Paradowska ostro o zachowaniu Olejnik w stosunku do Tuska: Pokazała chamstwo i agresję

- Nie lubię dziennikarzy wrzeszczących na premiera. To, co zobaczyłam, było poniżające dla tych dziennikarzy. Pokazało brak kultury, chamstwo i agresję - powiedziała publicystka Janina Paradowska w TVP Info w odniesieniu do słów dziennikarki Moniki Olejnik, która na konferencji prasowej powiedziała premierowi Donaldowi Tuskowi, że ?całe środowisko dziennikarskie jest przeciwko niemu?.
- Nie rozumiem, dlaczego doświadczona dziennikarka wpisuje się w tę karczmę obrzydliwości i ten wiec, który się tam dział. Jak się jest emocjonalnym, to się nie chodzi na takie konferencje prasowe - mówiła Paradowska w programie "Po przecinku" w TVP Info.

"Misją dziennikarzy nie jest wygłaszanie manifestów..."

Jej komentarze dotyczyły słów Olejnik, która podczas spotkania premiera z dziennikarzami po akcji prokuratury i ABW w siedzibie tygodnika "Wprost" skrytykowała postawę Tuska, mówiąc, że "całe środowisko dziennikarskie jest przeciwko niemu".

- Misją dziennikarzy nie jest wygłaszanie manifestów politycznych na konferencjach prasowych. Dziennikarz ma radio, gazety i telewizję - powiedziała Paradowska.Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS