Deklaracja (braku) sumienia lekarzy i... manifest licealistki Marysi [JUTRO W TYGODNIKACH]

Czy dokument podpisany przez lekarzy na Jasnej Górze to deklaracja sumienia, czy raczej jego braku? Dlaczego, zdaniem licealistki z Gorzowa, Donald Tusk zdradził Polskę? Co stoi za sukcesem JKM? Zapowiadamy okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Wprost", "Do Rzeczy" i "W Sieci".
ZOBACZ WSZYSTKIE OKŁADKI >>>

W Najnowszym "Newsweeku" tematem numeru będą lekarze, którzy podpisali klauzulę sumienia. Ponadto w numerze przeczytamy m.in. wywiad z Szymonem Hołownią, który założył fundację pomagającą sierotom w Zambii. Więcej w "Newsweeku" >>>Najnowsze wydanie "Wprost" również będzie poświęcone deklaracji sumienia, albo, jak nazywa ją tygodnik "deklaracji braku sumienia". W numerze znajdziemy także tekst o polskiej kuchni, która podbija świat i "męską rozmowę Latkowskiego" z polskimi szpiegami. Ciekawie zapowiada się artykuł o Hassanie al. Nourim - kontrkandydata Assada. Okazuje się, że ma on związki z Polską. Więcej we "Wprost" >>>Jutrzejsze "Do Rzeczy" pisze o "konserwatywnym buncie młodych". Ponadto w tygodniku przeczytamy raport o wizycie Baracka Obamy w Polsce oraz poznamy "tajemnice sukcesu Kongresu Nowej Prawicy". Więcej w "Do Rzeczy" >>>Bohaterką nowego wydania "wSieci" jest licealistka Marysia Sokołowska. Tygodnik publikuje jej "wyjątkowy manifest". Z numeru dowiemy się też, dlaczego Jacek Kurski postanowił odejść z polityki. Więcej w "wSieci" >>>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (103)
Deklaracja (braku) sumienia lekarzy i... manifest licealistki Marysi [JUTRO W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • alerteck

  Oceniono 1 raz 1

  youtu.be/nbGAUl3x_GU
  Zerknijcie - fajny materiał na temat hipokryzji lekarzy

 • alerteck

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawy, krótki komentarz video na temat hipokryzji lekarzy.:
  youtu.be/nbGAUl3x_GU

 • witeral

  Oceniono 4 razy 0

  Ta siusiumajtka zastąpiła paprykarza, co to nie wiedział jak ma żyć? I po kiego licha zajmuj się takim okazem chamstwa połączonego z kretyństwem jakiekolwiek media, a już szczególnie te mające się za poważne? Rozumiałbym ewentualną rozmowę z nauczycielami tej szkoły, która tak "wychowuje" powierzonych sobie uczniów, aby dowiedzieć się czego w niej uczą i czemu to ma służyć. Jestem przekonany, że eksces był inspirowany przez kogoś z grona pedagogicznego.

 • razb1947

  Oceniono 9 razy -5

  Marysia jak widać woli J.Kaczyńskiego niż Tuska i ma słuszną rację.

 • mlody2009

  Oceniono 13 razy -1

  " Witam wszystkich radośnie! :)
  Dzisiaj jedno z ważniejszych świąt - Zesłanie Ducha Świętego :)
  Bardzo ważna jest w tym dniu modlitwa o zesłanie darów i błogosławieństw Bożych.
  Muszę coś wyjaśnic:
  - Nie mam Twittera, słyszłam, że jest osoba, która się tam pode mnie podszywa i jest mi z tego powodu przykro.
  - Żaden fanpage o mnie na facebooku nie jest prowadzony przeze mnie.

  Byłam wczoraj na Lednicy, na modlitewnym spotkaniu młodzieży. Powiem Wam, że warto było poświęcic cały dzień, od 6 rano, do 4 w nocy na to niezwykłe spotkanie w Duchu Świętym. Największe wrażenie wywarła na mnie msza św. Była niezwykle podniosła, a atmosfera, która wytworzyła się podczas niej zachwycała radością i pokojem duszy.
  Oczywiście nie mogę pominąc kwestii przyrodniczej :3 Wokół pól lednickich rozciągają się przepiękne, ogromne polany szmaragdowych, niedojrzałych jeszcze kłosów zbóż, które gładzone cieplutkimi podmuchami wiatru, mienią się wszystkimi odcieniami zieleni. Wśród nich wystawiają swe główki czerwone maki i bławatki w kolorze obłoków, które również poddają się wietrznemu, delikatnemu tańcu.
  Nie byłabym sobą, gdybym nie usiadła w tych wspaniałościach natury i gdybym nie zachwycała się nimi :)
  Puściłam z komórki walc z ,,Trędowatej'' i w tym rajskim otoczeniu przesiąkniętym Polskością ... zaczęłam pisac wiersz ;) Niestety jeszcze go nie skończyłam, jak tylko będę miała czas, to oczywiście dokończę i udostępnię dla Was, jeżeli byście chcieli.

  Jeśli mielibyście ochotę, to kupcie ,,Wsieci'' jutro, tam będzie mój manifest odnośnie zdrady Pana premiera :) "

 • donek.kaput

  Oceniono 4 razy -2

  fabrykamemow.pl/memy/290397/Sluga-unizony

 • mlody2009

  Oceniono 7 razy -1

  Marysia rules! hehehehe

  eu-photo1.ask.fm/147/985/234/2390003023-1rl556c-9cgmfglsg84n545/original/lednica.jpg

 • rozterka47

  Oceniono 6 razy 2

  Kurski odchodzi z polityki , dobra wiadomość.

 • pedersdorfer

  Oceniono 7 razy -5

  Pranie mózgów trwa.Antyludzka polityka zbrodniarzy kapitału trwa;Historia Rewolucji Pażdziernikowej kto ją zainstalował w rosji?www.konserwatyzm.pl/artykul/8100/egzekucja-rodziny-carskiej-czy-rozkaz-mogl-przyjsc-z-ameryki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX