Komentarze (107)
"Wprost" wypuszcza kolejne fragmenty taśm. Co dziś ujawniono? [PODSUMOWANIE]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kangur_01

  Oceniono 3 razy 1

  Sikorski nie pierwszy raz zmienia "przyjacieli"

 • kangur_01

  Oceniono 2 razy 2

  "Polski Rzad" ?

 • pismaki_klamia

  Oceniono 7 razy -3

  To, że Sikorski prywatnie przyznał co naprawdę myśli o USA daje nadzieję na normalność rządów Tuska. Wobec szantażu bandyckich atlantystów wobec polskich władz: groźby operacji w stylu GLADIO/Breivik/Madryt 2005/Londyn 2007..., ataku bronią biologiczną, izraelskiego szantażu nuklearnego (czyt. Jim Stone), atakiem finansowym, gospodarczym, wywołaniem niepokojów społecznych przy pomocy zdrajców z PiS i Solidarności zakończonych krwawym przewrotem w stylu kijowskiego EuroMajdanu można zrozumieć że prezentuje się takie a nie inne oficjalne stanowisko.

  Tłem nagrań jest oczywiście Ukraina - czas barbarzyńskiego reżimu kijowskich puczystów dobiega końca, ta bomba wybuchła sprawcom w twarz przystąpieniem autonomii Krymu do FR, samoobroną Donbasu, niechęcią UE do agresji wobec Rosji, wkrótce zapanuje pokój, ale bez olbrzymich złóż węglowodorów w rękach zachodnich bandyckich Wielkich Korporacji.

  Dlatego trzeba ten pożar rozpalić na nowo, przy pomocy większej ilości przelanej niewinnej krwi (tym sekta wyznawców Molocha, w pokazał judeobolszewicki terror, się napawa) i tutaj rząd Tuska jest oporny wobec eskalacji. Dlatego zapadła decyzja o przejęciu władzy przez PiS, i to bez wyborów, rzekomy rząd techniczny obsadzony marionetkami faszystowskiej banksterskiej oligarchii miałby za zadanie stłumić bunt wobec rozpętania antyrosyjskiej historii, zerżnąć z Polaków tyle kasy ile się da na dalsze finansowanie kijowskiej awantury, i dalej wbijać klin w postaci Polski pomiędzy UE i Rosję.

  PiS jest świadomym narzędziem tej zbrodniczej polityki, ma na rękach krew setek pomordowanych na Ukrainie w bestialski sposób jak w Odessie. Wkrótce nadejdzie czas zapłaty, i nie będzie dokąd uciekać zdrajcom z PiSu - ani w Izraelu, ani w Ameryce ani nigdzie indziej nie znajdą schronienia.

  Płaszczak, Waszczynykowski, Kłamczyński, Bruździński - nie liczcie na litość w sercach polskiego społeczeństwa...

 • pismaki_klamia

  Oceniono 2 razy 0

  ----------------------
  Dla Xportalu: Dr Idris Mayya – Ambasador Syrii w RP
  "...Jak mógłby Pan opisać rolę polskiej polityki wobec wojny w Syrii i międzynarodowego procesu rozbrojenia z broni chemicznej?

  Od początku wojennych wydarzeń w Syrii strona polska prosiła i dąży do tego, by rozwiązanie syryjskich problemów odbyło się na drodze dialogu, rozmowy, a nie agresji za pośrednictwem środków zbrojnych, jak również zapewniła, że nie weźmie udziału w żadnym ataku potencjalnie skierowanym przeciwko Syrii – zabiega więc o to, by konflikt został rozwiązany drogą pokojową. Polska nadal prowadzi tę samą politykę, nadal prowadzi dyplomację spokojną, dążącą do rozwiązania sytuacji w Syrii drogą dialogu. Polski minister spraw zagranicznych miał swój osobisty wkład w zawarcie porozumienia dotyczącego broni chemicznej, o czym informowały m. in. portale internetowe.

  Czy istnieje możliwość udziału polskich przedsiębiorstw w procesie odbudowy po zakończeniu wojny w Syrii?

  Pragniemy jak najszybszego zakończenia konfliktu. Te państwa, których stanowisko dążyło do tego, aby wojna jak najszybciej zakończyła się pokojem, będą miały swój udział w odbudowie Syrii. Ambasada posiada listę najważniejszych firm polskich, które deklarują gotowość do pracy w Syrii..."

 • fsmg

  Oceniono 4 razy 0

  no i z czego problem?
  z języka jakim się posługują?
  z robienia sobie układów?
  z tego że wcześniej Belka a teraz Sikorski prawdę powiedział?

  przecież to wiadomo od czasów komunistycznych, a nawet sanacyjnych.
  każdy tak robi, robił i będzie robił, a to że coś takiego wyszło "na jaw" na szeroką skalę to tylko dobrze świadczy o tym, że Państwo i kontrola między władzą (bo media są de facto czwartą władzą) działa. i dobrze.

  tak właśnie na całym świecie "robi się" politykę. zakulisowo, często gęsto bezkompromisowo i zwyczajnie chamsko.

  źle natomiast, że opublikowano pewne sformułowania dotykające kwestie polityki międzynarodowej, tu się redaktorzy nie popisali bo to nam jako krajowi może zaszkodzić.
  źle że wiele dziennikarzyn (ze wszystkich "obozów prasowych") tak niedowierzają temu co się stało - jak dla mnie było i jest oczywistą oczywistością że nie można żadnemu politykowi zawierzyć, a człowiek choć trochę myślący i zainteresowany życiem codziennym od razu w wielu sformułowaniach wyczułby mijanie się z prawdą

  ten rząd mimo wszystko broni się wynikami gospodarczymi, budową dróg i ogólną modernizacją kraju (drogi, koleje, ewuś z bólami, gazociągi, inwestycje w wojsku i inne), nawet jeżeli w wielu aspektach nie do końca to widać.
  zresztą wolę mimo wszystko tych, co już wiadomo że tak robią, niż np. PIS i inną prawicę gdzie nie wiadomo co im się urodzi następnego dnia w głowie (lepiej bez nazwisk), nie mówiąc nic o lewicy za której rządów bez koperty to nie można było nawet do lekarza iść.

 • wari

  Oceniono 6 razy 0

  Nic już mnie nie zdziwi. Wprost jest tabloidem kierowanym przez byłego kryminalistę. Dalsze ujawnianie taśm nie służy niczemu poza promocją tygodnika.

 • habemus.papam

  Oceniono 2 razy 2

  Teraz to nawet szafiarka powie "nie znam tego pana"...

 • masondixon

  Oceniono 10 razy 0

  Latkowski i Majewski myślą że są takimi cwaniakami że sobie na aferze niezłą kasę zrobią. ale tak naprawdę są zwyczajnie głupi bo na dłuższą metę stracą na tym podobnie jak my wszyscy mieszkający w Polsce. wiadomo że do władzy dojdzie teraz Kaczyński w koalicji z innymi oszołomami typu Korwin-Mike. zapanuje chaos, załamie się gospodarka, wrócimy do sytuacji sprzed 25 lat. ciekawe czy za te kilka miesięcy Latkowski z Majewskim nadal będę mieli na gębach te menelskie uśmieszki

 • gregoson

  Oceniono 6 razy 2

  Każdy przedsiębiorca w Polsce, do któego firmy wejdą urzednicy skarbowi powinien nakazać swoim ochroniarzom żeby wynieśli ich na kopach dotą dokąd Parafianowicz nie wyląduje w pierdlu z dożywociem. I nie powinno ich spotkań nic złego co wszak Minister Spraw Wewnętrzny stwierdził podczas słuzbowego spotkania finansowanego przez NPB, że nasze państwo nie istnieje.

 • onepiotrek

  Oceniono 12 razy -4

  a mnie najbardziej teraz interesują dwie rzeczy -
  1) - ile kasy dostali ci, którzy umieścili te podsłuchy?;
  2) - kiedy usłyszymy nagrania prezesa Jarkacza, Antka, gwożdzia-Ziobro and company...?

 • fuqu

  Oceniono 7 razy 3

  po wypowiedzi "rabingoldblatt" coś mi sie przypomniało.
  W 1968 gdy wypędzano z Polski Żydów na dworcu Gdańskim
  jeden z nich powiedział:
  z tego gnoju, co zostawiamy nie wyjdziecie przez 100 lat.

  jeszcze parę lat temu się z tego śmiałem.......teraz nie jest mi śmieszno.

 • halx77

  Oceniono 2 razy 2

  O to jak 7 zykla za wachę ,to Rosja może być spokojna,a tak dużo marketerów z forum krzyczało że UE zadusi Rosję tanią benzyną .To ona nas może tym udusić- nie musi używać arami i agentów -tak właśnie jest jak wypowiadają się analitycy z przypadku .

 • shearer666

  Oceniono 46 razy 34

  Obecna elita władzy w stopniu jeszcze bezwstydniejszym i bezczelniejszym niż w czasach Gomułki, Gierka czy Jaruzelskiego uważa się za kastę właścicieli Polski. Jeśli brakuje im jakichś dóbr czy po prostu pieniędzy, załatwią to im kumple w spółkach skarbu państwa. Zarówno na prywatne cele, jak i na przedsięwzięcia umacniające władzę. Tak jak mieli załatwić Jerzemu Owsiakowi pieniądze na propagandowe obchody 25-lecia wyborów z 4 czerwca. Podsłuchani notable są przekonani, że mogą swobodnie dysponować tym, co publiczne (majątkiem, stanowiskami, kontraktami, zleceniami itp.) tak jak czymś prywatnym. Dlatego taki drobiazg jak płacenie publicznymi pieniędzmi za nuworyszowskie wyżerki w restauracjach nie zajmuje im nawet sekundy. Im się to należy i tyle. Przecież całe państwo należy do nich. Dlatego benzyna ma ceny związane z kalendarzem wyborczym, a nie z mechanizmami rynkowymi.

  Absolutnie zdemoralizowana i zakłamana elita władzy funkcjonująca wokół PO jest śmiertelnym zagrożeniem dla polskiego państwa. Bo nie wiadomo, czy w ogóle kieruje się polskim interesem. Nie wiadomo, czy jest zakładnikiem grup interesów, przestępców, obcych państw, obcych służb, czy podejmuje suwerenne decyzje. Wszystko jest przecież grą i transakcją. A to oznacza, że państwo polskie rzeczywiście nie istnieje. Dlatego ta władza nie powinna mieć wpływu na nasze życie ani dnia dłużej.

  Stanisław Janecki

 • katiakorta

  Oceniono 48 razy 46

  czekam na "zabawne memy internautów"

 • shearer666

  Oceniono 87 razy 71

  Pięć okropnych rzeczy wyłania się z nagranych rozmów polityków PO, szefów spółek skarbu państwa i okołoplatformianych biznesmenów.

  Po pierwsze, absolutna pogarda dla przeciętnych ludzi i ich spraw, totalne wyalienowanie władzy.
  Po drugie, idealne dwójmyślenie rodem z Orwella: co innego mówią oficjalnie, zupełnie co innego we własnym gronie.
  Po trzecie, bezczelne kłamstwo jest oczywistym i wartościowym narzędziem uprawiania polityki i jest to właściwie jedyne narzędzie.
  Po czwarte, niezwykłe jest poczucie bezkarności i funkcjonowania ponad prawem, czyli przeświadczenie, że są uebermenschami.
  Po piąte, obecnie rządzący są przekonani, że są właścicielami Polski i mogą jej dobrami swobodnie dysponować.

  Dla podsłuchanych przedstawicieli elit III RP przeciętni ludzie to ?folklor i syf?, od którego trzeba się wyzwolić. ?Folklor i syf? ma zasuwać, żeby nowa arystokracja III RP mogła sobie za jego pieniądze zajadać ośmiorniczki, kawior, mleczną jagnięcinę czy wołowe policzki. Przeciętni Polacy nie są nawet traktowani jak anonimowi obywatele. Ich po prostu nie ma w rozmowach elity władzy Tuska. A skoro tak, to nie trzeba się z nimi kompletnie liczyć.

  Szef MSZ Sikorski, były minister finansów Rostowski, prezes NBP Belka, szef MSW Sienkiewicz czy prezes PKN Orlen Krawiec prywatnie mówią zupełnie co innego niż publicznie. I nie mają najmniejszego dysonansu poznawczego. To, co oficjalne jest po prostu kitem dla naiwnych, kompletną fikcją i wymysłem, natomiast siebie panowie nie oszukują, bo po co. Działają i mówią tak, jakby wciskali jakiś guzik, który w jednej chwili zmienia ich w innych ludzi. Dlatego premier Tusk mówi, że po wygranej PO benzyna może kosztować nawet 7 zł za litr, bo przecież liczy się tylko przedwyborczy pic, a po wyborach można ?prolom? dowalić dowolną cenę. Każdy z tych przedstawicieli elit władzy III RP to zatem Doctor Jekyll i Mister Hyde.

  Ludzie gardzący przeciętnymi Polakami, wyćwiczeni w dwójmyśleniu i patologiczni kłamcy nie mogliby funkcjonować w społeczeństwie, gdyby nie mieli poczucia, że są bezkarni, że funkcjonują ponad prawem. Ich prawo nie dotyczy, bo zadzwoni się do kogo trzeba i wszystko będzie skręcone, załatwione, zachachmęcone. Tak właśnie to jest przedstawione w rozmowie byłego ministra Nowaka z byłym szefem kontroli skarbowej i finansowej Parafianowiczem. ?Oni? są nadludźmi w sensie stosunku do prawa i kodeksów, bo przecież znajdując się na Parnasie nie mogą podlegać takim samym prawnym ograniczeniom jak przeciętni ludzie.

 • matt7893

  Oceniono 2 razy -2

  W 2007 USA popelnily na mnie zbrodnie wojenna naruszajac IV konwencje Genewska o wysiedleniach deportujac mnie z domu w Utah
  do Polski z najwyzszym tytulem naukowym USA, PhD.
  &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
  To bezprecedensowa demostracja sily USA ze Polska to post-sowiecki
  kraj okupowany przez NATO a nie demokratyczny partner jak Niemcy.
  Deportacje osoby z tytulem Doctor of Philosophy z Polskim paszportem najprawdopodbniej spreparowano uzywajac mojej osoby i naturalnej rzadkowsci zaludnienia stanu Utah aby sztucznie promowac na rozkaz CIA
  nauke sowiecka na terytorium USA.
  Moj wyjazd z USA z PhD do Polski sugerowalby ze bylby on np.
  podlegly Profesurze nominowanej o korzeniach w pol z Rosji Sowieckiej
  i Ukladu Warszawskiego oraz habilitacji.
  Podsluch cywilny wlasnego i koncetracja informacji w miejscu obniza efektywnie bezpieczenstwo Panstwa poniewaz ludzie moga przesylac nawet sami do siebie w celu intersepcji informacje tajne i strategiczne jak klasyfikowane wyniki naukowe etc. przez siec cywilna tylko po to aby blakaly sie po sieci jak pewnego
  rodzaju wielkiej radiostacji i aby dalej od wlasnego zostaly przechwycone latwiej przez obce wywiady np. Rosyjski. Koncetracja informacji temu sprzyja poniewaz Rosja moze je przechwycic nie tylko przez trudny z obcego terytorium podsluch ale tez przez
  wywiad wewnatrz CIA.

 • shearer666

  Oceniono 1 raz 1

  Graś: Tak, tak, prokuratura tez już widać, coraz dziwniejsze te werdykty wydaje, już czeka, patrzy na sondaże".

  to jakby ktoś jeszcze wierzył w sądy i prokuraturę w Polsce.

 • semeon

  Oceniono 68 razy 42

  Trzej znani powszechnie kasiarze napadli na bank i ukradli 10 mln. zł. Całość została nagrana przez prywatny monitoring. Nikt jednak nie ściga kasiarzy, ani nie żąda zwrotu kasy, gdyż i tak wiadomo kto ukradł, ale wszystkie pro-bankowe media i pro-bankowi politycy żądają ujawnienia nazwiska tego co założył monitoring. I tak w dużym skrócie wygląda afera podsłuchowa. Krótko mówiąc ch. j, d..a i kamieni kupa. Czyli tak samo jak PIR (polskie inwestycje rozwojowe - pięciu prezesów po ok. 70 tys. zł miesięcznie, 7 członków rady nadzorczej po 120 tys. zł rocznie dla każdego dosłownie za nic. A po roku mają już biuro i pieczątki.

  Co tutaj więcej dodać? Robią nas w konia jak chcą.

  dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2014/06/afera-podsuchowa-pare-moich-komentarzy.html

 • izydor43

  0

  jak tak dzikii pokręconny kraj mógł dostać się do UE Bo Unia to smrodliwe bagno .Ogłośili że ślimaki to ryby satyra na dwóch nogach.

 • mika68

  Oceniono 56 razy 38

  Jeszcz ejeden wątek z dzisiejszych nagrań jest niezwykle ciekawy. Owsiak ma załatwić kasę na 25-lecie wyborów :))))) To jest k...a następny deal do sześcianu!

 • markus.wolf

  Oceniono 69 razy 39

  Byla onegdaj taka Polska, w ktorej wysokie stanowiska piastowali Gentlemeni i Oficerowie; a kiedy jakiemus zdarzyla sie hanbiaca niedyskrecja, zamykal drzwi gabinetu i otwieral szuflade. Ale potem przegralismy wojne z Niemcami i Sowietami. Polakow z rodzin w ktorych wiedziano i przekazywano nastepnemu pokoleniu co to takiego honor, wraz z kindersztuba i tak zwanym ogolnym wyksztalceniem, mozna jeszcze spotkac gdzieniegdzie na dalekiej obczyznie. W Kraju nad Wisla nie wystepuja.

 • coo-baa

  Oceniono 45 razy 21

  Jeszcze Owsiak wypłynie ze swoim słoikiem, poczekajcie.

 • zapora01

  Oceniono 34 razy 24

  Religa był przecież potem ministrem zdrowia w rządzie PiS-u.. i nic Jarkowi o tym kontrakcie z PO nie powiedział..?

 • piotr19730

  Oceniono 129 razy 83

  Sikorski w żadnym zdaniu nie skłamał, to wszystko myślą Polacy, jest najbardziej pragmatyczny z tej szajki

 • dezydery_wczorajszy

  Oceniono 6 razy 2

  W skrócie dowiedzieliśmy się, że www.facebook.com/trybuna.ludu/photos/a.611119412256999.1073741828.608975852471355/705599566142316/?type=1

 • iremus

  Oceniono 9 razy -3

  To musiała być robota Ruskich www.youtube.com/watch?v=tLuxEMkZM-A

 • rabingoldblatt

  Oceniono 297 razy 139

  Jeżeli Stanom Zjednoczonym robimy laskę to co robimy Republice Federalnej?:)))

  Redaktor Blumsztajn oburzył się dzisiaj w Loży Prasowej, że on już 1968 roku siedział za walkę o wolność słowa a potem z rozbrajającą szczerością dodał, że on by tych taśm nie puścił. Wygląda na to, że jak się kumplujesz z władzą to nawet w "bojowniku" odnajdą się ciągotki zamordysty i cenzora.To całe bredzenie Żakowskich i jemu podobnych indywiduów, że to prywatne rozmowy można o kant doopy robić. Za każdym razem kiedy okazuje się że za te "prywatne rozmowy" PŁACĘ JAKO PODATNIK!!! Jeżeli Sikorski żre za pieniądze MSZ to znaczy, że wypowiada się minister Sikorski a nie obywatel Sikorski. Trzeba byc durniem albo Żakowskim żeby nie zauważyć różnicy. Jeżeli za ośmiorniczki płacił NBP to znaczy że rozmawiał Prezes z konstytucyjnym ministrem a nie Marek z Bartkiem!!!

  To całe pieprzenie o tym, że opublikowanie tych materiałów destabilizuje sytuację w kraju i że jest to prowokacja obcych służb mozna wsadzić między bajki!! Bohaterowie nagrań okazali sie być niedojrzałą gooniarzerią, która co innego mówi a co innego robią a teraz próbuje odwrócić kota ogonem zwalając winę na nagrywającego i jego niecne intencje.

  Jakby się w miejscu publicznym nie mieliło ozorem głupot to byłby ch.j a nie afera. I jakby Blumsztajn widział w słowie Polska wszystkie literki a nie tylko dwie pierwsze to przyznałby mi rację.

  I jeszcze jedno: - każdy ale dokładnie każdy z podsłuchanych okazał się być dwulicowym gnojkiem - bez wyjatków - co innego mówi w świetle kamer co innego w czasie "prywatnych rozmów" przy "ośmiorniczkach i wódeczce" opłaconych przez podatników

 • iremus

  Oceniono 11 razy -7

  ......www.youtube.com/watch?v=bDmB4xvysJI

 • mrmouse

  Oceniono 565 razy 189

  Przestaje mnie to bawić. Pierwsze rozmowy albo ujawniały patologiczne układy, albo zakulisowe machinacje. Jednak teraz publikacje Wprost to już działanie przeciw polskiej racji stanu. Po pierwsze Sikorski ma prawo mieć taką opinię w sprawie USA, co więcej częściowo się z nim zgadzam. Po drugie tego typu opinie powinny pozostać w kręgu osób, które o tym rozmawiały.

  Politycy mają prawo rozmawiać w zamkniętym gronie, mają prawo mówić rzeczy brutalne, niepopularne a nawet głupoty. To nie jest żadna wolność prasy takie podsłuchy, to zwykły skandal.

  Korzyść z takich publikacji mają tylko Rosjanie ew. opozycja choć na krótką metę. Ucierpią nasze relacje ze Stanami i znowu nasza wiarygodność, bo wychodzi na to, że nasze służby dają ciała na całej linii.

 • 2apolonia2010

  Oceniono 44 razy -8

  Są robaki,które dobrze się czują w fekaliach.Latkowski należy do tej kategorii.A część dziennikarzy chce go zrobić ikoną walki o wolność słowa.no cóż.Similis simile gaudet.

 • iremus

  Oceniono 11 razy -7

  www.youtube.com/watch?v=rC0mfVRHLeQ

 • calli

  Oceniono 104 razy 32

  Brawo Latkowski, zacytuj im jeszcze klasyka, jak będą pyskować:

  - Prawda was wyzwoli (sk****syny)!

  :)

 • agap.e

  Oceniono 75 razy 17

  Podobno Wprost nie chce puścić jak Sikorski pluje na zmarłego w katastrofie smoleńskiej.Prawda to?

 • dziadekjam

  Oceniono 101 razy 57

  Sikorski z Rostowskim dzielili skórę na niedźwiedziu. Łysy palant Parlament Europejski zobaczył jak świnia niebo, a Sikorski o stanowisku w UE może sobie tylko pomarzyć.

 • artur.1967

  Oceniono 20 razy -8

  to już nie nadaje się do skomentowania.co tu było normalnie.czy jest ktoś tam taki,który mówi wszystko to co robi.DLACZEGO SIĘ Z TEGO WSZYSTKIEGO NIE RACZA WYTŁUMACZYĆ.i jeszcze co taśma to uszy więdną od przekleństw

 • ft7sj

  Oceniono 108 razy 18

  To koniec Polski: jeden minister ponarzekał że Amerykanie nas traktują jak sługusów, drugi ponarzekał że partia wystawia niewłaściwą kandydatkę do wyborów, jakiś biznesmen opowiedział drugiemu że premier żartował na temat cen benzyny po wygranych wyborach, a 10 lat temu sztab jednego kandydata na prezydenta poszedł na układ ze sztabem drugiego kandydata w zamian za przejęcie głosów wyborców.

  Wolne żarty.

 • fb_antek_muzykant_komentuje

  Oceniono 213 razy 67

  Miał jednak rację minister Drzewiecki. Polska to dziki kraj.

  Szkoda tylko, że nasi rządzący odwracają kota ogonem i skupiają się na szukaniu winnych wśród tych, którzy jedynie nagrywali te knajackie rozmowy niż wśród tych, którzy, jak się okazuje, łamali nie tylko normy etyczne, ale również prawo, a nawet konstytucję.

  Przed wojną istniał kodeks Boziewicza. Tyle, że on obowiązywał elity. Tylko elity. Na jakiekolwiek wyjście honorowe naszych pseudo-elit nie ma raczej co liczyć.

  W normalnym kraju wszyscy oni musieliby zniknąć z życia publicznego. Ktoś się jeszcze łudzi, że którykolwiek z nich dobrowolnie oderwie się od koryta?

  Więcej prawdy szukaj na: www.facebook.com/pages/Antek-Muzykant-Komentuje/530073700378239?fref=ts

 • jerjar

  Oceniono 158 razy 72

  Nic mnie w tym nie bulwersuje, bo nie mam złudzeń wobec polityki i polityków. Chciałbym tylko, żeby moje państwo było poważne.

  Jeśli już musicie robić swoje deale, to róbcie je tak, żeby żaden oberkelner was nie nagrał, a potem redaktor z więziennego odzysku nie trzymał was za ryj. Bo to mnie obraża jako obywatela

 • iremus

  Oceniono 41 razy 1

  "Wprost" wypuszcza kolejne fragmenty taśm. Co dziś ujawniono?
  _________________________________________________________________
  PO prostu elyty kierują się patriotyzmem co widać po kotylionach robionych na 11 listopada i 4 czerwca img.izismile.com/img/img7/20140620/640/grownup_corner_126_640_01.jpg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX