Godson poparł rząd Tuska i otrzymał obraźliwą wiadomość: "Czarna k***, giń. Wotum zaufania dla Tuska. Zdychaj"

"Czarna k***, giń. Czarni to zwykłe małpy, nie pasujecie do cywilizowanego kraju. Wotum zaufania dla Tuska. Ha, ha, ha. Zdychaj" - tak zaczyna się rasistowska wiadomość skierowana do posła Johna Godsona, o której napisał dziś na Twitterze i Facebooku z komentarzem: "Często otrzymuję różne listy od osób złorzeczących mi za głosowanie".
Obraźliwa wiadomość została wysłana do posła Godsona dziś rano, o godz. 3.27. Trzy minuty później przyszła kolejna. "Zabieraj tę swoją plugawą białą i grubą kobietę i swoje małe małpeczki i wypier*** z naszego pięknego kraju" - brzmi jej pierwszy akapit.

Dalsze linijki są równie nasiąknięte nienawiścią. Ich autor wyraźnie daje do zrozumienia, że powodem wysłania wiadomości było środowe głosowanie Godsona za wotum zaufania dla rządu Donalda Tuska, za co został usunięty z Polski Razem Jarosława Gowina.

Godson informuje o rasistowskich treściach

Pełną treść obu krótkich listów Godson zamieścił na Twitterze:


Fot. Twitter.com/johngodson

O rasistowskich treściach informował też na swoim Facebooku, gdzie dodał, że "często otrzymuję różne listy od różnych osób złorzeczących mu za głosowanie". Ten wpis został już jednak usunięty.

Twitterowy wpis Godsona skomentowała m.in. Janina Ochojska. "Szanowny Panie, wstyd mi za Polaków, ale na szczęście nie wszyscy są tacy. Proszę koniecznie ustalić, kto to, to jest możliwe" - napisała.Posła wspiera także Artur Dziambor, wiceprezes Kongresu Nowej Prawicy: "W sieci jest masa anonimowych świrów. Mi jeden napisał, że jestem tłustą świnią i mam schudnąć. Na złość gnojkowi utyłem :)":"Ten, kto napisał tego obrzydliwego tweeta, powinien być natychmiast ścigany przez wymiar sprawiedliwości" - napisał z kolei Artur Lisek, europoseł PO.Podobnych komentarzy pod wpisem Godsona jest więcej; zdecydowana większość wspiera polityka.

Czekamy na wypowiedź Godsona

Czy Godson zamierza podjąć jakiekolwiek dalsze kroki w całej sprawie? Chcieliśmy o to zapytać posła w rozmowie telefonicznej. Dzwoniliśmy do niego trzykrotnie, jednak miał wyłączony telefon. Nagraliśmy się na jego pocztę głosową, prosząc o pilny kontakt. Kiedy tylko uda nam się zdobyć jego komentarz, natychmiast o tym poinformujemy.

Wkrótce po publikacji tego tekstu na Twitterze Godsona ukazał się kolejny wpis. "Aby była równowaga - oto kolejny list, który otrzymałem dziś. Dziękuję" - pisze poseł i zamieszcza treść listu, która krytykuje poprzednie rasistowskie wiadomości. "Nie popieram Pana decyzji o poparciu dla rządu, ale szanuje pana wybór i podziwiam za odwagę" - czytamy w liście:


Fot. Twitter.com/johngodson

Chcesz wiedzieć więcej o aferze taśmowej "Wprost"? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (315)
Godson poparł rząd Tuska i otrzymał obraźliwą wiadomość: "Czarna k***, giń. Wotum zaufania dla Tuska. Zdychaj"
Zaloguj się
 • 0zoja29

  0

  Po pierwsze niegrzecznie jest mowić o kimś per Tusk czy Godson - najwyższy czas, by dziennikarze nauczyli się wreszcie podstaw kulturalnych wypowiedzi !!! Po drugie przepraszam p. Godsona za chamstwo Polakow! Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i je wypowiadać, nie kazdy musi się z nim zgadzać ale nie wolno nikogo obrazać ! Szanuj innych by i ciebie szanowano Polaku !

 • wieprzowinapozydowsku

  0

  Nie da sie ukryc, ze zielony nie jest...

 • andrzej.rokosz

  Oceniono 1 raz 1

  Przepraszam Pana za moich współrodaków, chociaż uważam, że jest Pan nieuczciwy w swoich wyborach.

 • 7goldie

  Oceniono 2 razy 0

  Z pewnością jakaś bogobojna męda napisała coś takiego.

 • henhotlew

  Oceniono 2 razy 2

  To pisał niewątpliwie przedstawiciel polskiego KKK z Częstochowy.

 • drugi.armagedon

  Oceniono 1 raz -1

  Jak podobne rasistowskie teksty piszą ci którzy nienawidzą chrześcijan to takiego oburzenia nie ma, a czym jest obrażanie tym czymś co nazwali golgota picnic??? to nikomu nie przeszkadza??? gdzie oburzenie tego pana na takie rzeczy??? obrażać nie wolno nikogo p.Godson!!!!

 • jan.w2

  Oceniono 2 razy -2

  Czy ktoś tego pana zmusza do bycia na utrzymaniu polandyjskiego podatnika?

 • Oceniono 2 razy 0

  ma Pan wielkie szczęśćie że jest PAybki w akwariuN w POLSCE anie ANGLII wie Pan co robiła Pana prababka labo pradziadek OGLĄDAŁAŁ Pan zaginone KrÓlestwa Afryki? my jeteśmy teraz nieownikami do pracy rybki w akwarium albo dostaną jeśc albo nie .......inaczej odrazu zdechną wie PAN ILE JEST W LONDYNIE CAMP EMIRATION DLA EMIGRANTÓW O KOLORZE SKÓRY BLACK I CO TO JEST WOLNOŚĆ ? mój partner chce być wolny miszkać tam gdzie Ja w Anglii chory na jednostkę chorobową Parkinson od dwóch lat i rok czekał w CAMPIE NA WIZE WIĘZINIE DLA CHORYCH OCZEKUJĄCYCH NA IWZE DADZĄ SPAĆ JEŚC LEKI SIŁOWNIA NICZYM SPA oooo JAKI RARYTAS posr... się można ze złosci rok tylko spać jesc i czekać na decyzje kiedy tacy ludzie zą być leczeni ruchem kontakt z rodziną i co bariera bo jest czarny z Nigerii? po roku sąd w Londynie wydał decyzje żeby nas rozdzielić Ja jestem w ANGLII Gilbert .w Irlandii i tak wygląda wolność wolnośc słowa tak możemy decydowć o naszym życiu gdzie chcę mieszkać z kim ........może Pan się przyda barzdiej takim ludziom niż oddawać w Polsce głoś na poparcie Paa Tuska nam nie jest dobrze w tym kraju niech Pan popatrzy z tej strony, nie tylko na swoje stanowisko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX