Komentarze (299)
Ziemkiewicz kpi z Sikorskiego. Szef MSZ: "Gratuluję, jeśli nigdy nie zdarzyło ci się przekląć przy kielichu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • slade1972

  Oceniono 2 razy 0

  ZIkorsky w barze pod "Sokołem"
  Kielner! Kielner! Natychmiast! W tej chwili!
  Proszę mi podać laseczkę wanilii

 • bozenab_1949

  Oceniono 3 razy 3

  Panie Ministrze jest Pan w "mylnym błędzie"jak powiedziałby klasyk . Dziennikarze mówiąc k....,
  mają na myśli przecinek , mówiąc h... myślą o kropce a p....... to już dwukropek a nawet wielokropek . czyli znaki przestankowe.

 • stellaney

  Oceniono 5 razy 3

  i znów wmawiacie nam, że jedynym problemem tych taśm są wulgaryzmy

 • stellaney

  Oceniono 3 razy 1

  znany lizowłaz MIsiu K. chyżo bieży tłumaczyć nowego mocodawcę, a że żenująco , cóż ...

  przy okazji wyszło mi dyktando ortograficzne

 • mieetek

  Oceniono 5 razy 1

  Rafale i Radku, p... się.

 • luc112

  Oceniono 5 razy 3

  Ale jakoś nikt nie pisze o najważniejszym! Sikorski powiedział głośno o sojuszu z USA, to co myślą Polacy od dawna. i powiedział to, nie czarujmy się, językiem którego używamy na co dzień. Czy to lekarz, informatyk, finansista, robotnik lub "Pani z mięsnego". W luźnych rozmowach wszyscy używamy wulgaryzmów! A Pan Z. to kołtun i hipokryta jak całe pseudo prawicowe środowisko!
  Pozdrawiam wszystkich myślących !

 • leonleonidas

  Oceniono 3 razy -1

  Maz przychodzi do domu po pracy.
  Zona pokazuje mu spakowane walizki i mowi "Wynocha!".
  Maz na to "O co chodzi?!"
  Ona rzuca zdjecia na stol.
  Maz patrzy na zdjecia na ktorych on z konkubina w ostrej akcji.
  Patrzy spokojnie na zone i mowi:
  "Kochanie, musimy sie dowiedziec kto zrobil te zdjecia i komu zalezy na tym by sie rozpadl nasz zwiazek"

  Porozumienie Oszustow :-)

 • lotczik-kosmonawt

  Oceniono 4 razy 4

  Ten łysy debil, który razem z WOŁKIEM lizał stopy generała Pinochet'a, jest teraz autorytetem i wyrocznią? A do tego drugim, po faszyście Giertychu, darmowym adwokatem Radka. Jak się okazało - burego chama z pałacu w Chobielinie. Teraz czekam na nowe fotki z ,,fotoszopa" - Kamiński w KL-D, obok Tuska. Za to wycięty z fotek z Kaczorami.

 • zasadniczook

  Oceniono 4 razy 4

  zatrzymałem się za potrzebą w lesie, aż tu nagle podchodzi jaskrawo ubrana śniada niewiasta i pyta czy zrobić mi łaske? A ja jej, że łaski bez.

 • razb1947

  Oceniono 5 razy 3

  Sikorski do dymisji i to jak najszybciej niech nie robi wstydu Polsce.

 • candid13

  Oceniono 4 razy 0

  Cechy charakterystyczne katoli wszelkiej masci to obrzydliwa i cyniczna hipokryzja i obluda.

 • spoko-spoko

  Oceniono 2 razy 2

  jakis czas temu krazylo nagranie gdy redaktorzy Ziemkiewicz i inni zartowali w studio telewizyjnym tuz przed wejsciem na wizje. Nie wiedzieli ze byli juz nagrywani. jakie zarty tam lecialy i jakie slowa to chyba redaktor Ziemkiewicz zapomnial

 • spoko-spoko

  Oceniono 6 razy 2

  Mnie minister Sikorski zawiodl, ale nie tym co sie nagralo na tasmach tylko ze wdaje sie w dyskusje z Ziemkiewiczem. Takich gosci powinno sie ignorowac.

 • kadruaw

  Oceniono 4 razy -2

  A prawda jest taka:
  "...„Założyciele” KOR-u...

  Ostatecznie wśród sygnatariuszy „Apelu do społeczeństwa...” – wysłanego 23 września 1976 r. do marszałka sejmu Stanisława Gucwy – znalazło się czternastu przedstawicieli różnych pokoleń, zawodów i nurtów ideowo-politycznych: Jerzy Andrzejewski, Stanisław Barańczak, Ludwik Cohn, Jacek Kuroń, Edward Lipiński, Jan Józef Lipski, Antoni Macierewicz, Piotr Naimski, Antoni Pajdak, Józef Rybicki, Aniela Steinsbergowa, Adam Szczypiorski, ks. Jan Zieja i Wojciech Ziembiński. Jedynie Kuroń wywodził się ze środowiska rewizjonistycznego i związany był z grupą dawnych „komandosów”.
  Z akcją na rzecz prześladowanych i tworzeniem Komitetu nic wspólnego nie miał Adam Michnik. W sierpniu – po bezczynnym oczekiwaniu na paszport – na zaproszenie Jean-Paula Sartre'a udał się na Zachód. Mimo to dziennikarz „Gazety Wyborczej” Roman Daszczyński dowodził, że to Michnik „w 1976 roku z przyjaciółmi założył Komitet Obrony Robotników i zaangażował się w pomoc represjonowanym uczestnikom protestów w Ursusie i Radomiu” (Narodziny Solidarności. Kroniki sierpniowe, pod red. M. Drzewickiego i M. Ręczmina, [Gdańsk 2010], s. 244). W relacji z uroczystości wręczenia mu przez prezydenta Bronisława Komorowskiego orderu Orła Białego Paweł Wroński napisał, że odznaczony był „współtwórcą KOR” („GW”, 12.11.2010).
  Edward Krzemień chciał, aby identyczny status przysługiwał Janowi Lityńskiemu („GW”, 23.09.1996).
  Anna Bikont i Joanna Szczęsna widziały w gronie założycielskim Bogdana Borusewicza („GW”, 16.06.2007).
  Według redakcji dziennika Lityński i Henryk Wujec „zakładali KOR” („GW”, 1.07.2011)...."
  naszeblogi.pl/47937-kor-niewazne-jak-bylo-ale-do-jakiej-nalezy-sie-partii

 • kadruaw

  Oceniono 5 razy -3

  MSZ:
  niezalezna.pl/57036-od-strefy-zdekomunizowanej-do-zdradka-najgorszy-szef-dyplomacji-iii-rp

 • wieskw

  Oceniono 6 razy 4

  Rafał Ziemkiewicz kiedy klnie to biegnie do kościoła na spowiedź i po sprawie.
  A rozgrzeszenie dostaje zawsze- bo on taki prawy, taki wierzący, taki dbający o dobro kościoła.
  Nie wiem czemu kojarzy mi się z glizdą, która wychodzi na powierzchnię, gdy ktoś splunie

 • kadruaw

  Oceniono 5 razy -3

  "Czytając kolejne zapisy z taśm „Wprost”, ciągle zadaję sobie pytanie: kiedy idioci przestaną być idiotami? To znaczy kiedy przestanę słyszeć frazę, że spisków nie ma i są tylko spiskowe teorie dziejów? Kiedy zamilkną głosy, że ekipa Donalda Tuska dba o interes Polski? Kiedy wstyd będzie mówić, że III RP jest państwem prawa, w którym instytucje kontrolne sprawnie i dobrze działają? Kiedy głupio będzie przechwalać się osiągnięciami ostatniego dwudziestopięciolecia? Nie mogę się doczekać czasu, gdy zamilkną głosy tych idiotów! A zapewne nie stanie się to niebawem, ponieważ wielu moich rodaków nie ma odwagi spojrzeć prawdzie w oczy. Wolą fałszywe teorie kojące od trafnych teorii niepokojących. Brak im śmiałości, by spojrzeć na swoje życie i powiedzieć: „popieraliśmy ludzi, którzy zrobili z nas frajerów; popieraliśmy ludzi, którzy – mówiąc językiem nagrań – dymali Polskę”. Czy tak trudno jest (nawet zaciskając zęby) powiedzieć: „Czas poprzeć jedyne ugrupowanie polityczne, które przy wszystkich swoich słabościach od lat ma dobrą diagnozę stanu kraju i realny program naprawy”?"
  niezalezna.pl/56656-glosy-idiotow

 • kadruaw

  Oceniono 8 razy 0

  niezalezna.pl/56698-sytuacja-w-sektorze-chemicznym
  "..Na kilka dni przed wybuchem afery związanej z negocjacjami pomiędzy ministrem Sienkiewiczem a prezesem NBP Markiem Belką, opinię publiczną zelektryzowała inna wiadomość – rosyjski Akron przekroczył 20 proc. udziału w kapitale tarnowskich Azotów. Natomiast kilkanaście dni wcześniej – dokładnie 4 czerwca, w rocznicę budowania systemu polityczno-gospodarczego III RP – minister skarbu państwa sprzedał inną spółkę chemiczną – Ciech – na rzecz firm kontrolowanych przez Jana Kulczyka. Tak więc ekipa pana Tuska rozgrywa równolegle bardzo poważne interesy.

  Komuna i „liberałowie” w akcji

  Zacznę od spółki Ciech. W 2005 r. zastaliśmy w skarbie państwa kilka transakcji w toku prowadzonych przez SLD-owską ekipę. Zamierzano sprzedać cztery duże firmy chemiczne: tarnowskie Azoty, Kędzierzyn-Koźle, Organikę-Sarzynę i bydgoski Zachem. Wstrzymaliśmy sprzedaż Tarnowa i Kędzierzyna na rzecz niemieckiej firmy PCC – oferowana cena była za niska i uważaliśmy, że duże firmy przemysłowe powinny pozostać w polskich rękach. Natomiast doprowadziliśmy do sprzedaży Sarzyny i Zachemu na rzecz kontrolowanej przez skarb spółki Ciech.

  Powstała duża grupa chemiczna solidnie oparta na kilku segmentach produktów – sodzie, żywicach oraz TDI. Firmy, które weszły w skład Ciechu, zyskały szanse na rozwój – szczególnie bydgoski Zachem był wtedy w bardzo kiepskiej kondycji. Kilka lat władzy nomenklatury SLD zrobiło swoje, w 2005 r. prasa pisała o bliskiej jego upadłości, w spółce brakowało gotówki, pracownicy i związki domagali się sprzedaży Ciechowi, który de facto wówczas uratował Zachem.
  Po 2007 r. nowa ekipa rządzących wyrzuciła z Ciechu i Zachemu ludzi, którzy zaangażowali się w tworzenie polskiego silnego sektora chemicznego – do Zachemu przyszła nomenklatura Platformy z województwa kujawsko-pomorskiego.

  Ludzie, którzy nie mieli pojęcia o zarządzaniu, w pierwszej kolejności anulowali strategię rozwoju spółki, która przewidywała wybudowanie w Bydgoszczy instalacji do wytwarzania aminy (podstawowego surowca do produkcji TDI), po to aby uniezależnić się od kapryśnego dostawcy zagranicznego. W zamian nowy zarząd podpisał długotrwałe umowy dostawy aminy według formuł cenowych, które nie pozwalały na zyskowność produktu końcowego – TDI. Wyjaśniam, TDI to surowiec do syntezy pianek poliuretanowych, mających gigantyczny rynek zbytu w budownictwie, robotach montażowych, maszynka do zarabiania pieniędzy, ale nie dla spółki w rękach platformersów.

  Efekt – pierwsze dwa lata Zachemu w grupie Ciech to zyski, potem już tylko straty. Kurs Ciechu – spółki matki – odzwierciedlał te procesy. Na początku rządów Prawa i Sprawiedliwości oscylował wokół trzydziestu kilku złotych za akcję, przekroczył 100 i doszedł do 130 zł. Potem gwałtownie spadał. W Bydgoszczy zamknięto fabrykę TDI, a cały Ciech sprzedano Kulczykowi za 31 zł za akcję, razem ok. 600 mln zł. Po kilku latach zaniżonej wyceny spółkę sprzedano za przysłowiową czapkę gruszek. Transakcję prowadził wiceminister Tamborski, postać bardzo kontrowersyjna, który w nagrodę (!?) za sprzedaż Ciechu ma zostać prezesem warszawskiej giełdy. Gdy podczas komisji skarbu państwa pytaliśmy Tamborskiego o zarząd Ciechu i Zachemu, powiedział, że spółka nie miała szczęścia do zarządów. Niestety, nasz kraj też nie ma szczęścia do rządów..."

 • kadruaw

  Oceniono 6 razy 0

  Propagandzisci eseldowsko-lemingowsko-kolikotowi....typu Jacus Żekowski, Gaguła, Lolejnik, WSI 24, Kiki, Krzeminskie, Parandawska, Mongolcugow, Wilowiejska, geyzeta, emerytowane sbctwo forumowe..i masa pozostałych..robcie swoje....tzn....z siebie idiotów, ze nic sie nie stało, ze to antypaństwowe.....z tego co na miescie mowia to tasm jest sporo.....sa mocne....i beda wyplywac...i bulwersowac....a propagandzisci beda robic z siebie błaznów...a tu co jakis czas nowy, jeszcze mocniejszy strzal....i tak w kolko....dojdziecie w koncu do miejsca, gdzie nie ma juz nic poza calkowita kompromitacja....i PO i SLD i kolikoty czyli III RP w pełnej krasie, nawet najwieksze POglupy przejrza na oczy.

 • kadruaw

  Oceniono 5 razy -3

  "Siedmiu lat, długich siedmiu lat potrzebowała rządząca sitwa, by się zorientować, dlaczego jej nic nie wychodzi. Wreszcie się zorientowała: prokuratura jest ciągle pisowska! Dopóki się jej nie obejmie rządową kontrolą i nie "odpisi", nie uda się rozliczyć zbrodni IV Rzeczypospolitej. A dopóki się nie rozliczy zbrodni IV RP, nie udadzą się ani autostrady, ani darmowe laptopy dla każdego ucznia, ani ściągnięcie z powrotem Polaków z Anglii i Irlandii, ani nawet wykastrowanie pedofilów.....
  Bo przed komisją ( lub Trybunalem) nie da się zrobić tak, żeby Macierewicz nie miał głosu, a wtedy usłyszą Polacy mnóstwo rzeczy o panu Komorowskim i innych prominentnych platformersach, których władza zdecydowanie nie chce, by usłyszeli. Cóż, siedem lat temu pewnie by się znalazł prokurator, skłonny zaryzykować i nagiąć przepisy. Przy obecnych słupkach i rokowaniach Tuska już takiego zabrakło...."
  fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-uklad-czyli-pis,nId,1106151

 • kadruaw

  Oceniono 6 razy 0

  "Wierzyć raportowi Anodiny, komisji Millera, zespołowi Laska i innym heroldom oficjalnej narracji - to moim zdaniem tak, jak wierzyć w to, że Lech Wałęsa nie był Tajnym Współpracownikiem SB o kryptonimie "Bolek". Że jako prezydent kazał sobie dostarczyć oryginały dokumentów pracy wspomnianego TW, niezbity dowód, że był to zupełnie kto inny, i ten niezbity dowód własnej niewinności zniszczył. Ba, jeszcze kazał smutnym panom wykraść wszystkie inne dokumenty, które jego niewinności dowodziły - archiwa w gminie, akta pracownicze ze stoczni, może nawet archiwum tej sławnej trójmiejskiej kolektury, w której przez tych parę lat, kiedy trwała ożywiona donosicielska działalność "Bolka", wygrywał regularnie drugą pensję...
  Można w to wierzyć? Osobiście miałbym się za idiotę. Ale liczni intelektualiści, wysocy urzędnicy państwowi i inni przedstawiciele elity wierzą święcie, a w każdym razie przekonująco udają, że wierzą. Demonstracyjnie wykpiwają tych, którzy ufają ustaleniom historyków i zdrowemu rozsądkowi, odżegnują od czci i wiary, bluzgają i powtarzają chórem, że oczywisty nonsens jest prawdą oczywistą i niepodważalną...."
  fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-nic-sie-nie-stalo-w-smolensku-nic-sie-nie-stalo,nId,1407950

 • harigata

  Oceniono 4 razy 2

  Ziemkiewicz jest jak zwykle cnotliwy - zupełnie tak jak stara zużyta prostytutka na emeryturze.

 • ww1-0-4-6

  Oceniono 8 razy 2

  Z tego wynika że są kolegami!
  Ja bym dał takiemu koledze w mordę.Zresztą Ziemkiewicz na nic innego nie zasługuje.

 • mariuszet

  Oceniono 5 razy 3

  Ziemkiewicz jest ostatnim człowiekiem, który może wypominać komukolwiek przeklinanie. Pamiętamy jego bluzgi na antenie, kiedy nie wiedział, że mikrofon jest włączony.

 • cacadux

  Oceniono 5 razy 3

  ni epowinno się krytykowac czyjegoś wyglądu, ale ten łysy łeb tępego walimordy z Koziej Wólki prowokuje do komentarza.

 • drozd215

  Oceniono 7 razy 3

  "W całym MSZ wydajemy na to miliony złotych rocznie"
  ======
  By żyło się lepiej wszystkim, banda darmozjadów.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 10 razy 2

  To że Sikorski est nowobogackim burakiem wiadomo od dawna, nie ma powodu oburzać się na kpiny z jego wsiowych manier i włażenia w du*e Donaldowi.

 • kingsalami

  Oceniono 6 razy -2

  Ziemkiewicz ma racje, nie klinjcie bo was bozia pierd...nie.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy -1

  Hehe, wiecej pozytku z tych podsluchow niz strat. Inaczej Ziemkiewicz nie rozmawialby w ogole z Sikorskim:D

 • ergosumek

  Oceniono 10 razy 0

  Sikorski obraża inteligencje Polakow sprowadzając sprawę do wulgaryzmów.
  To jest granda, a nie wulgaryzmy.

 • andrzej_z_dzialdowa

  Oceniono 9 razy -1

  Panie Rafale, uwielbiam Pana.

  Kocham teksty, w których zasłużenie dopier---d--ala Pan lujom z Przestępczej Organizacji.

 • cillian1

  Oceniono 9 razy 3

  ziemkiewicz jest zagorzałym katolem, a jaki jest katol - widać po wesołowskim.

 • jarekwien

  Oceniono 4 razy 0

  Zmieniacie tytul, zeby usunac komentarze.. Gazeto... ja Ciebie kupowalem, jak sie pod kioskiem w kolejce stalo.. zeby sie tak sk...c

 • boshary

  Oceniono 2 razy -2

  On ma zawsze sens i chwilę tylko nie ma nic do powiedzenia tylko bełkot.

 • kibic_rudego

  Oceniono 6 razy 2

  @ milewidziany
  "Nie widzę powodu, aby zniżać się do poziomu pana Ziemkiewicza."

  tak samo jak do Sikorskiego, który z MI6 i AK47 pozbawiał praw obywatelskich Afganistanki,
  a ostaniu pomagał banderowcom, dla których jesteśmy następni w kolejce do mordowania

 • milewidziany

  Oceniono 5 razy 3

  Nie widzę powodu, aby zniżać się do poziomu pana Ziemkiewicza.
  Pan Sikorski to zrobił - pewnie rozmyślnie, by opinia publiczna mogła
  sama wyrobić sobie opinię na ten temat. No cóż, czasami prowokacje,
  nawet słowne, są potrzebne, byle nie miały rangi np. "depeszy emskiej"

 • silling

  Oceniono 6 razy 0

  Moment, moment, Ziemkiewicz jest niezłym piszarzem, ma talent, ale poglądy polityczne ma z bańki...

  Facet jest intelligentny, ale nie zawsze ma dobry kontakt z rzeczywistością, w końcu zaczynał w "Fantastyce"... Jako fantaste szanuje go dużo bardziej niż jako komentatora politycznego... :)

 • panicyniczna

  Oceniono 7 razy 5

  Miliony rocznie na samo żarcie?

 • tetradrachma

  Oceniono 6 razy 4

  Owszem, wydaje się służbowe pieniądze na rozmowy "przy kielichu", ale tylko z cudzoziemcami. Mimo to, polska hołota traci poczucie przyzwoitości i nawet z pieniędzy podatnika kupuje, dla siebie i żon, markowe ciuchy.

 • piotr110660

  Oceniono 10 razy 6

  dla Sikorskiego i Kamińskiego nie powinno być miejsca w polskiej polityce

 • o-curwa-ale-kyrk

  Oceniono 9 razy 7

  "Gratuluję, jeśli nigdy nie zdarzyło ci się przekląć przy kielichu" - a klnij Sikorski klnij, tylko za tego kielicha plac z wlasnej kieszeni braciaszku.

 • josif47

  Oceniono 8 razy 8

  Rzna gentelmenow a sloma z gumiakow wylazi! Jacek i Radek!....

 • Marek K.

  Oceniono 9 razy 3

  Od dzisiaj w pracy pijemy, przykład dał nam sikorzyna :) A wy?

 • endgame222

  Oceniono 12 razy -6

  Moim zdaniem Sikorski nie powinien odpowiadać Ziemniakiewiczowi. Schodząc na tak niski poziom ośmiesza nie tylko siebie ale także urząd, który pełni.

  Jak tak dalej pójdzie to zacznie konwersować z dnem dna o nazwisku Warzecha...

 • kociewiak999

  Oceniono 10 razy -4

  ...Ziemkiewicz to przyklad dzienikarza ktory pogobil sie we wlasnej intekigencji teraz przeszedl na dzienikarstow ,,chamskie,,

 • nrozsklov

  Oceniono 3 razy 1

  pie...ny jest los katarynarza...

 • 1-mark-adams

  Oceniono 9 razy -1

  Ziemkiewicz kpi? Tylko to potrafi. Gdyby próbował zrobić coś pożytecznego, to dostałby zapaści.
  Albo zawału.

 • magnusg

  Oceniono 9 razy 5

  Radziu to juz nie jest nawet Lame Duck-to juz wypatroszony kurczak.

 • magnusg

  Oceniono 6 razy 0

  Misiu ma bardzo brazowa mordke od opalenizny czy od lizania odbytow swoich Panow z Platformy.?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX