Komentarze (293)
Janusz Korwin-Mikke o Jarosławie Kaczyńskim: Coś mu odbiło
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Jerzy Kaltenberg

  Oceniono 8 razy 2

  Pochwala Mikke'go to pocalunek smierci. Juz jego Lawrow pochwalil, teraz Milkke, niechaj tylko go Jeszcze Orban wymieni jako rozsadnego, i juz po wiarygodnosci.

 • henyk

  Oceniono 10 razy 2

  DLA DOBRA POLSKI, takie twierdzenie mnie już nie śmieszy a oburza tak samo jak określenie PATRIOTA. Jestem przekonany, że DLA DOBRA POLSKI jest tak długo dobre, jak daje powołujących się na to stwierdzenie korzyści. Gdy one ustają, DOBRO POLSKI jest zagrożone. Patriotyzm ma się identycznie. Nie może głoszącemu zaszkodzić. JKM nie startowałby do PE gdyby tam nie wypłacali pieniążków i to znacznych kwot. Dlatego nie wierzę w to co mówi, że będzie zwalczał UE. Nie wierzę, że świadomie pozbawi się tych wypłacanych euro. Oczywiście, na JKM i jego partię głosu nie oddam.

 • Ewa Nowosad

  Oceniono 4 razy -2

  Korwin co go zyganka z wagra wycisnela ,a kukulka z gniazda wywalila.

 • andrzej.rokosz

  Oceniono 9 razy -1

  Chyba zacznę głosować na faceta z którego podręcznika uczyłem się grać w brydża.

 • piort-22

  Oceniono 8 razy -2

  i dla dobra polski już niech się zanuży w marynacie i nie wyłazi kanibale zrobią reszte.Oczywiście jeśli im na to zmysł smaku pozwoli

 • obserwer81

  Oceniono 8 razy -2

  Panie Korwin ,a Pan to jest odbity non stop,Normalny słuchać Pana nie może.Słuchają Pana
  ci wykształceni przez TVn24.Warto by Pana podsłuchać co w Panu tak naprawdę siedzi.
  bo na pokaz to dla kasy dla córki.

 • marychna31

  Oceniono 7 razy -1

  Przeciez to oczywiste, że JKM "delikatnie" i "elegancko" próbuje powiedzieć Kaczyńskiemu, ze to jego, Korwina, powinien promować na premiera.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 9 razy -1

  Obaj Panowie oszołomy-miłośnik Hitlera i miłośnik Maciarewicza winni dawno udać się już na niezasłużoną emeryturę, a jak nie to na roboty do kamieniołomów by tam wyczerpać swoje nędzne życie:P

 • evergreen111

  Oceniono 16 razy 2

  Naiwni i głupi jest elektorat, który nabrał się na jego hasło o "zlikwidowaniu koryta". PEWNIE Z TEJ PRZYCZYNY NA LISTACH DO EUROPARLAMENTU UMIEŚCIŁ KILKORO CZŁONKÓW SWOJEJ RODZINY? Nie widzicie, naiwniacy, że ten czubek myśli tylko i jedynie o dorwaniu się do koryta właśnie?

 • voiceinthedesert1

  Oceniono 1 raz -1

  Jak Korwin-Mike jest kulturalny i po chamsku nie przeklina, to się dogadamy! Bo zgubą Polski będzie tylko jedno: qwa!

 • plastelina2005

  Oceniono 8 razy 0

  Chciałbym widzieć mine pisowskich jełopów, którzy już widzieli koalicję z JKM.

 • radon13

  Oceniono 2 razy 0

  Niestety ale koalicja z kanibalami TAK z wariatami NIE.

 • ahsowa

  Oceniono 25 razy 21

  I tu się zgadzam z panem Korwinem Kaczyński proponując Glińskiego na premiera robi z siebie błazna

 • d-dedimery

  Oceniono 4 razy -2

  Ha,ha,ha,ha...Przyszły koalicjant PiS-komuny o bardzo "czule" o pie... Kaczyńskim..!

 • ewa.okon55

  Oceniono 5 razy 3

  Jak młodzi politycy "z wizją" dorwą się do władzy, to wizja radykalnie się im zmieni. Jak wszystkim politykom /no ,może z bardzo nielicznymi wyjątkami.

 • jkredman

  Oceniono 3 razy -1

  W.Karpiński, P.Tamborski, R.Baniak, Z.Gawlik - uwaga niebezpieczeństwo

 • lukki69

  Oceniono 1 raz 1

  jak najwięcej wolności i swobody dla wszystkich.Drakońskie kary za wykroczenia i łamanie prawa..by odsiewać ziarno od plew a ludziom uczciwym dać jak najwięcej...a Kaczyński to główny hamulcowy prawicy:(

 • md.123

  Oceniono 6 razy -4

  Januszku, widziałem Cie wczoraj w "Wiadomościach".Zmień szminkę, ta jagodowa Ci nie pasuje.

 • kopytkk

  Oceniono 58 razy 50

  a Jarka już głowa boli, bo on tak straszył Polskę liberałami z PO, a wkrótce okaże się, że PIS przy JKM to jak ogień i woda...jest partią całkowicie socjalistyczno lewicową,, i pozostanie już tylko Leszkowi Millerowi laskę...

 • Andrzej Szczepek

  Oceniono 5 razy -5

  Byliście już na bumovista.pl , tam jest konkurs i za najlepsze komentarz dnia dają 3 dyszki :-) świetne!

 • tennieztej

  Oceniono 5 razy -3

  Korwin, ty na Kaczuńskiego nie pluj bo możesz stracić parę procent. Jeszcze trochę mielenia jęzorem z absencją mózgu to młodzi się wkur...ą i ślad po tobie nie pozostanie.

 • natural23

  Oceniono 8 razy -2

  Korwin wie że nie odbierze wyznawców Jarkowi więc najadł się jakiegoś zioła aby być spokojnym i próbuje podebrać Donkowi wyznawców ale to tylko zmyłka bo jak jest idiotą to nim zostanie, faceci w tym wieku się nie zmieniają.

 • jak.zyc.panie.premierze

  Oceniono 3 razy 3

  "Janosika powieszono za ziobro".... :)

 • hel14

  Oceniono 95 razy 85

  Bo i faktycznie. Chyba tylko Kaczyński widzi w Glińskim kandydata na stanowisko premiera. Piszę stanowisko, bo on premierem nigdy nie będzie. Nawet nie będzie takim malowanym premierem jak Marcinkiewicz, który myślał, że naprawdę będzie rządził i zaczął podejmować decyzje bez pozwolenia Jarka.Ale czy ktoś sobie wyobraża Glińskiego jako premiera? Z tą twarzą i poważną miną? Każdy jego wywiad czy przemówienie brzmi jak mowa pożegnalna na pogrzebie. Ten człowiek ma aparycję i tyle "radości życia" w sobie, co zombie. Nawet Fotyga przy nim wydaje się być radosną guwernantką.

 • 1pirat2

  Oceniono 37 razy 33

  Ciekawy jestem jak tą ocenę przyjmie Prezes, jak się dowie że jedyna jego deska ratunku,do stworzenia koalicji wrazie ewentualnego zwycięstwa, tak o nim myśli.

 • akenazy2

  Oceniono 9 razy 5

  A ja proponuję panu przeczytać parę publikacji, książek Pana JKM, a nie zmanipulowanych, wyrwanych z kontekstu wypowiedzi jak chociaż by ta o gwałtach kobiet...Wówczas może zrozumiesz pan, że JKM to jedyny odważny i bystry polityk, (mimo nieszkodliwych głupot jakie czasem palnie dla draki) wyprzedzający rzeczywistość o przynajmniej dekade.

 • muleq

  Oceniono 3 razy 1

  Jeszcze kilka tygodni temu ze słów "wiadomo że każdy mężczyzna cos tam robi z kobietami" zrobiono by newsa na pół strony o tym że Korwin namawia do gwałtu kobiet. Dzisiaj ważniejsze jest że "prezesowi odbiło" a "Sikorski jest dobrym ministrem". Ot i cały profesjonalizm i obiektywizm naszych "dziennikarzy".

 • aron2004

  Oceniono 5 razy 3

  UK nie jest monarchią, bo królowa pełni tam funkcję dekoracyjną - nie ma żadnych praw politycznych. To jest tak naprawdę republika prezydencka jak w USA, gdzie Cameron jest premiero-prezydentem jak Obama.

  Prawdziwą monarchią jest Korea Północna.

 • xsawer

  Oceniono 1 raz -1

  A gdzie jest Napoleon?

 • poppers68

  Oceniono 41 razy 1

  Jesteście Państwo chyba niezmiernie zdesperowani ,jeśli swoją fascynację JKM opieracie na paru kabaretowych w sumie wypowiedziach. Zakładam też ,że „kwiatek” w postaci takich stwierdzeń JKM jak uwielbienie kobiet do bycia gwałconymi również odbieracie jako poczucie humoru tego faceta.
  Ja Wam proponuję coś innego. Wyszukajcie sobie w archiwach internetu wypowiedzi posła UPR Janusza Korwina Mikke z lat 1991-1993 i DOBRZE się im przysłuchajcie.
  Właśnie te wypowiedzi ( z mównicy sejmowej ale też ze studiów telewizyjnych tamtych lat ) spowodowały ,że NIKT już nie chciał tego Pana wybierać do roku 2014 gdziekolwiek . A startował Pan JKM wszędzie, gdzie popadnie.
  Obecne media również będą Wam go promować ile wlezie i mam nadzieję ,że to spowoduje ,że trochę się opanujecie.
  Mało tego , pamiętam spotkanie z Panem JKM w moim dawnym liceum w roku 1992.
  Ówczesna młodzież doskonale pamiętająca utopie komunizmu i faszyzmu ( bo znała to z ulic swojego dzieciństwa i po prostu interesowała się historią) kompletnie odrzuciła bełkot tego faceta.
  Zatem posłuchajcie sobie Jego wywodów w tamtych latach a odnajdziecie w nich dzisiejsze Nadniestrze, Mołdawię albo Albanię…
  W moim Poznaniu , na tego faceta głosowały przede wszystkim akademiki : młode, z małych wiosek i miasteczek mające jeszcze blade pojęcie o historii i o czymkolwiek poza rozróbami podczas poznańskich imprez studenckich. Jakże jednak chłonne na kabaretowe pomysły nie mające związku z jakąkolwiek wiedzą o funkcjonowaniu Państwa.
  JKM to taka mieszaninka faszyzmu , komunizmu i utopijnego nie wiadomo czego.
  Bardzo się to Wam podoba ale założę się ,że do pierwszych formalnych wystąpień a o przejęciu władzy w Polsce nie wspomnę…..
  Zatem, polecam podróż po retro JKM i będziecie wiedzieć o czym piszę.

 • gorwell

  Oceniono 9 razy -3

  Dziadkowi JKM się chyba tabletki pomyliły. Jeszcze niedawno (wywiad można znaleźć na yt) twierdził, że Sikorski jest amerykańskim rezydentem. Mówił, ze nieważne kto rządzi (PIS, PO) Sikorski i tak będzie Ministrem w MSZ bo tak chcą amerykanie. A teraz co mąż stanu? Tylko skoro powiedział to prywatnie to znaczy, że myśli tak od dawna. Zaś rezydent myślą, mową i uczynkiem powinien być oddany swoim mocodawcom.

 • felidale

  Oceniono 5 razy 5

  "Polityk się na nic nie obraża i działa tak, jak można najlepiej - mówił Janusz Korwin-Mikke" i tu sie z JKM zgadzam

 • jozo2

  Oceniono 3 razy 1

  Sz.panie Korwin co zostało z panskich zapowiedzi i gwarancji,zacytuje jak znam Sikorskiego to w poniedziałek poda się do dymisji jest człowiekiem honoru i co?Widać Sikorski honor ma w D....

 • evergreen111

  Oceniono 11 razy 3

  Z domem wariatów to mi się kojarzy jednoznacznie sam Miki, ze swymi BANDYCKIMI pomysłami konieczności strzelania do demonstrantów na ulicach. W radiowej Trójce w latach dziewięćdziesiątych twierdził tak przy dyskusji o ulicznych marszach nauczycieli ("należy wyprowadzić wojsko i strzelać!"). Pamiętajcie, Hitlera tez kiedyś nie brano na poważnie. UWAGA NA BANDYTĘ!

 • ryllaa

  Oceniono 15 razy 1

  Koniec świata! Totalny czub wydaje sądy o drugim czubie!

 • a.k.traper

  Oceniono 3 razy 1

  Panie prezesie, prezes Kaczyński ma swoje wizje i obsesje (głównie D.Tusk) ale jego ferajna wyznaje filozofię podobną do pańskiej, z każdym byleby posadka była i nie gadaj pan pierduł typu: "dla dobra Polski".
  Jak można współpracować dla czyjegoś dobra skoro jeden chce centralnego zarządzania a drugi całkowitej wolności gospodarczej, to dla dobra Polski J.K.M. będzie budował socjalizm?

 • selena-0

  Oceniono 67 razy -1

  JKM w Sejmie. To juz będzie pełny dpm wariatów. Populistyczne hasła dobrze jest rzucać na żer idiotom, bo idioci mysla, ze co mówi JKM to to będzie. A on tylko szykuje sobie posadke i kasę. I za tyle forsy będzie grał wariata.

 • ucan2

  Oceniono 80 razy 74

  Prezio i jego paziowie to ludzie chorzy z nienawiści i w tym sensie odbija im negatywnymi emocjami, Jednak ich głównym celem (przynajmniej paziów) jest żyć z budżetowych pieniędzy jak długo się da bo co innego w cywilu mogą robić ? Karmią więc swoją armię wyznawców tym całym jadem bo ta armia lubi ten jad i znowu ich wybierze. Tam nie ma nic racjonalnego, nie ma żadnej myśli, żadnej polityki, współpracy dla dobra społeczeństwa. Tam jest jeden cel i nie jest im nawet rządzenie - jest nim dieta poselska.

 • chrobry08

  Oceniono 11 razy -1

  Czyżby Tobie Januszu zaczyna odbijać jak Jarusiowi..? A może europarlamentarny fotel parzy Ci w dupę..?

 • dziadekjam

  Oceniono 100 razy 8

  "Nie rozumiem Kaczyńskiego. Nieustanne forsowanie prof. Glińskiego budzi najgorsze skojarzenia - przekonywał."
  ===================================================================
  Może doszedł do wniosku, że skoro Polacy już tak zdurnieli, że JKM trafił do PE, to może i Glińskiego "kupią"?

 • 31.februarius

  Oceniono 3 razy -1

  Rzeczypospolita Odbitych

 • e-komentarz

  Oceniono 47 razy 33

  Biorąc pod uwagę co się stało z Samoobroną, Giertychowską LPR, i SP Ziobry widać wyraźnie kim są ci kanibale. Następne danie włazi im na talerz? Smacznego, prezesie. Mundial się skończy, będzie co oglądać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX