Spowiedź polityka: Brałem wszystkie narkotyki, o których możecie w ogóle pomyśleć. No, może poza...

Takie wyznania w świecie polityki to coś niespotykanego. Burmistrz Toronto, który został przyłapany na zażywaniu narkotyków, po dwumiesięcznym odwyku publicznie przyznał, że kiedyś zażywał dosłownie wszystkie dostępne narkotyki, poza najmocniejszą heroiną - informuje agencja Associated Press.
Czym dokładnie odurzał się Rob Ford, burmistrz największego kanadyjskiego miasta? Otóż wśród zakazanych używek wymienił m.in. kokainę, marihuanę oraz grzybki halucynogenne.

Zaznaczył wprawdzie, że trzymał się z dala od heroiny. Polityk został kiedyś przyłapany na paleniu cracku (kokaina); tłumaczy teraz jednak, że nie był uzależniony akurat od tej substancji. Zaprzeczył także pogłoskom, według których miał przyjmować narkotyki również podczas pracy. Przyznał, że w ratuszu zdarzało mu się tylko... wypić.

Pytany przez dziennikarzy, czy dla dobra mieszkańców Toronto nie byłoby lepiej, aby ustąpił - odwołał się do werdyktu wyborców, którzy swoje zdanie będą mogli wyrazić już podczas październikowej elekcji.Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (29)
Spowiedź polityka: Brałem wszystkie narkotyki, o których możecie w ogóle pomyśleć. No, może poza...
Zaloguj się
 • zz1026

  0

  to jest przestroga dla mlodych bedziecie cpac i pic to pojdziecie na samo dno - zostaniecie politykami

 • promega

  Oceniono 17 razy -1

  Bez narkotyków byłbym nikim. Otworzyły mi głowę, otworzyły mi świat.
  Dziś nie mam potrzeby i nawet papierosa nie zapalę, a to razem z alkoholem jest najbardziej niebezpieczny narkotyk na świecie.

 • dzikimietek

  Oceniono 50 razy 42

  ludzie maja w dupie co pali i z kim sypia, bardziej ich interesuje jak sprawuje swoja funkcje a dla miasta zrobil wiele dobrego

 • jmkskiw

  Oceniono 12 razy 0

  Głupi facet- wszystkie???
  Weź od ruskich KROKODYLA - to pogadamy !!!

 • doomsday

  Oceniono 16 razy 12

  Nasi politycy, których podsłuchano na pewno są uzależnieni od wileu substancji. Wóda , to jeszcze mały problem. Kokaina , amfetamina i to samo co bierze Ford jest z całą pewnoscią w menu tych ludzi. Wystarczy dobrze posłuchać taśm.

 • szeptun919

  Oceniono 14 razy -2

  Też mi news... Praktycznie wszyscy politycy sąsiadującego z Kanadą mocarstwa od dawna sprawiają wrażenie, że są naćpani wszelkimi dostępnymi środkami przez 24 godziny na dobę. Ostatnim amerykańskim politykiem, który nie tracił kontaktu z rzeczywistością był Reagan...

 • mr.hell

  Oceniono 9 razy -3

  czy zapomniał że brał cudze pieniądze? to dopiero wstyd.

 • condor888

  Oceniono 39 razy 3

  Dla nie znajacych tematu
  Nasz ukochany burmistrz pogonil lewakow , zbilansowal budzet,
  pogonil zwiazkowych krwiopijcow, nie wspiera teczowych parad,
  i nie kradnie bo ma dosc swoich pieniedzy,
  Wspiera go w tym polska zona Renata i niezliczone grono jego zwolennikow.
  Niestety obawiam sie ze pod naporem lewactwa przega jesienne wybory
  i komunisci zrujnuja to piekne miasto.

 • kalamarz76

  Oceniono 106 razy 96

  Tylko "zapomnieli" napisac ze Ford mimo tych wszystkich wpadek dalej cieszy sie sporym poparciem mieszkancow ktorych nie obchodzi kto i co pali tylko to ze miasto sie rozwija. U nas cudowne aniolki i wzory cnot w polityce...tylko efekty ich rzadzenia marne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX