Pijany kierowca wjechał w klientów sklepu. Trzy dni później sam zgłosił się na komisariat [WIDEO]

Na nagraniu z kamer monitoringu widać, jak w nocy z soboty na niedzielę w klientów robiących zakupy w nocnym sklepie uderza auto, zepchnięte z chodnika przez rozpędzonego Forda Fokusa. Kierowca samochodu uciekł z miejsca wypadku, jednak dziś sam zgłosił się na komisariat.
Moment, w którym kierujący fordem wjeżdża w klientów sklepu, wygląda niezwykle groźnie. W wypadku ranne zostały dwie osoby, ale na szczęście nikt nie zginął. Nagranie z miejsca zdarzenia opublikowało TVP Info:Jacek Pytel z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach mówił w rozmowie z TVP Info, że funkcjonariusze dotarli do właściciela samochodu tuż po zdarzeniu, jednak wtedy mężczyzna twierdził, że "ktoś zabrał jego kluczyki i użytkował auto bez jego wiedzy".

- Badanie jego trzeźwości wykazało, że ten mężczyzna jest pijany, w organizmie miał ponad półtora promila alkoholu - mówił Pytel. 

Dziś 34-latek sam zgłosił się na komisariat. Postawiono mu zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (15)
Pijany kierowca wjechał w klientów sklepu. Trzy dni później sam zgłosił się na komisariat [WIDEO]
Zaloguj się
 • jan.w2

  0

  Zachciało się gorzały w nocy? Ma ten facio szczęście, że mu kulochów nie połamało.

 • 1pirat2

  Oceniono 1 raz 1

  PO trzech dniach się zgłosił, to długo musiał trzeżwieć.

 • iremus

  Oceniono 2 razy 2

  Jaka byłaby kwalifikacja czynu gdyby w kolejce do monopolowego stał sędzia, prokurator albo policjant?
  Czy nagrania z monitoringu stanowiłyby wtedy nagrania z monitoringu ?

 • seneka_ml

  Oceniono 3 razy -3

  Zakładając że od wypadku nic nie pił to wtedy miał ok.140 promili

 • Marcin Spetany

  Oceniono 8 razy -4

  nawet jak pójdzie do więzienia, to już szykują mu tam eleganckie warunki, co by czas odsiadki spędził godnie i w warunkach o których nie jeden może tylko pomarzyć:

  www.faktykaliskie.pl/rewolucja-w-kaliskim-wiezieniu

 • pawciu2

  Oceniono 5 razy 3

  To policja dotarła, czy zgłosił się sam?
  I za to powinien dostać te dwa lata.
  A co z tą sprawą:
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16176497,Krakowscy_prokuratorzy_chca_wznowienia_sledztwa_ws_.html

 • artur74

  Oceniono 18 razy 18

  Uciekanie z miejsca wypadku to efekt zupełnego braku odpowiedzialności za swoje czyny w polskim społeczeństwie, szczególnie powszechnego w życiu codziennym polskich lekarzy, urzędów i polityków!
  Wszyscy w Polsce kierują się zasadą, że jeżeli złapią Ciebie na gorącym uczynku, to nie przyznawaj się. Podsłuchiwani politycy atakują podsłuchujących, urzędnik kryje się za paragrafami a lekarze bronią się wzajemnie. Zwykły Kowalski widzi ich bezkarność,więc i on próbuje uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny. A nóż się uda?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX