Kaczyński atakuje Tuska. Za pomocą tabloidowego biuletynu

Blisko trzy tygodnie po ujawnieniu pierwszych taśm przez tygodnik ?Wprost? z politycznego letargu zdaje się przebudzać Prawo i Sprawiedliwość. Partia Jarosława Kaczyńskiego uderza w rząd Tuska specjalnym biuletynem, przygotowanym na tabloidową modłę.
I tak jak w kolorowej prasie przystało, tak i w biuletynie PiS przekaz ma być prosty, niekiedy wręcz obrazkowy, bazujący na najniższych instynktach i uderzający prosto w oczy. Nic więc dziwnego, że w swojej publikacji, która w sobotę trafiła do internetu , a w niedzielę będzie rozdawana Polakom, partia Kaczyńskiego wykorzystała m.in. materiały z "Super Expressu" i "Faktu".

- Donald Tusk już wiele miesięcy przed wybuchem afery wiedział, że Amber Gold to piramida finansowa. Ostrzegał go przed tym Marek Belka. Skąd o tym wiadomo? To skutek uboczny skandalu, jaki wybuchł po ujawnieniu przez tygodnik "Wprost" nagrań rozmów prezesa NBP z ministrem spraw wewnętrznych - w ten sposób PiS rozpoczyna nowy rodzaj komunikacji z własnymi wyborcami.

Dalej następuje cały wybór "najsmakowitszych" cytatów z taśm, cenny chyba tylko dla tych, którzy ostatnie tygodnie spędzili gdzieś w głuszy, z dala od cywilizacji. Jest także graficznie przedstawione menu, jakim raczyli się podczas spotkań politycy i oficjele, a także cennik ich spotkań (które, jak się okazało, rzeczywiście były opłacane z kieszeni podatników).

Na koniec też odgrzewane kotlety: przemówienie Krzysztofa Szczerskiego wygłoszone w piątek w Sejmie ("Jesteście jak ten Obcy, który przyssał się do Polski i żyje jej kosztem), oraz uzasadnienie wniosku o wotum nieufności wobec rządu.Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (216)
Kaczyński atakuje Tuska. Za pomocą tabloidowego biuletynu
Zaloguj się
 • 0

  małostkowy, a do tego psychopata, mitoman, człowiek pełen osobistej nienawiści do Premiera, rozpoczął epatować perfidnym kłamstwem i insynuacjami pytanie: kto chcialby, by taki dureń sprawował władzę w naszym kraju?!

 • piss.off

  0

  50 lat komunizmu i 50 lat Kaczyńskiego w polityce.... jak tu żyć ?

 • 64stasiek

  0

  ciekawe, ile razy PiS jeszcze musi przegrać, by PiSdziajce dostali wreszcie jaj i pogonili kota kaczce. Oraz innym ryjom tego ugrupowania, hofmanom, płaszczakom, pawłowiczom itp.

 • koniepobetonie

  Oceniono 1 raz 1

  Kaczyńskiemu, jak dotąd, nic się nie udało ! Nigdy !!!

 • edza4

  Oceniono 2 razy 2

  Tak wygląda partia która ma na sztandarach patriotyzm,katolicyzm i ta wyselekcjonowana grupa prawdziwych Polaków,która nie odróżnia ohydy,samouwielbienia od normalności.

 • ukw8087

  Oceniono 2 razy 2

  Jaka partia , taki atak ....
  Atak Klona ?
  A może Clowna ..... ?

 • mi_nerwy

  Oceniono 3 razy 3

  To robota wehrmachtu powiedzą!

  Tajnym biurem dla nazikatolicji
  jest ustęp z napisem dla opozycji!
  Specjalny, bo przy dziurze tuż przy ścianie
  specsłużby mają państwowe zadanie.

  Dzisiaj Pajac i Ślimak wam doniesie.
  że pokażą filmik z Renatką na sedesie.
  Chociaż rozmowę szumem zagłusza woda,
  widać, dziadkowi Toośkowi robi loda.
  Oczyścili mowę im w szkole medialnej,
  w wodzie uświęconej i amoniakalnej.
  Przeto czytajcie napisy uważnie,
  służby donoszą co robią odważnie.
  Z napisów wyraźnie dużo się dowiecie,
  kto pisze kaczory won i precz w klozecie!
  Nie będzie tak jak przesłanie wrogów niesie,
  że jak gó… ląduje Prawo i eS w sedesie!
  Nie mają odwagi Toośkowcy.
  Takiej jak my Be Be! eNowcy

  Zajrzeli pod sedes, zajrzeli do mis, a tam mamy ojdyra i cały PiS!

  almagus 28.09.06, 21:46

 • emerytgw

  Oceniono 4 razy 4

  Widać już koniec tej chamskiej pis-sekty, która kłamliwie jak tabloidy atakuje legalne władze. Te wredne metody nie trafią do trzeźwo myślących obywateli, którzy nie pójdą na lep hołoty politycznej. Nam potrzeba spokoju, a nie kabaretowego premiera Glińskiego i jego wrednego prezesa, rozsiewającego wokół siebie smród kaczego szamba nienawiści .

 • pietrek1960

  Oceniono 1 raz 1

  www.youtube.com/watch?v=vbizefOCo-w

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX