Komentarze (63)
Passent: Można dyskutować o słabościach transformacji, ale nie rozumiem, jak można sr... na własne państwo
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • swan_ganz

  Oceniono 15 razy -3

  jakie kuziwa znowu "własne państwo"? To Polacy ukarali się sami za protestowanie przeciwko publicznym występom bandytów we Wrocławiu? To Polacy chcą ukarać innych Polaków za protesty wobec uroczystych pochówków innych bandytów?
  Passent? To nie jest państwo Polków tylko m.in i twoje; postubeków oraz postkomuchów przefarbowanych na neoloiberałów (cokolwiek to znaczy..)

 • endrju1521

  Oceniono 12 razy -4

  "Passent: Można dyskutować o słabościach transformacji, ale nie rozumiem, jak można sr... na własne państwo"

  =========================

  Danielu, nie bierz wszystkich wypowiedzi dosłownie.

  Ja też często wypowiadam się, że s-am na takie państwo,

  ale to nie znaczy że s-am na Polskę, lecz tych, którzy aktualnie

  są emanacją tego "państwa", bo to jest ich państwo.

 • wodakrolewska

  Oceniono 11 razy -3

  65.Jak owładnąć opinją społeczną. Aby owładnąć opinią społeczną, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z różnych stron tyle poglądów sprzecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieją, że najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczeństwem. O to tajemnica pierwsza.
  Druga tajemnica, której posiadanie jest konieczne dla sprawowania z powodzeniem rządów, polega na tem, by o tyle rozplenić wady narodowe, przyzwyczajenia, namiętnosci, warunki współżycia, aby nikt nie mógł zrozumieć tego chaosu, oraz aby ludzie przestali pojmować się wzajemnie. Środek ten posłuży jeszcze do zasiania waśni wsród wszystkich partji, do rozczłonkowania sił zbiorowych, które nie chcą jeszcze ukorzyć się przed nami, do wyzucia się z odwagi wszelkiej inicjatywy osobistej, zdolnej choć trochę szkodzić sprawie naszej.

  Cytat z protokołów mędrców Syjonu
  Słowianie jako pierwsi padli ofiarą żydowskiej strategi socjotechniki tłumu.

 • kermit.dolomit

  Oceniono 18 razy -4

  Ale towarzyszu o które państwo wam chodzi Polskę czy Izrael ?

 • 31.februarius

  Oceniono 13 razy 1

  "Wytyka prof. Piotrowi Glińskiemu, że w "Gazecie Polskiej" pisze o "sojuszu postkomuny z transformacyjną elitą uwłaszczoną na naszym majątku, sytą, zakłamaną, odklejoną od rzeczywistości, groteskową w swoim świątecznym obciachu".

  Żeby nie było; Gliński mi zwisa i powiewa, ale w tym wypadku ma rację co do przecinka!

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy 1

  "Najbardziej antypolska propaganda nie jest bowiem uprawiana w USA, w Niemczech czy w Rosji, ale tutaj, pod latarnią, w Polsce."
  =======================================================================
  Ano, panie Passent, może dlatego tak jest, bo to nie Amerykanie, nie Niemcy czy Rosjanie mają na co dzień do czynienia z polską patologią urzędniczą, policyjną, prokuratorską, sądową, leczniczą, arogancją władzy i wszechwładnego kleru itp., itd.
  W końcu w Polsce też nie krytykujemy negatywnych zjawisk w wymienionych przez pana państwach, no może oprócz Rosji, na którą sramy przy każdej okazji, a i bez niej.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 16 razy 0

  Kalanie i napuszczanie Polakow na siebie odchodzi glownie w mendiach, a przede wszystkim w GW, TOK-FM i TVN24. To sie dobrze sprzedaje.

 • chi_neng1

  Oceniono 25 razy 13

  Kalanie wlasnego gniazda w kraju i poza granicami panstwa, stalo sie "przemyslem politycznym" opozycji, ktory kwitnie i bedzie kwitnal od wyborow do wyborow - do przekwitniecia.

 • chi_neng1

  Oceniono 20 razy 12

  Kalanie wlasnego gniazda datuje sie konkretnie od katastrofy smolenskiej.
  Stopniowo, z czasem, narastalo a obecnie juz tak naroslo, ze przekroczylo wszelkie granice.
  Problem lezy w tym czy pozostanie na zawsze na tym poziomie na jakim znajduje sie dzisiaj, czy dalej bedzie eskalowalo?

 • fakiba

  Oceniono 33 razy 15

  Techniczny Gliński udaje niedoinformowanego , ale to przecież jego "ukochany przywódca" Jarek i jego brat , zawiązali sojusz z postkomunistami i uwłaszczyli się na majątku , ale w jednym ma rację , prezio jest bardzo oderwany od rzeczywistości

 • abstracto

  Oceniono 18 razy -8

  Jakie państwo? Tu nie ma państwa. Jest tylko opresyjny aparat skarbowy. Cała reszta poszła się j....ć.
  Gdyby pojawiły się tu "zielone ludziki" byłoby jak na Ukrainie. Nikomu nie chciałoby się nawet bronić tego shitu. Niech sobie bronią "sprywatyzowani" nomenklaturowi bonzowie i Tusk z Kaczyńskim. Za śmieciówkę w czas pokoju, środkowy palec w czas zawieruchy - to proste chyba...

 • 7ogamihcra

  Oceniono 35 razy 19

  Polacy tak mają od zaborów, albo i nawet wcześniej, bo zabory spowodowane były nieco podobną antypolską nienawiścią, kłótliwością, pieniactwem i szukaniem w sąsiednich mocarstwach sojuszników do walki z wewnętrznymi wrogiem
  Od tej pory to taka świecka tradycja, że prawdziwy patriota musi nienawidzić tych "onych",
  czyli władzy i tego reprezentowanego przez tych "onych" obcego państwa.
  Krótki okres II RP tez minął na nieustających swarach , walkach politycznych, opluskwianiu, a nawet na faktycznych walkach z setkami ofiar.
  Później okupacja hitlerowska i znowu stosownym zachowaniem każdego prawdziwego Polaka była walka z okupantem.
  Później zupełnie podobna sytuacja w czasie okupacji sowieckiej.
  W sumie jakieś co najmniej dziesięć pokoleń było zaprawiane do walki z państwem, więc nie ma się co dziwić, ze teraz niektórzy nie zauważyli, ze Polska jest wreszcie wolna, że mamy demokrację i co za tym idzie wpływ to kto będzie nami rządził.
  "Niektórzy", To tak delikatnie mówiąc o tych wszystkich antypolskich pisowskich kaczych ścierwach, jakie srają we własne gniazdo...kaczych...no właśnie...ale nawet prawdziwe kaczki tego nie robią.

 • olecki11

  Oceniono 18 razy -8

  najbardziej judzą pana pobratymcy z gw

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX