Hofman kupił produkty za 12 tys. zł, manipulacje "talent shows" i sylwetka Andrzeja Dudy [JUTRO W TYGODNIKACH]

"Wprost" rozlicza Adama Hofmana, m.in. za zakupy artykułów spożywczych za 12 tys. zł. Pojawia się sylwetka Andrzeja Dudy, który zostanie drugim człowiekiem PiS. "Newsweek" ujawnia manipulacje programów typu "talent shows". Zapowiadamy okładkowe tematy najnowszych wydań "Wprost", "Newsweeka", "Do Rzeczy" i "wSieci".
"Wprost" rozlicza posłów z wydatków na wyjazdy, telefony, taksówki. Podobno Ryszard Kalisz dużo wydaje na obiady, Adam Hofman zakupił "artykuły spożywcze a 12 tys. zł., a Stanisław Łyżwiński ciężarówkę kartofli. Ponadto, "Wprost" prześwietla Andrzeja Dudę - nowego kandydata PiS na prezydenta: Będzie również o ograniczeniach prędkości na trasach Pendolino.

Więcej we "Wprost" >>>

Tematem numeru jest mechanizm działania programów typu "talent show". "Publiczności się wydaje, że głosuje i wybiera swojego kandydata" - powiedział "Newsweekowi" były juror programu Idol Robert Leszczyński. Tymczasem, to manipulacja: telewizja nie promuje osób najbardziej utalentowanych, tylko tych, na których można najwięcej zarobić.

Więcej w "Newsweeku" >>>

W "Do Rzeczy" fragmenty książki "Alfabet Suworowa": "Gorbaczow wcale nie chciał zniszczyć Związku Sowieckiego. Wprowadzone przez niego pieriestrojka i głasnost nie miały na celu zatopienia tego państwa. Przeciwnie - miały je uratować. System sowiecki w latach 80. był już jednak tak niewydolny, że nic nie dało się zrobić."

Więcej w "Do Rzeczy" >>>

W tygodniku "wSieci" spekulacje na temat roli szefa CBA w aferze taśmowej. "Czy to on stoi za obaleniem rządu Donalda Tuska?" - pyta tygodnik. Ponadto, podsumowanie 11 listopada w tekście "Dwa marsze - dwie Polski": "Między prezydenckim marszem Razem dla Niepodległej a Marszem Niepodległości zorganizowanym przez narodowców jest przepaść. Socjologiczna, kulturowa, energetyczna, ideowa. Jakby nie o tę samą Polskę chodziło" - piszą autorzy.

Więcej w "wSieci" >>>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (102)
Hofman kupił produkty za 12 tys. zł, manipulacje "talent shows" i sylwetka Andrzeja Dudy [JUTRO W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • voiceinthedesert1

  0

  Nie mogę się doczekać usłyszenia czegoś o Andrzeju Lepperze. Modlę się codziennie za jego duszę i nie wierzę w "samobójstwo"!

 • voiceinthedesert1

  0

  Nie mogę się doczekać usłyszenia czegoś o Andrzeju Lepperze. Co dzień modlę się za jego duszę. Jakoś nie mogę uwierzyć w to "samobójstwo".

 • 123jna

  0

  Laboga, to ruskie juz sa zatrudnione "Wsieci", nareszcie sie wydalo.

 • drasyr

  Oceniono 1 raz 1

  Ujawnianie podsłuchów nie sprzyja dobru Polski, pogłębia już i tak napiętą sytuację wewnętrzną spowodowaną retoryką i wzajemnie zwalczających się ugrupowań politycznych na skalę nigdzie nie spotykaną. Redakcje a głównie Wprost mają temat do pożytek licząc na spore profity.

 • moyokoyani

  Oceniono 2 razy 0

  Zemsta Kwaśniaka?

 • 1pirat2

  Oceniono 2 razy 2

  Z zachowania naszych dziennikarzy ,( może nie wszystkich) jasno wynika że nie chodzi im tylko o wolność słowa, ale chcą żeby ich traktować jak święte krowy w Indiach, które choć narobią na chodnik nie wolno ich nawet odegnać czy skarcić.

 • szwabska.facjata.ltd

  Oceniono 3 razy 3

  Pamiętajcie żuczki, że zawodową chorobą dziennikarzy jest ALKOHOLIZM.

 • 2apolonia2010

  Oceniono 4 razy 0

  Dziwię się,dlaczego w to gó... wdepnęła Monika Olejnik.I dalej w to brnie.Okazuje się,że popularność nie sprzyja dobrej pracy komórek mózgowych.To jest paskudne,co pani robi.Fe!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX