Paradowska: Awantura o Glińskiego służy popisom Błaszczaka, mojego idola. Niech zgłoszą Gowina

PiS znowu kłóci się z marszałek Kopacz o obecność prof. Piotra Glińskiego w Sejmie podczas głosowania nad konstruktywnym wotum nieufności dla rządu. - Rada jest prosta, niechże PiS wreszcie jako kandydata na premiera wskaże posła. Np. Jarosław Gowin jest pod ręką - podpowiadała w TOK FM Janina Paradowska. Według publicystki awantura wokół prof. Glińskiego służy popisom Mariusza Błaszczaka. - Mojego idola politycznego.
Już w przyszłym tygodniu sejmowe głosowania w sprawie wotum nieufności dla ministra Bartłomieja Sienkiewicza oraz konstruktywnego wotum nieufności dla całego rządu. Kandydatem autorów wniosku - posłów PiS - na premiera jest po raz kolejny prof. Piotr Gliński.

Mamy więc powtórkę z historii dotyczącą obecności kandydata PiS podczas debaty. Tak jak w marcu 2013 r. marszałek Sejmu mówi wyraźnie: prof. Gliński nie może uczestniczyć w debacie. I tak samo jak przed rokiem Prawo i Sprawiedliwość protestuje.

- To oczywiste, że prof. Gliński nie może się pojawić. Dla PiS urządzającego kolejną awanturę rada jest prosta: niechże wreszcie jako kandydata na nowego premiera zgłoszą posła, który będzie mógł przemawiać w Sejmie. Na przykład Jarosław Gowin jest pod ręką, bardzo dobrze by się nadawał na premiera technicznego - podpowiadała Janina Paradowska w TOK FM.

Publicystka "Polityki" nie ma wątpliwości, że politykom Prawa i Sprawiedliwości nie zależy na rozwiązaniu problemu. - Awanturowanie się z marszałek Kopacz jest bez sensu i służy jedynie kolejnemu popisowi mojego idola politycznego - posła Mariusza Błaszczaka.Przypomnijmy: w marcu ubiegłego roku mimo zakazu obecności prof. Piotr Gliński jednak przemawiał w Sejmie... z tabletu.

Więcej o:
Komentarze (26)
Paradowska: Awantura o Glińskiego służy popisom Błaszczaka, mojego idola. Niech zgłoszą Gowina
Zaloguj się
 • prosatis

  0

  Lemingi, zgodnie z konstytucją premier nie musi być posłem.

 • antropoid

  0

  Niech PiS kupi sobie bezludną wyspę i się na nią w komplecie wyniesie. Mogę nawet dorzucić "co-łaskę" na ten zacny cel.

 • 12345janka

  Oceniono 11 razy 5

  Druga PiS-owska małpa którą jest Błaszczyk lubi oratorskie popisy małpiej mowy.

 • fifakowski

  Oceniono 15 razy 7

  Kacze zero ("prawnik" he he), nie wie, że hołota z ulicy nie ma prawa przemawiać w parlamencie.
  A może wie, tylko specjalnie robi wodę z mózgu swojemu elektoratowi. Wszak przygłupy z niepełnym podstawowym dowolną ilość razy będą podniecać się kandydaturą debila promowaną przez innego debila.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 12 razy 8

  Eeee tam, taki premier w tablecie to nawet byłby lepszy jak by z niego wcale nie wychodził.
  I pamięć większa i szybka możliwość pobrania informacji z wikipedii.
  Można by mu na klawiaturze napisiać co piś chce.
  W dodatku można by go włączyć kiedy trzeba i wyłączyć bez wotum nieufności.

 • jackie53

  Oceniono 22 razy 16

  Przecież Kaczyński to debil! Nie rozumie podstawowych przepisów - o prawnych nie wspomnę. Nie rozumiem jak taki przygłup może stać na czele bądź, co bądź dużej partii i w dodatku, która w nazwie ma "Prawo". A właściwie...? Jak tam są takie same eksponaty, to czemu nie!

 • 31.februarius

  Oceniono 12 razy 0

  Gliński, Błaszczak, Gowin, Ty się Janinko (przytyłaś troszkę, co?), duperelami zajmujesz, a ja się o mojego idola, "noveho lidra Evropy" zamartwiam.
  Już od paru dni nawet nie zaćwitterzy, żeby tylko na tory gdzie nie polazł!

 • fakiba

  Oceniono 34 razy 24

  W pisie trwa zażarta walka , między Błaszczakiem a Hofmanem o tytuł największego bęcawała i idioty , oczywiście tylko o drugie miejsce , bo pierwsze jest zarezerwowane dla prezia Jarka

 • johniii

  Oceniono 28 razy -22

  Debile, zrozumcie ze na tym forum Polak pisac nie moze - zabronione !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX