Zostawiła 4-letnie dziecko w aucie i poszła po zakupy. Uratowali je policjanci. "Było w ciężkim stanie"

4-letnia dziewczynka została zostawiona sama w zamkniętym samochodzie na parkingu w Sanoku na Podkarpaciu. Policjanci, aby ją uratować, musieli wybić w aucie szybę. Wyczerpane dziecko trafiło na oddział ratunkowy. Matka w tym czasie robiła zakupy. Sprawę opisuje portal Isanok.pl.
Dzisiaj około godz. 14 sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w samochodzie na parkingu obok hotelu "Pod Trzema Różami" zamknięte jest dziecko. Policję wezwał parkingowy, który zauważył spoconą i wyczerpaną dziewczynkę zostawioną na tylnym siedzeniu czarnego volkswagena. Świadkowie relacjonują, że 4-latka była uwięziona w nagrzanym aucie co najmniej 40 minut.

Patrol najpierw próbował odnaleźć rodziców dziewczynki. Gdy się to nie udało, policjanci wybili szybę w samochodzie i uwolnili dziecko. - Było w ciężkim stanie, wyczerpane i osłabione - relacjonuje w rozmowie z Isanok.pl Anna Oleniacz, rzecznik sanockiej policji.

Skrajnie wyczerpana, ale przytomna

4-latka została przewieziona na oddział ratunkowy. Lekarze nie informują o stanie zdrowia. Z relacji policjantów wynika, że po uwolnieniu z samochodu dziewczynka była skrajnie wyczerpana, ale przytomna.

Matką dziewczynki okazała się mieszkanka powiatu leskiego. Gdy na hotelowym parkingu rozgrywały się drastyczne sceny, ona ze swoim konkubentem robiła w sklepie zakupy.

Na razie nie wiadomo, czy matka dziecka usłyszy zarzuty narażenia dziecka na utratę zdrowia lub życia. Sprawę wyjaśnia policja.

Więcej na portalu Isanok.pl >> 

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS 

Więcej o:
Komentarze (122)
Zostawiła 4-letnie dziecko w aucie i poszła po zakupy. Uratowali je policjanci. "Było w ciężkim stanie"
Zaloguj się
 • zasadniczook

  Oceniono 1 raz 1

  w USA na wyposażeniu kazdego radiowozu jest tzw" slim jim" czyli w sumie prosty przyrząd do otwierania drzwi samochodowych bez klucza. Często, policja jest proszona o pomoc w razie zatrzaśnięcia kluczyków. U nas policjanci wybijają szyby kierują się niewiem czym przy wyborze te,j do rozbicia. Trzeba być kretynem żeby wybrać szybę drzwi kierowcy. Chociaż, przecież mogli wybić przednią szybę.
  Totalnie bezmyślna matka tej dziewczynki nie nadaje się na matkę.

 • 12345janka

  0

  Głupie baby nadal istnieją prawda?

 • ateofi

  Oceniono 2 razy 2

  Aha, czyli mamuncia robiła zakupy w hotelu przez ponad 40 minut - czy Wy macie ludzi za idiotów? Pewnie głupia sucz poszła się bzykać z konkubentem, a dzieciak tylko by przeszkadzał.

 • ernest29

  Oceniono 1 raz 1

  Pozbawić tę krowę praw rodzicielskich.

 • feurig59

  0

  na pewno nie działała w złej wierze. złem jest ignorancja, nie premedytacja.
  ludzie, praktycznie każdy z nas prawie nigdy nie zajmuje się w głowie tym co akurat robi, tylko tym, co będzie robił, albo co już robił, co "musi zrobić" - i tak pędzimy gdzieś przed siebie, a kiedy docieramy, to już jesteśmy dalej, przy kolejnej czynności, byle nie tu i teraz...smutne

 • wrednyspammer

  Oceniono 3 razy 1

  Kiedyś można to było tłumaczyć niewiedzą, głupotą...
  Po ostatnim nagłośnieniu tematu, moim zdaniem, jest to usiłowanie morderstwa.

 • hepik1

  Oceniono 3 razy 1

  Pytanie-jakie zakupy robi się w hotelu?
  Od razu napisać,że matka poszła sie bzykać z konkubentem a dziecko ,by nie przeszkadzać zostalo zamkniete w aucie.
  Tylko taka interpretacja bardziej dla Faktu a nie GW.
  Z dupy afera wzięta.

 • hepik1

  Oceniono 1 raz 1

  A skąd wiadomo ,że 40 min?Tyle szukali zanim doszli do wniosku,że dziecko wymaga pomocy?
  Trochę długo.
  skąd wiadomo,że z konkubentem?(pejoratywne) Może z kolegą,przyjacielem...itp?
  Po trzy-upałow to ostatnio brak.
  Jesli wszystko prawda-ukarać,jesli naciągane pod tezę -to dupa lolkalna dziennikarz

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 2 razy 0

  Nie należy zostawiać dzieci same w samochodach, bo jakiś psychopata może je porwać, oszołom zniszczyć szybę w samochodzie, a jakiś nawiedzony patrol będzie szedł w zaparte i przeganiał po szpitalach całą rodzinę, a potem po komendach i sądach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX