowa, które polityk PO miał wypowiedzieć wiele lat temu pod adresem Korwin-Mikkego, i za które miał go nie przeprosić. Sprawą napaści zajmie się teraz prokuratura.Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (167)
Palikot o Korwin-Mikkem: Hitler zaczynał od policzkowania
Zaloguj się
 • jozef.sobczyk

  0

  Hitler zaczął od policzkowania ale skończył jak tchórz .

 • braunal

  Oceniono 1 raz 1

  Palikot chce mordować chore dzieci a nazywa Korwina Hitlerem.Dziwne rozumowanie.

 • wyjepka

  Oceniono 4 razy 4

  Z tego wynika, że Palikot jest ubeckim konfidentem. Dzięki Gazeto. Publikujcie więcej takich antykorwinowskich oświadczeń. Naród musi wiedzieć kto jest kim. Szacunek dla pana Mikke.

 • wyjepka

  Oceniono 3 razy 3

  Ha ha ha !
  Myślałam, że nie ma już nic głupszego od tego co powiedział Paligłup do tej pory. Myliłam się.

 • sowa_i_przyjaciele_z_po

  Oceniono 1 raz -1

  Marzeniem moim jest dać w mordę temu, który zbrutalizował życie polityczne i publiczne

  w Polsce. Twórcy przemysłu pogardy w stosunku do prezydenta mojej Ojczyzny.

 • Anton Babuszkin

  Oceniono 5 razy 5

  Nie ośmieszaj sie Palikot, jak we wrocławskim studio TV Frasyniuk dał w pysk Stryjewskiemu z LPR to była powszechna wesołość - sam pamientam jak marszałek Borowski smiał się w sejmie.

 • hen-live

  Oceniono 3 razy -1

  Dobrze ktoś tu napisał.Po prostu ta wypowiedż Palikota świadczy tylko o tym że jeden pajac z szajbą chce przebic drugiego pajaca z szajbą.

 • gadojan

  Oceniono 4 razy 4

  Politycy to sprzedajne dziwki (bez obrazy dla tych ostatnich), a prym wsrod nich wiedzie wlasnie Palikot, zmieniaja poglady jak rekawiczki, poki wiedza, ze chroni ich imunitet obrazaja wszystkich i wszystko, pluja na czyjes uczucia, ale kiedy nagle miedzy nimi znalazl sie facet, ktorego tez chroni immunitet, i ktory moze za obraze realnie dac po prostu w pysk nagle padl na nich blady strach i druga plujka zaraz po Niesiolowskim natychmiast sie odezwala, kto nastepny?.... Tchorze, pieniacze i warcholy oto nasi poslowie

 • looke83

  Oceniono 5 razy 3

  Brawo Panie Januszu! Z oszustami trzeba "kwardo"! Ma Pan mój głos.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX